Přejít na obsah

Kvalitní mesh pro slečnu


emef

Doporučené příspěvky

Dámy, no dobře, tak asi spíš pánové,

poraďte mi, kde mám koupit nějakej pořádnej mesh pro mou drahou. Objednal jsem na zkoušku něco z Číny, aby si to jakože vyzkoušela, to se povedlo, ale je to jednak pekelně dlouhej náramek, takže to má zastrčený skoro až k pouzdru, ale hlavně je na něm vidět, že to je jebka, trhá to svetry a tak.

 

Prostě chtěl bych něco fakt lepšího, kvalitku. A chtěl bych, aby to byl primárně krátkej mesh nebo aby se dal nějak esteticky zkrátit na dámskou ruku.

 

Chtěl bych vás poprosit hlavně o tipy na meshe, se kterejma máte osobní zkušenosti, protože gůglit umim a obrázků už jsem taky pár viděl. ;)

 

Jo a abych nezapomněl, chci to na Steinhart Marine 38. Abyste si to když tak dokázali představit.

 

Ď!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jo, díky za tipy, kucí.  :notworthy:

I ten Junghans vypadá fakt dobře. Jenom teda kdyby tam nebylo Junghans. :D

Teď ale ještě otázka je, jestli to nebude pořád stejně dlouhý jako ta čína, co mám teď doma. :/ Asi bude. Bych potřeboval něco fakt kratšího. Ale nejjednodušší bude se tam asi fakt vydat osobně, vo tom žádná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem to taky odstranit,ale nápis je vyrytý dosti hluboko.Zvykl jsem si,prostě se na zapínání nedívám,k čemu vlastně?Ale zase to je kvalita.I zapínání drží a pořád jde ztuha.Však jsi z Prahy,tak se zastav v Koscomu a uvidíš.Možná nové modely nebudou mít takové velké nápisy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...