Přejít na obsah

Fotka

SEIKO SRG019P2 - Sportura, Direct Drive

Seiko SRG019 Sportura Direc Drive kinetic

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1 odpovědí na toto téma

#1 HondzaX

HondzaX

Megazávislák

• Member_50
  • 1 134 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 9.srpen.2015 - 11:15

Jsem prostě vážně magor. Ačkoli vím, že ty hodinky už nemám kam dávat, a že bych proto měl redukovat stavy, stejně když někde vidím něco hezkého a navíc za zajímavou cenu, tak se neudržím.. Stejně to probíhalo i v případě těchto hodinek. Nicméně naštěstí (i když toho budu pak litovat) mám občas i světlé chvilky, kdy rozum zvítězí nad vášní a prostě přistoupím k eliminaci. Tak je tomu právě teď. Naštěstí se jedná o poslední hodinky (ze dvou), na které jsem v rámci své dovolené narazil.. Stejně jako ta první Seika (viz.prodejní sekce) i tato bych si hrozně rád nechal, ale...jak už jsem psal..

Tak tedy k věci - předmětem prodeje jsou úplně nové (koupené 3.8.2015) hodinky značky SEIKO z edice SPORTURA, Direct Drive. Jedná se o model SRG019P2 na koženém řemenu s trnovou sponou.  Kožený řemen má na své části krásnou perforaci a je prošitý bílou nití. Vypadá to moc hezky. Zpracování hodinek je velice povedené, zejména si dovoluji upozornit na moc hezkou lunetu ve stylu Omega.. 

Technické parametry:

- Ocelové pouzdro

- Safírové sklíčko s antireflexní úpravou

- Kaliber Seiko 5D22, se systémem Kinetic Direct Drive (o systému Kinetic Direct Drive více ZDE

- Power save funkce se systémem "sleep"

- Ukazatel data 

- Černý ciferník s "karbonovou strukturou" (určitě se nejedná o karbon, ale ta struktura mi ho připomíná - proto ty uvozovky)

- Vodotěsnost 10ATM / 100 m

- Velkost pouzdra cca 44,5 mm

- Ukazatel míry nátahu a rezervy

- Černý řemínek s bílým prošitím

- Pouzdro lemuje krásná černá luneta

- Ručičky a indexy mají lumi

Jedná se o kompletní balení - tj. úplně nové hodinky (folie na dýnku), krabička (včetně vnějšího obalu), záruční kartička (vyplněná) a manuál.

Aktuální cena v ČR je 16.772,- Kč, na skywatches jsou za 368 USD (bez českého DPH) a na chrono24 za 480 EURo. Já za, za tyto úplně nové hodinky (pro úplnost opakuji - koupené 3.8.2015, na ruce jen pár minut pro nafocení fotek, v záruce, kompletní balení - prostě však tak, jak má být) chci 9.750,- Kč. Vzhledem k ceně slevy, prosím, nečekejte.

Ideálně osobní předání v Praze na Chodově.

Fotky dávám nějaké svoje, ale hlavně z internetu (nejsem žádný fotograf a prostě ty moje vypadají hrozně; navíc hodinky jsou nové, takže na nich není co fotit).

#2 HondzaX

HondzaX

Megazávislák

• Member_50
  • 1 134 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 10.srpen.2015 - 11:58

Tak již jsou u nového majitele. Přeji ať mu slouží a dělají radost. Novému majiteli děkuji za bezproblémovou transakci a Chronomagu za prostor.

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:Seiko, SRG019, Sportura, Direc, Drive, kinetic