Přejít na obsah

Timestore.cz


Ondrys92

Doporučené příspěvky

 

Dobrý den,

 

pročetl jsem vlákno a po jeho přečtení jsem lehce na vážkách...rád bych koupil u timestore hodinky Citizen satellite wave CC9015-54E. Na timestore jsou za 32 000, jinde za 40 000...to je markantní rozdíl. Šedý dovoz a jeho následky mi vzhledem k úspoře nevadí. Nicméně protože se jedna o dárek a v absolutní částce velké peníze, chci poprosit o doporučení, kde nejlépe by šlo nade vší pochybnost po zakoupení nechat ověřit jejich pravost (Brno). Předem děkuji za všechny reakce.

 

S pozdravem

 

AH

 Spíš bych řešil, zda bude návod a původ hodinek. Pohlídal bych si, aby nebyly z Asie (neplatný záruční list). Pokud budou z autorizované evropské distribuce a záručák bude potvrzen autorizovaným prodejcem, tak bude v pohodě. Prodejce by ti tyto info měl poskytnout.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 207
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Není důvod, aby ty hodinky byly fík, pokud ano, tak bys při tom zjištění i po letech neměl problém to vyřešit - čoi nebo celní správa by si na tom s chutí smlsla. Timestore má docela dlouhou historii, takže si takový průšvih nemůže dovolit, byť dle vyjádření zde se to v minulosti stalo a řešilo (zmíněný nákup série tuším Tissotů)...

 

Dlouho jsem si říkal, jestli se něco psát nebo ne. Adyho Chudého (kuang) znám osobně bratru 15 let a tedy ještě z doby, kdy jsme chodili jako studenti po hospodách na moravě a hodinky mě ani jemu nic neříkali (ví, že se dnes zajímám o hodinky, ale můj nick na foru imho do dnes nezná). S tím jak dlouho na trhu působí je celkem jasný, že to není prototyp prodejce padělků nebo něco podobného, to už by ten business dávno nefungoval.

 

Vzhledem k tomu, že všichni ke spokojenosti nakupujeme v creationwatches, skywatches a já nevím kýho čerta, tak proč pochybovat o tomto eshopu? Šedivka jako šedivka, jen zde je výhoda, že servis, byť poskytovaný prodejcem, je aspoň dostupný a nemusím posílat hodinky zpět do asie...nějak nechápu tu věčnou histerii zvlášť v komunitě, kde každý fungování trhu s hodinkama +- zná.

 

Ad reference a důvěryhodnost - stačí si projít třeba ty na heurece, timestore tam má podobné hodnocení třeba jako Koscom...

 

Reference na Heurece jsou za dodání hodinek. O reklamacích a servisu se tam už nedozvíš. Pokud jde o tu dlouholetou historii, tak to není zdaleka tak horké. Tento obchod běží od roku 2011. Předtím měl jiného majitele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Reference na Heurece jsou za dodání hodinek. O reklamacích a servisu se tam už nedozvíš. Pokud jde o tu dlouholetou historii, tak to není zdaleka tak horké. Tento obchod běží od roku 2011. Předtím měl jiného majitele.

 

Konkurenční boj, nebo proč tolik zájmu najednou? Napsal jsem tu po hodně dlouhé době svůj osobní názor i s ohledem na osobní vazbu na majitele ke které jsem se přiznal (nikdy jsem u něj hodinky nekupoval, ani se ho na to neptal). Z toho ci jsi citoval jsi vybral tu největší chujovinu...pořád nevidím rozdíl mezi skywatches, creationwatches .... a např timestore, kromě toho, že timestore se musí řídit čekým právem o ochraně spotřebitele a má dostupnější servis => pro zákazníka je větší jistota.

 

U timestore jsem nic nekupoval, v creation watches ano, do hodinek zateklo kolem korunky a opravu jsem řešil v koskomu za svoje, protože jsem měl smolíka....nikdo tu snad netvrdí, že to není šedivka, ale aspoň mají nějaký dostupný servis, na který se dá obrátit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

V Timestore již druhé, v jiných obchodech za rozumnou cenu nesehnatelné Casio modely (AW 48 a AMW 710). Vše v nejlepším pořádku. Všechny doklady, český i originál aj/nj, fj...  návod, záruka 24 měsíců, faktura, dárek navíc. Servis jsem nikdy nepotřeboval, jako prodejce ok.

 

Jinak k průběhu posledního obchidu: objednáno a zaplaceno kartou v pondělí v 11,00 hod, doma na ruce za necelých 24 hodin - úterý cca 11,00. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Moje nepříliš pozitivní zkušenost s timestore.cz z posledního týdne.

 

Hledal jsem něco sportovního. V sobotu (11.8.) jsem u nich narazil na Luminox Sea Turtle 0301 za více než zajímavou cenu 2 873 Kč (cena u AD je okolo 5 tis).

https://www.timestore.cz/Panske-hodinky/Luminox-7224/Sea-28398/Luminox-Sea-50973

U zboží bylo napsáno "skladem - doručíme do 14.8." Hned v sobotu jsem tedy objednal.

 

V pondělí odpoledne se stav změnil na "skladem u dodavatele - doba dodání 3-5 dní".

 

V úterý, jelikož nedorazila zpráva o odeslání a nemají online sledování stavu objednávky, píšu na podporu. Odpovídají asi za hodinu: "deklarovaná doba dodania Vášho objednaného tovaru je 3-5 dní. Naskladnenie by malo byť v priebehu tohto týždňa."

 

Dnes ráno přišla zpráva, že objednávku zrušili, protože "Bohuzial, prave nam bolo oznamene dodavatelom, ze tento model je uz finalne vypredany."

 

 

Samozřejmě netvrdím, že se jedná o nějaké podvodné jednání nebo lákání zákazníků na levné kusy, aby si pak vybrali něco jiného, ale není úplně dobrá praktika mít u zboží napsáno skladem, i když vůbec není skladem ani u dodavatele.

 

 

post-65782-0-89393700-1534318945_thumb.png

post-65782-0-26294600-1534319299_thumb.png

post-65782-0-32781700-1534319526_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Já kupoval géčka v akci, za cca 5t. Do dvou dnů doma, ale nějak mi nesedly,, ve 30 denní lhůtě (cca 25 den) jsem je poslal nazpět.. Hnedka mail, že dorazily a objednávku stornují. Za pár dnů jsem měl peníze zpátky na účtu. Za mně dokonalé. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Objednané SNZG13K1 dorazily (v Seiko krabičce) třetí pracovní den, cena velmi příznivá, komunikace během dodávky OK.

 

Chybějící záruční kartu jsem očekával (záruční servis tedy jen u prodejce).

Chybějící návod v CZ a fólie na vrchním hardlexu neberu jako problém (předpokládám že u tohoto modelu nejsou standardem).

 

Celkové hodnocení prodejce: spokojenost.

Upraveno uživatelem Mareka01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Reklamoval som u nich hodinky Citizen, zavada vyzerala ako skrabanec na ciferniku, nakoniec to bol len chlpok, vycistene a odoslane naspat za cca 19 dni. Po prebrati vycistenych hodiniek ma cakalo prekvapenie, v hodinkach su prachove castice (cifernik a sklicko zvnutra). Dalo by sa povedat, ze su v horsom stave ako pred reklamaciou. Posielam spat na dalsiu reklamaciu. Dost ma zarazila kvalita ich "servisu" a dufam ze druhy krat sa im to uz podari :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...