Přejít na obsah

Pozor na t*******e, t****8


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 77
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď
Osobne si cenim toho, co taky pplk napsal, verim ze pocital s tim, ze jej ostatni ukamenuji, to chtelo odvahu. Pevne verim, ze na zaklade teto zkusenosti, se zde jiz nebude resit zda zalozit sekci repliky ano ci ne. Jinak plne souhlasim s Kubsonem ohledne odstraneni uvedenych odkazu.

 

Pokud je pplk ochoten tyto "hodinky" zapujcit, udelam srovnani, ktere doufam odradi dalsi skryte zajemce o repliky, padely a podobny sunt (mam tytez hodinky - original)

ano, klidně Ti ty repliky daruji, těžítko připomínající mi negativní skutečnost nemusím. jen do toho něchci už mnoho investovat, pokud něco vymyslíš tak ti je půjčím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předělávat ty hodinky je ptákovina a kdybych byl majitel já, tak by mě ani netěšilo je nosit, protože by mi při každém pohledu na ně připomínaly můj omyl.

 

To porovnání s originálama je lepší nápad. Udělat z toho pěkný článek s fotkama.

 

Divím se , že vůbec prošly celnicí.

Pak mě napadla taková smělá myšlenka, že bysme je ( ty hodinky bez pplka) jen s jeho přítomností a souhlasem mohli kolektívně poslat do věčných lovišť.

 

Taková orlická přehrada - Zvíkovský most by nebylo špatné místo, kde by mohly skonat.

 

Jsem pro utopení!

Mohla by to být fajn společná akce

 

Celnicí prošly hodinky bez jakýchkoliv problémů, nikoho nezajímala značka, jen jestli nemají řemínek z kůže a jestli ta kůže není nějaká Čínská antilopa:-))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu trochu nepříjemný, ale zastávám názor, že ti to bohužel patří. Myslím, že je to ukázkový příklad. Ale proto to nepíšu - chci ocenit to, že jsi to napsal, toho si hodně vážím, já bych to asi neudělal. Fakt ssi toho moc cením i když to je ti asi houby platný...

 

BTW: pokud je to poudro z nerezu ( asi ne co ? ) tak bych ho bral na nějakou předělávku

 

Pouzdro je z nerezu a sklíčko safír s antireflexem, myslím že v té ceně je právě nikoliv strojek, ale pouzdro i když originál bude dražší. Hodinář co mně zkracoval řemínek nepoznal že je to replika......ty hodinky nestály 30 USD, ale 130 USD. Neznám důvody proč jsem narazil na takovy šmejd, ale domnívám se díky inzerce na internetu, že se zpracování liší od těch 30 USD kvality.

 

Pokud se někdo na ně chce podívat srovnat a podobně,klidně je půjčím. Nechci ale jak jsem již napsal do toho moc investovat a taky nemímím udělat nějakou putovní výstavku s replikou přes ČR :-) jednorázově se ale rád dohodnu.

 

Já vím, že jsem šel do nejistého obchodu, nevěším se z toho že jsem přišel o nějaké peníze. Už jsem napsl, hodinek mám doma dost a originálů. Holt mi nepřirostly k srdci Asijské značky, když to ale není vidět , tak mně to nevadí. Mezi lidi nosím ale Fortisy.

 

Vás baví postávat u výkladních skříní a otravovat prodavačky, aby Vám půjčily originály a ony Vám je v rukavicích podají a vy víte,že je nevemete a stydíte se a řeknete, ještě mně ukažte tyhle a pak se snažíte zapamatovat si detaily a ještě tyhle a prodavačka kroutí očina a vy se neumíte rozhodnout, je to přece dost peněz.......no a tak jsem volil cestu koupim si repliky, osahám si je, pohraju si s nima a neřeším strojek, ten bude u všech originálů kvalitní......určitě Vás ale naštve,když si koupíte cokoliv o čem Vám říkají,že funguje a ono ne. Mně bylo ale hned jasné, že to mohu reklamovat jen z okna, ale stejně to naštve, lidský faktor:-))

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, klidně Ti ty repliky daruji, těžítko připomínající mi negativní skutečnost nemusím. jen do toho něchci už mnoho investovat, pokud něco vymyslíš tak ti je půjčím

Tomu nerozumim, jsi ochoten je poslat postou nebo to uz je prilis velka investice. Pripadne odkud jsi ? Slibuji, ze je vratim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...kupuji si hodinky jen proi svou radost...

Hmm, ale že sis s těma fejkama užil radosti za deset, že jo?

Jestli si kupuješ hodinky pro radost, tak nechápu, proč fejky. Já bych z ničeho falešného radost neměl...

 

Nejsem pro zákaz diskuse o fejkách, vůbec nemám rád zákazy. Stejně se určitě na začátku každé další takové diskuse objeví hned odkaz na tuto diskusi, takže případní další zájemci budou varováni zavčasu.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože zde nechodi jen upalovači čarodějnic a moralisté odsuzující věci zcela zákonné. Pokud vím trestná je výroba a rozšiřování koipií, nikoliv jejich nákup. Víš je tady hodně lidí, kteří si chtějí koupit originály, jako nedávno, účastník si koupil Omegy Oceany za 75.900,-Kč a za týden zjistil, že mu nesedí a prodává je na 60.000,-Kč. No a já si taky chci koupit originály,ale líbí se mně několik typů hodine, třeba ty Omegy, taky Hag Carrera, jedny Panerai. No a všechny si je najednou nekoupím, asi by mně doma hnali, když vydám cca 200 tisíc. No a já investuji pouhách 12 tisíc, koupím si dokonalé repliky všech třech hodinek, vyzkouším si je na živo a rozhodnu se které mi nejvíce sedí. Když máš přesné kopie v rice, taky se mnohdy sníží touha mít originály a neinvestuješ tolik. No a zpracování kvalitních replik je dokonalé. Jasně strojek je jiný, horší,ale ne pouzdro. U kvalitních hodinek kterýchkoliv očekávám kvalitní strojek, kupuji vzhled.

 

No a proč sdílím s Váma prostor? Hodinky mne baví, něco se chci dozvědět, ale nechci vstupovat do pionýra, ani do skautu. Nechci sdílet davové názory,které ovlivňují dominantní jedinci a nechci hlásat to co hlásají ti dominanti. Znám zákon, vím co dělat abych jej neporušil a je mně jedno co si o tom myslí vedoucí "kmene"

Kupuj si legalně originály a já si budu kupovat legálně "repliky" Já nebudu nadávat Tobě a Ty nebudeš nadávat mně.Píšu to zcela osobně. No a těch tichých sledovatelů bez potřeby agresivně zasáhnout v zájmu Švýcarských výrobců je tady víc. Trestná je výroba a distribuce, nic takového nedělám, kupuji si hodinky jen proi svou radost...

Ano, vysvětluješ to vcelku rozumně, ale kdybys zde vyjádřil svůj zájem, a poptal vlastníky hodinek z Tvého užšího výběru, tak by Ti jistě vyšli vstříc, a nechali Tě hodinky na ruce vyzkoušet. Investoval bys pouze benzín za cestu, a nepodporoval šmejdy, co kořistí na cizím věhlasu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože zde nechodi jen upalovači čarodějnic a moralisté odsuzující věci zcela zákonné. Pokud vím trestná je výroba a rozšiřování koipií, nikoliv jejich nákup. Víš je tady hodně lidí, kteří si chtějí koupit originály, jako nedávno, účastník si koupil Omegy Oceany za 75.900,-Kč a za týden zjistil, že mu nesedí a prodává je na 60.000,-Kč. No a já si taky chci koupit originály,ale líbí se mně několik typů hodine, třeba ty Omegy, taky Hag Carrera, jedny Panerai. No a všechny si je najednou nekoupím, asi by mně doma hnali, když vydám cca 200 tisíc. No a já investuji pouhách 12 tisíc, koupím si dokonalé repliky všech třech hodinek, vyzkouším si je na živo a rozhodnu se které mi nejvíce sedí. Když máš přesné kopie v rice, taky se mnohdy sníží touha mít originály a neinvestuješ tolik. No a zpracování kvalitních replik je dokonalé. Jasně strojek je jiný, horší,ale ne pouzdro. U kvalitních hodinek kterýchkoliv očekávám kvalitní strojek, kupuji vzhled.

 

No a proč sdílím s Váma prostor? Hodinky mne baví, něco se chci dozvědět, ale nechci vstupovat do pionýra, ani do skautu. Nechci sdílet davové názory,které ovlivňují dominantní jedinci a nechci hlásat to co hlásají ti dominanti. Znám zákon, vím co dělat abych jej neporušil a je mně jedno co si o tom myslí vedoucí "kmene"

Kupuj si legalně originály a já si budu kupovat legálně "repliky" Já nebudu nadávat Tobě a Ty nebudeš nadávat mně.Píšu to zcela osobně. No a těch tichých sledovatelů bez potřeby agresivně zasáhnout v zájmu Švýcarských výrobců je tady víc. Trestná je výroba a distribuce, nic takového nedělám, kupuji si hodinky jen proi svou radost...

 

No s tou legálností bys měl asi přibrzdit. Pokud je ti známo že kupuješ to čemu říkáš replika pak jsi právně v problému taky. Nechci to tady právně řešit takže to jen zjednoduším tak že to přirovnám ke koupi kradeného auta. Pokud prokážeš, že jsi nevěděl pak ti ho "jen" zabaví. Pokud ne soudí tě pro spoluúčast. Na tohle mi ještě moje ubohé 2 roky obchodního práva stačí....

 

BTW: myslím, že tohle téma by ti taky nepřidalo - že by propagace ( napomáhání / navádění ) k trestné činnosti ?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No s tou legálností bys měl asi přibrzdit. Pokud je ti známo že kupuješ to čemu říkáš replika pak jsi právně v problému taky. Nechci to tady právně řešit takže to jen zjednoduším tak že to přirovnám ke koupi kradeného auta. Pokud prokážeš, že jsi nevěděl pak ti ho "jen" zabaví. Pokud ne soudí tě pro spoluúčast. Na tohle mi ještě moje ubohé 2 roky obchodního práva stačí....

 

BTW: myslím, že tohle téma by ti taky nepřidalo - že by propagace ( napomáhání / navádění ) k trestné činnosti ?

 

ne ne ne, to mi věř, nekupuji kradene auto ani kradene hodinky, mam na ně řadny nakupni doklad od prodejce, takže zde neni ani podilnictvi, ani kradež, protože jsem nezmocnil cizí věci. Problém má výrobce a distributor. Ujišťuji tě, že ten,kdo si koupí na tržnici kopii DVD se trestného činu, nakupovat můžeš vše co není zakázáno.Trestného činu porušování autorských práv se dopouští distributor, prodejce, ale nikoliv zákazník. Hodinky nejsou nic nezakázaného.

Koupit kradené auto a vědět o tom je tr čin podílnictví dle § 252 tr. zíkona, ale koupit vědomě auto s karoserií Mercedes a motorem Trabant trestné není (pokud tosplňuje technickou a emise) hodinky životy veřejné dopravy neohrožují, takže žádní technické a emise. Hlásit se mohou pouze vlastnici ochranne znamky pro tr. čin porušování autorských práv a ochranné známky, ale těm je to jedno. Zastupci Omega dokonce prohlasili, že je těši, že jsou na světě jejich padělky, to svědčí o kvalitě jejich hodinek a věci, které se nepadělají nejsou.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A který originály sis teda podle těch fake vybral? Za které originály utratíš peníze? :guitar:

 

Panerai s velikou vteřinovkou, datumem a GTM. Potřebuji hodinky s datumem, no a teď si koupímn zájezd s Čedokem poznávačku cca za 8 tisíc do Švýcarska a koupím si je tam o 12 tisíc a více levněji než u nás a udělám si výlet. Luzern a Zermatt musí být na trase a tam se dají hodinky vybrat.........Ale zase nechapu ja Vas, čim se mam chlubit? že mam penize na dražší hodinky? Vždyť ty si muže koupit každý kdo má peníze, na tom není žádná zásluha......mně by kvalitní repliky nevadily, jen kdyby ten strojek fungoval kvalitně a přesně, to bývá problém a hodinář nejsem ,abych si jej sám vyměnil.....mně se líbí vzhled hodinek.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne ne ne, to mi věř, nekupuji kradene auto ani kradene hodinky, mam na ně řadny nakupni doklad od prodejce, takže zde neni ani podilnictvi, ani kradež, protože jsem nezmocnil cizí věci. Problém má výrobce a distributor. Ujišťuji tě, že ten,kdo si koupí na tržnici kopii DVD se trestného činu, nakupovat můžeš vše co není zakázáno.Trestného činu porušování autorských práv se dopouští distributor, prodejce, ale nikoliv zákazník. Hodinky nejsou nic nezakázaného.

Koupit kradené auto a vědět o tom je tr čin podílnictví dle § 252 tr. zíkona, ale koupit vědomě auto s karoserií Mercedes a motorem Trabant trestné není (pokud tosplňuje technickou a emise) hodinky životy veřejné dopravy neohrožují, takže žádní technické a emise. Hlásit se mohou pouze vlastnici ochranne znamky pro tr. čin porušování autorských práv a ochranné známky, ale těm je to jedno. Zastupci Omega dokonce prohlasili, že je těši, že jsou na světě jejich padělky, to svědčí o kvalitě jejich hodinek a věci, které se nepadělají nejsou.....

 

 

Srovnání a autem jsem použil pro zjednodušení - jak bylo napsáno ... nehci to tady zbytečně rozebírat protože v tomto případě je možné na to koukat z několika stran, nabízí se například § 150 TZ: odstavec 1 - Kdo doveze, vyveze nebo uvede do oběhu výrobky nebo služby neoprávněně označované ochrannou známkou, k níž přísluší výhradní právo jinému, nebo známkou snadno s ní zaměnitelnou, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta nebo peněžitým trestem nebo propadnutím věci nebo jiné majetkové hodnoty....kdo je v Tvém případě dovozcem je jasné...., bohužel zatím naši celníci zabavují jen část tohoto zboží, ale věřím, že časem to napraví.

 

...ale skutečně nemá smysl o tom polemizovat. Je to především otázka vlastního svědomí a pocitu, že si hraju na něco na co nemám. Pohádky typu že si na falzu ověřím jeslti mi budou poriginály vyhovovat, nebo, že jsou falza stejně dobrá jako originály si povídat můžeme. Faktem však zůstane, že s falešnými hodinkymi na ruce bych se studem propadnul. A propagovat je, to je přinejmenším k smíchu.

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel jsem tu cest strovnavat Jejich takzvanej UPO Ultimate planet Ocean a originál (donedávna jsem jej jeste mel)... Můžu s ledovým klidem prohlásit že se nepřibližuje originálu ani zdaleka... Tah je udelany naprosto kravsky kartacovani je nejake divne pasek je rozklepanej lezou s toho osky silena spona divne brousena prilis zaoblene cudliky na otvirani jinak razeny pismo na spone divne usazeny tah v pouzdre divny pouzdro prilis ostry hrany na tahu pouzdru i spone nekvalitne provedene logo na dynku zdrbana luneta kde je nejvetsi mazec ta perla ktera ma trochu vic barvu do zelena nez ostatni indexy je prilis zapustena a ten kov okolo perly je zas moc vystouply... Cisla jsou prapodivne do cervena konecek vterinovky ma barvu dobrou... logo omega je divne provedene napisy na ciferniku jsou tucnejsi nez u originalu... Zkratka a dobre nejkvalitnejsi repliku pozna kazdy kdo mel v ruce original... Takze aby tady kluci nekoho nemystifikovaly jak fikany zbozicko bude mit za 300USD... Ja to poznam na 1m naprosto bezpecne!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...mně by kvalitní repliky nevadily, jen kdyby ten strojek fungoval kvalitně a přesně, to bývá problém a hodinář nejsem ,abych si jej sám vyměnil.....mně se líbí vzhled hodinek.....

 

mne sa paci ferrari F360... za 5000$ sa da kupit plastovo-laminatovy kit na podvozok peugeot 406 (v bazare maju jeden havarovany diesel za 50 000,-). idem pohladat aj kit na porsche a lambo. Vyskusam a ktore mi bude najviac sediet si potom kupim... :withstupid:

 

pplk, kup si co chces, aj za milion, ducha burana nezazenies

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PPLK mnel vazne smulu. Celou dobu jsme spolu byli v kontaktu a byl jsem vazne v soku z toho jaka nakonec byla jeho prvni zkusenost. Ja od Andrewa nakoupil celkem 4 repliky a vzdy maximalni spokojenost. Napr. konkretne u techto Omega Planet Ocean (moje foto nize) jsem kupoval stejny model jako pplk dokonce se stejnym strojkem a presnost je +2 sec. / 24 hodin a vodotesnost dle mereni 20BAR a to podotykam jsem nechtel ani zadne zatesneni atp. za ktere pplk platil dalsi penize. Strojek v hodinkach je kopie 2824-2 a ma samozrejme moznost regulace, ktera ale na jeho hodinkach chybi coz znamena ze musi jit o nejakou pomstu ze strany Andrewa, jinak si to nedovedu vysvetit. Zpusob jakym s nim Andrew jednal byl take krajne neprijatelny a pro mne naprosto neznamy. I kdyz ma osobni zkusenost byla vzdy vynikajici, uz si od nej neobjednam ani jedny hodinky a budu se jiz zamerovat vylucne na dealery, kteri repliky sami modifikuji a dovadeji do naproste dokonalosti. Cena je sice vyssi a pohybuje se od 400$ vyse, ale kvalita je zase o hodne dale. Strojky jsou zasadne svycarske, vzdy plne servisovane, naolejovane a serizene, nekdy ciferniky i korunky originalni. Testy vodotesnosti atp. jsou samozrejmosti. Andrew hodinky distribuuje pres dalsi subdealery a hrozi tedy nebezpeci, ze hodinky bez jakekoli kontroly putuji k zakaznikovi. Je mi ted trapne, ze jsem mu je vlastne doporucil a takhle chudak dopadl... Ale chybami se clovek uci.

 

Co je to za imbecilní pindy. To si vážně myslíš, že Omega pošle pytlík korunek nějakému bastlíři do Číny na jeho pseudorepliky? Modifikovat repliku? Co to je???? Myslíš, že za 400 baků bude někdo něco modifikovat? Tak maximálně inzerát na webu, aby mu to hejlové spolkli i s navijákem. Švýcarské strojky? Nejsou tam nakonec certifikáty COCS? Jako, že by čínani poslali kamion těch shitů na certifikaci? Jak jsi přišel na to, že by tam měly být švýcarské strojky? Co je pro Tebe naprostá dokonalost? Stůl co má tři nohy? Bože na ty kecy nejde nereagovat....omlouvám se všem, kdo to po mě četli, ale na tolik blábolů nešlo nereagovat. Kuklo promiň, jsi kvalitní replika naprostýho trouby. V lepším případě....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože zde nechodi jen upalovači čarodějnic a moralisté odsuzující věci zcela zákonné. Pokud vím trestná je výroba a rozšiřování koipií, nikoliv jejich nákup. Víš je tady hodně lidí, kteří si chtějí koupit originály, jako nedávno, účastník si koupil Omegy Oceany za 75.900,-Kč a za týden zjistil, že mu nesedí a prodává je na 60.000,-Kč. No a já si taky chci koupit originály,ale líbí se mně několik typů hodine, třeba ty Omegy, taky Hag Carrera, jedny Panerai. No a všechny si je najednou nekoupím, asi by mně doma hnali, když vydám cca 200 tisíc. No a já investuji pouhách 12 tisíc, koupím si dokonalé repliky všech třech hodinek, vyzkouším si je na živo a rozhodnu se které mi nejvíce sedí. Když máš přesné kopie v rice, taky se mnohdy sníží touha mít originály a neinvestuješ tolik. No a zpracování kvalitních replik je dokonalé. Jasně strojek je jiný, horší,ale ne pouzdro. U kvalitních hodinek kterýchkoliv očekávám kvalitní strojek, kupuji vzhled.

 

No a proč sdílím s Váma prostor? Hodinky mne baví, něco se chci dozvědět, ale nechci vstupovat do pionýra, ani do skautu. Nechci sdílet davové názory,které ovlivňují dominantní jedinci a nechci hlásat to co hlásají ti dominanti. Znám zákon, vím co dělat abych jej neporušil a je mně jedno co si o tom myslí vedoucí "kmene"

Kupuj si legalně originály a já si budu kupovat legálně "repliky" Já nebudu nadávat Tobě a Ty nebudeš nadávat mně.Píšu to zcela osobně. No a těch tichých sledovatelů bez potřeby agresivně zasáhnout v zájmu Švýcarských výrobců je tady víc. Trestná je výroba a distribuce, nic takového nedělám, kupuji si hodinky jen proi svou radost...

 

Jasně, je to Tvoje volba, ale je mi Tě upřímně líto. Dát za tři šmejdy 12 tisíc, v tom postrádám jakýkoli náznak logiky...Za 12 tisíc máš na výběr spoustu kvalitních hodinek.. ale je to Tvoje volba...doporučuju k Tvé nóbl sadě hodinek dokoupit pár doplňků, aby jsi byl dostečně in. Na začátek alespoň jedny repliky bot od Bosse- ČuchPua, Kleina- MaoTepinga , nějaký fejkový oblek od ŠungPeochaj - Armaniho, tašku na kopii notebooku Apple ( ideální je jenom atrapa notebooku, ten je ještě levnější jak replika , úplně nejidaálnější je replika atrapy.. ) od HuangPanga Vuittona a k tomu možná čínskou kopii BMW X5. Pak budeš dostatečně in. Přesně podle své filozofie. Protože jestli chodíš v ošmajdaných baťovkách a otahaných lewiskách, tak Tvůj skvost na zápěstí nikdo dostatečně neocení... :-) Promiň skvost. Tři skvosty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...