Přejít na obsah

Jaké Omega máte dnes na ruce?


Dux

Doporučené příspěvky

Nenašel jsem podobné téma v sekci Omega a myslím že je to škoda... Takže posílám první kousek :)

 

(omluvám se ale nepovedlo se mi to nahrát obráceně.. takže snad přibudou od vás nějaké lepší fotky)

post-8270-0-87054400-1439064090_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Místní Omega klan toto vlákno již kdysi zamítl, fotky dávej do společného vlákna "Co máte právě na ruce?"

to jsem nevěděl... a nevíš jestli to má nějaký speciální argument?  nechodím sem zas tak často ale ostatní značky toto vlákno mají a nezdá se mi to jako špatný nápad... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jsem nenašel vlákno: "Jaké Omega Speedmaster Moonwatch z roku 1967 máte na modrém perlonu v Yokohamě právě na ruce" Pokud tam někdo vloží fotku s důkazem, že to jsou ony a jeho, tak se přihlásím na operní zpěv. :D

:lol2:  :notworthy:  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsem nevěděl... a nevíš jestli to má nějaký speciální argument?  nechodím sem zas tak často ale ostatní značky toto vlákno mají a nezdá se mi to jako špatný nápad... 

 

protože je to zbytečný, proč cpát ty samý fotky do dvou vláken? Byla by to nuda jak v rlx vlákně, stránka subů, obcas expy a ve svatek daytona

 

uděláš nejlíp, když to vlákno zamkneš a fotky budeš dávat do společného vlákna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pak tedy nechápu smysl jaké Breitling, Rolex, IWC... máte dnes na ruce a vlákna dalších značek které mají konkrétní příznivci rádi... Ale jsem nováček takže poslušně zamykám 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

×
×
  • Vytvořit...