Přejít na obsah

Fotka

Jaké Omega máte dnes na ruce?

omega dnes fotka

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
10 odpovědí na toto téma

#1 Dux

Dux

Učedník

• Member_50
  • 122 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Fanoušek značky:Breitling, Omega

Publikováno 8.srpen.2015 - 21:02

Nenašel jsem podobné téma v sekci Omega a myslím že je to škoda... Takže posílám první kousek :)

(omluvám se ale nepovedlo se mi to nahrát obráceně.. takže snad přibudou od vás nějaké lepší fotky)

Přiložený soubor (y)

Tento příspěvek byl upraven od Dux: 8.srpen.2015 - 21:06

#2 lib

lib

Megazávislák

• Member_50
  • 3 556 příspěvků(y)

Publikováno 8.srpen.2015 - 21:10

Tak to si myslíš špatně.

#3 Liqid

Liqid

"Závislák"

• Member_50
  • 5 866 příspěvků(y)
  • Bydlí:Na cestě
  • Fanoušek značky:Ω ♛

Publikováno 8.srpen.2015 - 21:19

Místní Omega klan toto vlákno již kdysi zamítl, fotky dávej do společného vlákna "Co máte právě na ruce?"

#4 VintageLover

VintageLover

HEUER Addicted

• Member_50
  • 7 628 příspěvků(y)

Publikováno 8.srpen.2015 - 21:28

Ještě jsem nenašel vlákno: "Jaké Omega Speedmaster Moonwatch z roku 1967 máte na modrém perlonu v Yokohamě právě na ruce" Pokud tam někdo vloží fotku s důkazem, že to jsou ony a jeho, tak se přihlásím na operní zpěv. :D

"Výzvy jsou tím, co činí život zajímavým. Jejich překonávání je tím, co dává životu smysl..."

MŮJ INSTAGRAM

#5 lib

lib

Megazávislák

• Member_50
  • 3 556 příspěvků(y)

Publikováno 8.srpen.2015 - 21:31

Nevezmou Tě ani v Horní Dolní.

#6 VintageLover

VintageLover

HEUER Addicted

• Member_50
  • 7 628 příspěvků(y)

Publikováno 8.srpen.2015 - 21:43

Nejsi moc prozíravý, co když umím zpívat? 

"Výzvy jsou tím, co činí život zajímavým. Jejich překonávání je tím, co dává životu smysl..."

MŮJ INSTAGRAM

#7 Dux

Dux

Učedník

• Member_50
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 8.srpen.2015 - 22:16

Místní Omega klan toto vlákno již kdysi zamítl, fotky dávej do společného vlákna "Co máte právě na ruce?"

to jsem nevěděl... a nevíš jestli to má nějaký speciální argument?  nechodím sem zas tak často ale ostatní značky toto vlákno mají a nezdá se mi to jako špatný nápad... 

#8 Sborez

Sborez

Chronopako......

• Member_50
  • 1 287 příspěvků(y)
  • Bydlí:DC
  • Fanoušek značky:Rolex, Omega, Prim.....

Publikováno 8.srpen.2015 - 22:17

Ještě jsem nenašel vlákno: "Jaké Omega Speedmaster Moonwatch z roku 1967 máte na modrém perlonu v Yokohamě právě na ruce" Pokud tam někdo vloží fotku s důkazem, že to jsou ony a jeho, tak se přihlásím na operní zpěv. :D

:lol2:  :notworthy:  :lol2:

Je:

Rolex Explorer I, Prim Sport IgenTraser Classic Automatic Master

Bylo:

Deaumar Ensign, Junghans Mega 1000 26/4802, Aureole chronograph suisse, Vratislavia Conceptum VIS 1935.2, Vratislavia Conceptum chrono, Omega Planet Ocean, Traser Classic Automatic Master - moje první, Aristo Award 2003 Harley-Ronda 2538, Traser P6600 Type 6 Mil-G, Steinhart Nav B-Uhr 47 automatik B-Muster, Wancher Cifra One - parádní jednoručky, Steinhart Nav B-Chrono II, Hamilton Khaki X-Copter, Longines hydroconquest chrono, Union Glashutte Viro Date, Victorinox XLS MT Chrono Classic, Seiko SKX007, Seiko Speed-Timer 7015-8000, Orient Crystal SK blue, Cartier de Calibre Diver, Vratislavia Kosmos, Seiko SKX009, Seiko SKX007, Tisell Vintage diver, Tisell diver date, Davosa RAF LE, Orient Millenium, Longines Legend Diver

Email:

sborezatseznamdotcz

#9 Liqid

Liqid

"Závislák"

• Member_50
  • 5 866 příspěvků(y)
  • Bydlí:Na cestě
  • Fanoušek značky:Ω ♛

Publikováno 8.srpen.2015 - 22:34

to jsem nevěděl... a nevíš jestli to má nějaký speciální argument?  nechodím sem zas tak často ale ostatní značky toto vlákno mají a nezdá se mi to jako špatný nápad... 

protože je to zbytečný, proč cpát ty samý fotky do dvou vláken? Byla by to nuda jak v rlx vlákně, stránka subů, obcas expy a ve svatek daytona

uděláš nejlíp, když to vlákno zamkneš a fotky budeš dávat do společného vlákna

#10 Daemonultimate

Daemonultimate

watchesfan

• Member_50
  • 8 686 příspěvků(y)

Publikováno 9.srpen.2015 - 01:55

Ještě že tak. Chybí tu vlákno: Co nemáte dnes na ruce, potom ho ještě poďelit na Jaké Omegy, Rolexky, Seika, ... nemáte dnes na ruce a může se zrušit to úplně smysl postrádající Co máte dnes na ruce ... který zrovna na potvoru tak rád prohlížím.

Time is Life.   Watchesfan Gallery

#11 Dux

Dux

Učedník

• Member_50
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 9.srpen.2015 - 09:32

Pak tedy nechápu smysl jaké Breitling, Rolex, IWC... máte dnes na ruce a vlákna dalších značek které mají konkrétní příznivci rádi... Ale jsem nováček takže poslušně zamykám