Přejít na obsah

PAM Luminor Marina-nosíte je i k obleku?


raskiscz

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • Odpovědi 57
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mitak kde si nasiel tu fotku? Vypada to ako keby sa dotycny figurant silou-mocou snazil ( a z mojho pohladu bohuzial neuspesne) niekoho presvedcit ze pam sa daju nosit v koseli s manzetami a oblekom :D. Ale ta fotka konecne jasne ilustruje ze to nie je dobra cesta a dalej uz o tom asi netreba diskutovat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mitak kde si nasiel tu fotku? Vypada to ako keby sa dotycny figurant silou-mocou snazil ( a z mojho pohladu bohuzial neuspesne) niekoho presvedcit ze pam sa daju nosit v koseli s manzetami a oblekom :D. Ale ta fotka konecne jasne ilustruje ze to nie je dobra cesta a dalej uz o tom asi netreba diskutovat :)

 

Z mého pohledu se figurant snažil úspěšně. Do tohoto, poměrně nízce formálního obleku si ty instalatérské hodinky dokáži v pohodě představit. Druhým dechem ale dodávám, že jsou obleky, do kterých bych si je vzít netroufnul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z mého pohledu se figurant snažil úspěšně. Do tohoto, poměrně nízce formálního obleku si ty instalatérské hodinky dokáži v pohodě představit. Druhým dechem ale dodávám, že jsou obleky, do kterých bych si je vzít netroufnul.

Presne tak :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z mého pohledu se figurant snažil úspěšně. Do tohoto, poměrně nízce formálního obleku si ty instalatérské hodinky dokáži v pohodě představit. Druhým dechem ale dodávám, že jsou obleky, do kterých bych si je vzít netroufnul.

Ja neviem. Faktom je, ze pokial clovek na seba nahodi barsjaky nevkus vzdy sa najde netrivialne mnozstvo ludi ktorym sa to bude pacit a budu to obhajovat. Co je uplne v poriadku. Pokial sa to nebudu snazit vtlacit ostatnym ako akceptovatelnu spolocensku normu. Co uz v poriadku nie je.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píše Bert, k méně formálnímu obleku mi přijdou PAMy úplně v pohodě. Na té konkrétní fotce mně osobně spíše vadí, že nositel měl potřebu zkombinovat úplně vše, pinstrajpy, manžetové knoflíčky, divoký kapesníček, ještě divočejší kravata, už mi tam chybí jen zlo v podobě happy socks :D Pokud se v tom ale člověk cítí dobře, proč ne.

Upraveno uživatelem m.n.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jako samotné navlečení houmlese do kvádra z něj neudělá přesvědčivého manekýna, tak ani vtěsnání PAMů pod manžetu z nich ještě nedělá "oblekovky". Punkové reklamní splácaniny ala Blažek&Mareš nekomentuju, tam je "tvůrčí záměr" úplně jiný než "formální elegance".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja neviem. Faktom je, ze pokial clovek na seba nahodi barsjaky nevkus vzdy sa najde netrivialne mnozstvo ludi ktorym sa to bude pacit a budu to obhajovat. Co je uplne v poriadku. Pokial sa to nebudu snazit vtlacit ostatnym ako akceptovatelnu spolocensku normu. Co uz v poriadku nie je.

 

Ivane, při vší úctě k obyvatelům východních provincií, mám pocit, že nerozumím slovensky. Barsjaky nevkus jsi myslel hodinky, nebo oblek?

 

EDIT: nebo ještě něco jiného, třeba tu manekýnskou kombinaci?

Upraveno uživatelem Bert
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ivane, při vší úctě k obyvatelům východních provincií, mám pocit, že nerozumím slovensky. Barsjaky nevkus jsi myslel hodinky, nebo oblek?

 

EDIT: nebo ještě něco jiného, třeba tu manekýnskou kombinaci?

Ty si provincia. A ucta ti jazykove znalosti slovenciny nevylepsi. :)

A presne ako pises, myslel som tu manekynsku kombinaciu s konkretnymi hodinkami. Proste naco ta urputna snaha PAMy (ktore su asi fajn hodinky, kopa ludi ich zboznuje a neda na ne dopustit) vtlacit do ulohy oblekoviek? To si rovno obujte k nim gumaky (znackove!) a presviedcajte okolie ze su k obleku v pohode. Bez urazky, mozno keby som mal PAMy za oblubene hodinky tiez stratim nadhlad a zarputilo ich obhajujem ako oblekovky :) ale kazdy sudny clovek snad uzna ze to je na hrane az za nou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda nečekal jsem, že rychlá fotka jednoho veselého svatebního outfitu vyvolá v tolika místních členech arbitry vkusu :-) Nicméně to nebylo státnické setkání na mezinárodní úrovni, takže si za tím stojím a kašlu na to, že někdo dokáže nosit jen kombinaci černá/bílá ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty si provincia. A ucta ti jazykove znalosti slovenciny nevylepsi. :)

A presne ako pises, myslel som tu manekynsku kombinaciu s konkretnymi hodinkami. Proste naco ta urputna snaha PAMy (ktore su asi fajn hodinky, kopa ludi ich zboznuje a neda na ne dopustit) vtlacit do ulohy oblekoviek? To si rovno obujte k nim gumaky (znackove!) a presviedcajte okolie ze su k obleku v pohode. Bez urazky, mozno keby som mal PAMy za oblubene hodinky tiez stratim nadhlad a zarputilo ich obhajujem ako oblekovky :) ale kazdy sudny clovek snad uzna ze to je na hrane az za nou.

 

Pochopeno a souhlas. Ještě k té východní provincii: omlouvám se, ale když se mi nechtělo na kontrolní den do Ostravy, tak jsem se pokaždé vymlouval, že nemohu přijet, protože nemám mongolské vízum ... :-) Jiný už nebudu :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Mitak: To je marné - potom co "ivan_989" spotřebuje argumenty (už teď řeší spíš svůj náplavový hantec než hodinky), všem paneraistům nadá do chujů a takto uspokojen odtáhne prudit jinam... Hlavně už ho prosím nikdo necitujte, ať mi neobchází ignore-list  :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...