Přejít na obsah

Poradte podobne hodinky


Doporučené příspěvky

Ahojte, potreboval by som poradit, kedze v tomto nie som velmi zbehly. Hladam hodinky prevazne na kazdodenne nosenie ale kludne vhodne obcas aj do obleku.
Na internete som nasiel Junkers 6086-2, ktore mi ale pridu trosku moc elegantne, take moc do obleku. Dalej sa mi este pozdavaju Jorg Gray 6500, ktore sa mi vsak zdaju byt trosku moc vyrazne ale aj drahe, ja by som nieco striedmejsie... Takze hladam nieco medzi, ziadne obrovske cila nechcem, cize take klasicke pilotky nie. A hladam velkost okolo 40mm a s cenoukou do 300 eur. Alebo mi skuste poradit podobne ako tie, co som spomenul. Ja vasnivy hodinkar nie som, takze ci su atomaticke alebo mechanicke, taky strojcek alebo onaky, na tom mne nezalezi, ale radsej asi automaticke, nech nemam zbytocne starosti.
Dakujem pekne za kazdu pomoc a vsetky rady.

 

Junkers 6086-2:

41HTrr2v6UL.jpg

 

 

 

Jorg Gray 6500:

jorg-gray-jg-6500-watch-wrist.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co Laco trier co jsou v bazaru? http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/86903-laco-flieger-trier/&do=findComment&comment=1487335

 

Edit:jinak bezstarostně to budeš mít právě spíše s baterkou, o automat je třeba se starat a je náchylnější k hrubému zacházení

Upraveno uživatelem Maro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...