Přejít na obsah

Timestore.cz


Ondrys92

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 207
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zdravim,

kupoval jsem tam Gulfmastery a muzu doporucit. Cekaci doba je u nekterych produktu delsi (cca 3 tydny), navod posilaji ve slovenstine mejlem (mi poslali k jinym hodinkam a dalsi uz pak ne), takze navod mam vlastne jen v anglictine (coz mi osobne zase tolik nevadi). Hodinky prisly solidne zabalene a v poradku, originalni krabice se vsim vsudy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bojím se právě, že to bude nějaký šedý dovoz. Dle doby dodání (1-3 týdny) by sedělo to, že to berou někde ze zahraničí. Recenze na heurece jsou sice pozitivní a je jich celkem dost, ale člověk nikdy neví, takové recenze si lze psát i sám. Děkuji za postřeh.

 

Jinak jedná se o hodinky:

http://hodinky.heureka.cz/victorinox-swiss-army-241478/

 

Kdy právě tento eshop nabízí tyto hodinky o necelých 5 tisíc levněji, než konkurence...

Upraveno uživatelem Ondrys92
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sedy dovoz to je, jestli si to z venku objednam sam, zaplatim DPH, clo a vypalne poste uz vyjde na stejno. Moje hodinky jsou z evropske distribuce, takze jediny rozdil je v podstate v absenci cesky psaneho navodu a nutnosti pripadnou zaruku resit u prodejce. A samozrejme rozdil v cene neni zdaleka nepatrny. U mne vsecko dopadlo jak melo a jak sem predpokladal, platil sem dokonce predem a i cas dodrzeli (na hrane). Nejsou to asi zadni super odbornici na hodinky, avsak coby obchodnikum jim nemam co vytknout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý deň

 

Kúpil som si hodinky značky tissot zo stránky timestore.cz cca pred dvoma rokmi. Po vyše dvoch rokoch mi zastali. Asi baterka. Tak som ich poslal do oficiálneho servisu pre značku tissot.

 

Vyjadrenie servisu: hodinky sú falzifikát značky tissot. Takže nekupovať. Mal som možnosť držať v ruke aj originál a rozdiel není vidieť žiadny.

 

Prosím o radu: Je nejaká možnosť vrátenia peňazí? Ako postupovať? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý deň

 

Kúpil som si hodinky značky tissot zo stránky timestore.cz cca pred dvoma rokmi. Po vyše dvoch rokoch mi zastali. Asi baterka. Tak som ich poslal do oficiálneho servisu pre značku tissot.

 

Vyjadrenie servisu: hodinky sú falzifikát značky tissot. Takže nekupovať. Mal som možnosť držať v ruke aj originál a rozdiel není vidieť žiadny.

 

Prosím o radu: Je nejaká možnosť vrátenia peňazí? Ako postupovať? Diky

Otázka kolik stály a zda se Ti časová investice do podobného dohadování vyplatí. Pokud máš doklad o koupi, záručák s uvedením čísla hodinek apod. a písemné vyjádření od Tissotu, tak to naskenuj a pošli prodejci ať se k tomu vyjádří a navrhne řešení. Pokud to nebudou ochotni řešit a hodinky stály více než 5t, můžeš jim pohrozit, že celou věc nahlásíš Policii, protože prodej fejků je trestný čin.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezastávám se timestore, to ani náhodou, ale nechce se mi věřit , že eshop, který už několik let prodává hodinky, by prodával fíky hodinek. Samozřejmě stát se to může... ale taky mě napadlo, jestlipak nový člen fóra maco19, třeba není od konkurence  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Měl jsem zájem koupit u tohoto prodejce Tissot Tradition, nabízí je za hezkou cenu, levněji jsem je asi nikde nenašel. Po zhlédnutí tohoto vlákna jsem pro jistotu kontaktoval výhradního dovozce Minuta Cz s dotazem, zda mají info, že by Timestore prodával fejky. Paní mi potvrdila, že měli z autorizovaného servisu zkušenost s docela povedeným fejkem hodinek Tissot a prodejcem oné napodobeniny byl právě Timestore.cz.

To maco19:

Dejte, prosím, vědět, jak dopadla expertíza u prodejce. I když posílat falešné hodinky na ověření k prodejci, který zřejmě prodává falzifikáty mi připadá přinejmenším úsměvné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi to trosku prijde jako s Yettim, spousta lidi o nem mluvi, pise, ale zatim zadne slusne dukazy. Nerikam, ze to nemuze byt pravda, timestore jako "preprodejce" mohl byt taky napalen a poslal dal, co nakoupil (coz ho neomlouva). Pokud se da trochu verit nejakemu hodnoceni na internetu, tak jeden z nejvetsich "nezavislych nakupnich radcu" ma na timestore temer tisic recenzi a veskrze pozitivni. Na druhou stranu se i tady najdou na foru spatne zkusenosti s renomovanymi autorizovanymi prodejci hodinek. Mozna to je jen smula s konkretnim kusem, ja osobne jsem spokojen s originalem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Já jsem s nima komunikoval kvůli Hamiltonům a zjišťoval si podrobnosti. Záruku poskytujou oni a mají svoje hodináře, takže origo servis to neuvidí ani z vlaku, což asi nemusí být uplně problém. První půl rok vrátí peníze za poštovný, který budete muset hradit, aby to došlo na to Slovensko, potom to hradíte už sami. Nikdy jsem si nebyl jistější tim, že to jsou šedivky. Ale to nutně nemusí bejt na škodu. Nabídli mi cenu 9990,- a já jsem si je sehnal s origo zárukou Hamilton za 12 000,-. Takže záleží na tom, jak moc člověku záleží na ceně. Komunikovali v pohodě, řekli mi i všechno ohledně záruky, byli ochotný... Nemusí to bejt špatný, ale ty 2000,- mi za to nestály.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...