Přejít na obsah

2 x smola so Seiko SKX009K2 :(


Návštěvník

Doporučené příspěvky

Ahojte,

 

chcem sa len podelit so smolou ktoru mam pri kupovani Seiko SKX009K2, ktore sa mi velmi zapacili. Objednal som si ich cez jeden slovensky inet shop a ked mi prisli, zistil som, ze na ciferniku je biela bodka kde nema byt, niekde nad 27 minutou (bohuzial fotku uz nemam).

Tak som ich poslal nas5 na reklamaciu a z inet shopu mi poslali druhe. Tie dosli nielen s bodkou nad minutou 28 pre zmenu :) ale aj s nejakou ryhou na skle (vyzera akoby bola zospodu, tazko definovat).

Vid foto.

 

post-39818-0-65686700-1438088722_thumb.jpg

 

Dohodli sme sa, ze im ich vratim a poslu mi na ucet peniaze.

Cele toto rosambo s objednavanim, reklamaciou atd mi zabralo skoro mesiac.

 

Nemam uz odvahu a ani chut kupovat hodinky cez inet shop a tak som hladal, ci ich nema nejaka kamenna predajna, ale zatial nie som uspesny ani na Slovensku, ani vo Viedni.. viete mi niekto poradit kde ich kupit v nejakom kamennom obchode napr. v CR, alebo mam dalej skusat inet shopy a dufat ze na 10-ty krat dojdu aj nejake bez vad.. ;)

 

 

 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 67
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

toto nie su hodinky z oficialnej EU distribucie = grey market. umerne tomu zodpoveda cena a aj kvalita. Nemas ziadnu zaruku odkial tie hodinky pochadzaju. Toto sa nakupuje bulk v sackoch v kartonovych krabiciach, a nikto ti nezaruci ze sa nejedna napr o refurbish/repasy alebo v zaruke vymenene kusy do ktorych uz raz niekto liezol.. bohuzial. ja vzdy odporucam taketo modely nekupovat v Europe - zlata azia, ak nakupujes u dobreho obchodnika. kupil som ich tony a nikdy nebol jediny problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou zase jednou rozumy. Proste si zvyknete, ze Seiko je jen to,co zaplatite,nic vic.Zazraky se proste nedeji. Ani Mm300m nejsou od Seika bez chyby.Moje mely nevycentrovanou lunetu,dokonce i blbe petky frankenmonster maji mensi vuli dilku u pouzdra. Seyia ani ten druhy jsem skx nevidel prodavat.Takze rada k nezaplaceni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Len pre zaujimavost, v hodinky.sme.sk kde som ich kupil stali 231,29 Eur.

www.creationwatches.com ich maju za 163 eur.

A nakoniec sa mi dnes vecer ozval na moj email aj jeden viedensky obchod, ze ich predavaju za 349 Eur.

 

Trosku velke rozpetie cien, znamena to teda, ze rakusaci predavaju fakt originaly a to je ich normalna cena a ten zvysok

su mozno fake/repas/kto vie ?  :frusty:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne,znamena to,ze ti ostatni nevi,co by si rekli. Jezis podivej se na ty hodinky realne. Vic jak 5kKc nemaji cenu. Mineralni sklo,nejzakladnejsi strojek, na potapky obycejna wr, ani lumi neni nic extra,bidny tah, loterie na zpracovani(nesedici lunety,minutove krouzky,nasezeni rucek...).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne sa tie hodinky velmi pacili a prave na tomto fore som sa docital ze su aj kvalitne, inak by som do nich nesiel.

To co hladam su mechaniky automaty, 42mm, modro-cervena kombinacia (s prizmurenym okom cierno-cervena).

A do 500 eur.. 

 

Okrem SKX009 som nasiel dnes este tieto a budem ich nahanat chvilu v kamennych obchodoch, kde si ich mozem pred zakupenim pozriet:

 

 

SNZF15K1

post-39818-0-90519800-1438114862_thumb.jpg

 

Seiko SRP557K1

post-39818-0-79049800-1438114966_thumb.jpeg

 

Orient Mako FEM65006DW

post-39818-0-01653300-1438115086_thumb.jpg

 

Su niektore ktore by ste mi neodporucali z nich, pripadne mate este nejaky dalsi typ na podobne hodinky v tej cenovej kategorii do 500 eur ? Ja potom zoznam rozoslem viacerym kamennym obchodom a uvidim kto sa ozve.. a ked neuspejem, risknem zas nejaky inet shop.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maka maji nejpeknejsi barvy,ale jsou to podle me nejhorsi hodinky z vyberu. Jsou zbytecne vysoke, strojek trpi pochodujicim dnem,kdy podle otresu se den proste hybe,k tomu pricti,ze co kus,to jiny chod lunety od odporu naprosto vporadku az skoro zamrzle,ohybaji se stezejky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...