Přejít na obsah

Oyster Perpetual 39mm


sibirnaya

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 211
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

nejsou, to chce fakt zkusit. maj relativne tenkou lunetu, to bude parada, uvidis.. jen mi prijde, ze se rolex tak nejak hleda. 40mm daydate, kdyz je uz 41mm daydate mi nedava zadnou logiku. cerny jachty v hranatejsim pouzdre na gume, taky nevim. jachty sou letni hodinky, svetly, stribrny, zlaty, modry, bily.. ale cerny?

 

a rek bych, ze 3255 bude jen prave pro ty daydate :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam velkou ruku. Nosim ty moje 101, co jsou mi akorat, a ktere jsou velke 8 z 10 lidi. Ale je zase fakt, ze nosim i Igeny a nijak to moje esteticke citeni neurazi. Pokud by mely ten novy kalibr, tak by to byl vazny adept, spolu se zelenyma Milgaussama, kdyby se mi nekdy zaclo styskat po MI. Kdykoliv ty zelene Milgy zkousim, tak si pripadam uplne jako Clapton. Fajne hodinky. 

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty nove Oyster Perpetual se sunburst cifernikem jsou skvele, v sedive barve asi nejlepsi. Klasika nejvetsi, hodinky na vsechno, stejne jako Air-King (ted uz discontinued, ale pokud se nepletu, akorat odstranili napis z ciferniku a pokracuji ve stejne velikost 34mm dal jako Oyster Perpetual). 

 

Jak tu nekdo psal, his and hers, 39mm a 34mm, hodinky do konce zivota. Ja bych do toho misto prstynku klidne sel. 

 

x820x9999_RolexOysterPerpetual39mm-7.jpg

 

Rolex-Oyster-Perpetual-114300-ablogtowat

 

Rolex-Oyster-Perpetual-114300-ablogtowat

 

Rolex-Oyster-Perpetual-114300-ablogtowat

 

Rolex-Oyster-Perpetual-114300-ablogtowat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...