Přejít na obsah

Kúpili by ste 5 rokov vystavené autom. ?


Doporučené příspěvky

Dobrý deň,

 

 

chcem si kupit Oris Regulateur Der Meistertaucher, modelový rok 2009. Na predajni CHRONO v BA Eurovea ich majú zlacnené za celkom schopnú cenu. Ale na predajni ich maju vystavené od roku 2010 co si myslím., že je dosť dlho a zaujímalo by ma ako to ovlyvnilo chod toho automatu, či tam nebude treba skorší servis a podobne. 

 

 

Váš názor? Cena je dobrá?

 

 

http://www.ichrono.sk/detail/11555-oris-regulateur-der-meistertaucher

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nu, pokud je pravidelně natahovali, hodinky běžely, tak těch 5 let je +- na servis.

Co se ceny týká - odborník nejsem - ale letmý pohled na chrono24 ukázal následující

 

 

http://www.chrono24.co.uk/search/index.htm?dosearch=true&searchexplain=true&resultview=list&query=Oris+Regulateur+"Der+Meistertaucher"&sortorder=1&maxAgeInDays=0&watchTypes=U&usedOrNew=new&yearBought=2009

 

edit - vadný link

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pochybuji, že by je natahovali. Koukal jsem u nás v místním Hodinářství na Certiny v titaniu bratru za 26000. Dle majitele jsou ve vitríně cca 3 roky a vyndavaji je jen na žádost zákazníků na ukázku. Při že příležitosti se trochu natáhnou, ale druhý den už zase stojí. Osobně ověřeno. IMHO to strojku spíše škodí.

 

Sent from my MI 3W using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Silne pochybuju, že by je ve kterémkoliv obchodě natahovali, takže myslím, že opotřebení strojku žádné nebude. Další otázkou je stav oleje u mazanych součástek, ale to je rovněž můj laicky chronomagori názor. Kupoval bys je ale přece jako nové, takže s plnou zárukou, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pochybuji, že by je natahovali. Koukal jsem u nás v místním Hodinářství na Certiny v titaniu bratru za 26000. Dle majitele jsou ve vitríně cca 3 roky a vyndavaji je jen na žádost zákazníků na ukázku. Při že příležitosti se trochu natáhnou, ale druhý den už zase stojí. Osobně ověřeno. IMHO to strojku spíše škodí.

 

Sent from my MI 3W using Tapatalk

Však toho sa najviac bojim, že za to vyvalím prachy a potom sa mi to pokazí alebo nepojde to tak ako má....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Silne pochybuju, že by je ve kterémkoliv obchodě natahovali, takže myslím, že opotřebení strojku žádné nebude. Další otázkou je stav oleje u mazanych součástek, ale to je rovněž můj laicky chronomagori názor. Kupoval bys je ale přece jako nové, takže s plnou zárukou, ne?

Ano mala by tam byť plná záruka 2 roky + myslím že ďaľší rok dostanem ak sa zaregistrujem na stránke orisu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus s nimi vzhledem k věku hodinek domluvit nějaký základní servis - vyčistit + promazat. Pokud se jich chtějí zbavit (asi jo, když dávají slevu) a mají vlastního hodináře, budou určitě ochotni se domluvit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Silne pochybuju, že by je ve kterémkoliv obchodě natahovali, takže myslím, že opotřebení strojku žádné nebude. Další otázkou je stav oleje u mazanych součástek, ale to je rovněž můj laicky chronomagori názor. Kupoval bys je ale přece jako nové, takže s plnou zárukou, ne?

 

Záleží, jak kde to mají. Může být, že byly jen vystavené a neběžely, nebo běžely málo. To samozřejmě nevím. Servisem jsem myslel běžné opotřebení podle provozu + podle stavu mazadla atp.. Záruka se vztahuje na funkčnost, ta tím dotčena nebude. Otázkou je, jak ty hodinky poběží přesně atp, a kdy budou potřebovat servis - a to nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus s nimi vzhledem k věku hodinek domluvit nějaký základní servis - vyčistit + promazat. Pokud se jich chtějí zbavit (asi jo, když dávají slevu) a mají vlastního hodináře, budou určitě ochotni se domluvit...

+1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cana za nove, byt petilete lezaky, je dobra. Rekni jim, ze je beres, ale chces je otevrit, vycistit, promazat a nove tesneni. Tomu strojku nemuze byt nic...max zatuhly olej

Super ďakujem skúsim sa s nimi dohodnúť aj keď podľa skúsenosti je s nimi ťažká komunikácia,,, Nie je to ako rodinné hodinárstva

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super ďakujem skúsim sa s nimi dohodnúť aj keď podľa skúsenosti je s nimi ťažká komunikácia,,, Nie je to ako rodinné hodinárstva

Osobne.. 5 rokov na nich 24/7 svieti ostré LED svetlo.. Lumi dostane zabrať viac ako pri bežnom nosení. Ani auto ktoré stojí 5rokov na jednom mieste resp na slnku vkuse nemá lak ako fungl nové.. Dalej s nimi dohoda? Neviem sú tam väčšinou dve ženy a... No proste skus rovno kontaktovať majiteľa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobne.. 5 rokov na nich 24/7 svieti ostré LED svetlo.. Lumi dostane zabrať viac ako pri bežnom nosení. Ani auto ktoré stojí 5rokov na jednom mieste resp na slnku vkuse nemá lak ako fungl nové.. Dalej s nimi dohoda? Neviem sú tam väčšinou dve ženy a... No proste skus rovno kontaktovať majiteľa

Ok ďakujem za radu, ale nemám ani šajnu kto je tam majiteľ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani ja.. Ale na stránke možno.. Alebo sa pýtať tých predavačiek na vedúceho :)

Aj ten olej dostane zabrať.. Osobne by som nechcel ani za tie prachy

no super a teraz mam po narodeninovom darčeku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

×
×
  • Vytvořit...