Přejít na obsah

Jaké otřesy vydrží automaty?


galee

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 236
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Clovek,nebo alespon vetsina lidi, behem dne udela tolik rychlych/trhavych pohybu rukou,ze si to ani neuvedomuje.Ty hodinky toho snesou fakt hodne.Jasne,financ je pri praci s kacenou sunda a dela dobre,to uz je extremni zatez.Ale vetsinu beznych cinnosti by mely zvladnout bez uhony.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To akože ideš na bicykli po hore/ lúke, alebo hráš tenis napr? S automatmi? Mne osobne by to bolo ľúto a tak ich dávam dole.. A to tam nemám ťažké závažie automatického náťahu, ktoré podľa mňa trpí najviac pri otrasoch.

 

Přesně tak. Tenis nehraju, ale třeba pingpong nebo bowling a hodinky nosím na pravé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neřeším typ pohonu, řeším styl hodinek - společenské bych si na kolo nevzal a naopak. od sportovních hodinek očekávám, že něco snesou, bez ohledu na pohon.

sundávám je spíše proto, že mi zavazí, než že bych o ně měl strach. na takové ty činnosti, kde hrozí zašpinění a úraz na 90%, je sundávám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To akože ideš na bicykli po hore/ lúke, alebo hráš tenis napr? S automatmi? Mne osobne by to bolo ľúto a tak ich dávam dole.. A to tam nemám ťažké závažie automatického náťahu, ktoré podľa mňa trpí najviac pri otrasoch.

úplne pohodě, na kolo, tenis, squash. I Moony do bazenu

A s tou zabou jsem taky chvilku jezdí se Seikama na ruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

úplne pohodě, na kolo, tenis, squash. I Moony do bazenu

A s tou zabou jsem taky chvilku jezdí se Seikama na ruce.

Tak to veľmi rád čítam, že to hodinky v pohode zvládnu :) Síce mi aj hodinár povedal, že sa dákeho bicykla nemusím báť.  Na tom sa smejem, keď sa niekto bojí 10Atm hodinky dať do umývadla ale otrasy som si myslel, že sú oveľa horšie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to veľmi rád čítam, že to hodinky v pohode zvládnu :) Síce mi aj hodinár povedal, že sa dákeho bicykla nemusím báť. Na tom sa smejem, keď sa niekto bojí 10Atm hodinky dať do umývadla ale otrasy som si myslel, že sú oveľa horšie.

Taky ze jsou. Pro tvoji ruku . Moje vazi asi 205 gramu a na kole pres dlazebni kostky to uz je o modriny. Vyzkouseno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

když jsem měl Hamiltony (automat), tak jsem je první měsíc sundaval. Pak jsem s nimi jezdil pořád, cca 5 let a na kole jezdím hodně. Vše v pohodě.

Teď mám Certiny (quartz) a hádej co, první cca měsíc jsem je sundaval, teď... ale to víš že v Praze na kostkách na ně vždy sjedu pohledem (ona Praha na kole je místy ostřejší než Krušné hory).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...