Přejít na obsah

Jaké otřesy vydrží automaty?


galee

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 236
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nevím, hodinky jsem nosil běžně přes tři roky, po týdnu jsem je střídal s JLC. Šly přesně, bez problémů, nikdy nespadly. Jako závada bylo napsané chyba v soukolí. V pytlíčku byly kromě vyměněného těsnění jedno ozubené kolečko a jedna osička s malým ozubeným kolečkem na konci, ale lupou jsem nezkoumal co s tím je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jumbo: to teda valím bulvy :eek:

 

Já jednou něco vyklepával rukou v pěst, byly to max. rázy cca v ose setrvačky (tj. nejen otřesy - byl to pohyb s rozmachem, setrvačka tím pádem nějakou kinetickou energii získala). Hodinky se z toho zbláznily. Diagnóza: vyhozený kámen z KIFu u ložiska servačky.

 

Na sport přezouvám na Polary.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoducho od zľaknutia zamdleli.

Při mém stylu jízdy se jim ovšem nelze divit.

 

Ja keby som dal bezky, tak sa nerozbehnem ani o dva dni.

Já si naopak myslím Instante, že ty kdyby ses rozjel, tak tě jenom tak něco nezastaví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam MG Marinus jako tooly, delam s nima uplne vsechno, vcetne mtb zavodu a naprosta pohoda.

stejne tak jsem si nikdy nedaval pozor na ostatni nespolecenske automaty a nikdy jsem zadny problem nemel.

az jsem zaskocen, ze se daji automaty poskodit mavnutim ruky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bicykel je jasny, ale co rozbite cesty a vibracie na hodinky prenasane cez volant? Moze to byt casom problem?

Na rovinu,kdyz budes mit obavu z tohohle,tak by ses musel bat i otresu,kdyz se uprdnes :-)))). Hodinky nejsou na jizdu na horskem kole,sekani dreva,ale normalni noseni snesou vpohode.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...