Přejít na obsah

Veletrh hodinek 18.-19.9 2015 Brno


Sborez

Doporučené příspěvky

 

Hergot, já jsem chtěl jít až 19. Ale takhle to budu muset přeorganizovat. Z Prahy někdo odpoledne nepojede, a uvítal by spolujezdce?

Ja pojedu na ten sraz do Jihlavy a zvazuju, ze to asi strihnu taky pres Brno. Ale vidim to spis na motorku nebo na studenta. A jeste se pak budu muset domluvit s klukama co me meli nabrat v Mezu, ze bychom se spichli uz v Brne(pokud pojedu se studentem) nebo bych pak na moto vyrazil z veletrhu chvilku pred nima hodil ho domu a nabrali by me tam. Tak uvidim.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jeste se pak budu muset domluvit s klukama co me meli nabrat v Mezu, ze bychom se spichli uz v Brne...

 

Já pojedu z Tábora do Brna a pak do Jihlavy, tak tě v Mezu můžu nabrat už cestou tam a až do Jihlavy budeš mým přívěškem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Já pojedu z Tábora do Brna a pak do Jihlavy, tak tě v Mezu můžu nabrat už cestou tam a až do Jihlavy budeš mým přívěškem ;)

to zni jako plan:) pokud nebudes chtit abych se na tebe realne vesel;) tak bych to bral
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pánové, jen dotaz.

 

Platil někdo lístky v předprodeji? Protože já ano, za sebe i za kolegu a zatím žádná odezva, zda platbu přijali, žádné instrukce, jak si vstupenku vytisknout, nebo jakékoliv info.

 

Přijde mi ta letošní organizace hodně neprofesionální a zmateční...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem objednával, ale nepřišla mi žádná platební instrukce, takže jsem nic neplatil. Zámávám jim při příchodu objednávkou a uvidíme jestli mi dají levnější lupen. :-) O těch pár korun rozdílu nejde, ale nějak to zatím nefunguje. Nebýt tam ten Schaumburg, tak už se na to vyprdnu :-(

 

Edit: Teď se ještě dívám na ten potvrzovací email. První věc: "SEW tým 2014" :-) Druhá věc: "Za krátkou chvíli Vám do emailu zašleme pokyny k platbě" Od 3.9. nic :-) Třetí věc: Pokud mi to budou chtít poslat domů na adresu, tak by si teda měli trochu pospíšit :-)

Upraveno uživatelem Sborez
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky JaRooN, už jsem se našel...

 

 


Dobré odpoledne pánové, dali jsme s panem Nesvadbou dohromady soutěž o lístky na SEW Brno. Tak kdyby si chtěl někdo zasoutěžit...

 

Hraje se o dva normální vstupy a o jeden vstup, který zahrnuje i VIP vstupe na večerní banket a konzultace s hodinářem Petrem Blažkem.

 

Díky
 

více na: https://www.facebook...elvetiaBoutique

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážení a milý návštěvníci,


s potěšením vám oznamujeme, že pro vás chystáme zajímavou intervenci do stálé expozice Užitého umění a designu v Uměleckoprůmyslovém muzeu v podobě vzácné kolekce historických hodin a hodinek. Z kolekce jsme vybrali pět nádherných kusů, které budou vystaveny ve vitríně a stanou se tak novou ozdobou těchto prostor.


Otevření proběhne 18. září u příležitosti Veletrhu hodinek, který bude probíhat v těchto prostorách od 18.-19.9.2015.


u022825_u022824_450x300.jpg


více: http://www.moravska-galerie.cz/moravska-galerie/vystavy-a-program/aktuality/2015/vzacna-kolekce-historickych-hodin-a-hodinek-ve-sbirkach-moravske-galerie-v-brne.aspx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nech sa páči :).

 

 
Doprovodný program výstavy SEW Brno 2015
 
(Časový harmonogram vystoupení odborníků a zástupců vybraných značek vystavujících na  SEW Brno)
 
Pátek 18. 9. 
 
13,00 až 13,30 hodin. Největší výrobci hodinek světa, vývoj, prognózy, současné trendy. Igor Sirota ? šéfredaktor časopisu Hodinky & Šperky
 
13,35 až 14, 05 hodin. Ball Watch ? Nová technická řešení vyšší odolnosti hodinek. 
 
14,10 až 14,40 hodin. Alexander Shorokhoff ? Řada Avantgarde, jak se stát avantgardní značkou.
 
14,45 až 15,30 hodin. Carl F. Bucherer ? První novodobý výrobce periferního rotoru a zítřek.
 
15,35 až 16,20 hodin. Doxa ? 8 Days Manufakture a jak se nechat inspirovat svými slavnými strojky. 
 
16,30 až 17,30 hodin. Tradiční i nové materiály a jejich použití při výrobě strojků. PaeDr. Jaromír Ondráček, hodinářský odborník, pedagog 
 
Sobota 19. 9. 
 
11,15 až 12,15 hodin. Hodinky s automatickým nátahem od 20. let minulého století po současnost. Ing. Libor Hovorka, hodinářský konstruktér, sběratel 
 
12,20 až 12,50 hodin. Maurice Lacroix ? Masterpiece, od komplikací k mysteriózním hodinkám.
 
13,00 až 13,30 hodin. MeisterSinger ? Výjimečný originál: Jednoručkové hodinky a jejich zítřek.
 
13,35 až 14,05 hodin. Luděk Seryn ? Od prvních kroků až vlastní produkci. 
 
14,10 až 14,40 hodin. Junghans ? Jak se vrací úspěch: Od největšího výrobce k současnosti.  
 
14,45 až 15,15 hodin. Schaumburg Watch ? Tři velká témata: Měsíční fáze, úprava strojků, voda.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...