Přejít na obsah

Pánske Quartz-ky do 3000 CZK


Doporučené příspěvky

Ahojte, vyberám pánske hodinky (pre seba) ako doplnok k mojim Casiam Edifice, ktoré už majú asi 6 rokov (absolútne bez vady alebo poškodenia). 

 

POŽIADAVKY

Pohon: quartz

Priemer: +/- 42 mm

Značka: nie som viazaný na žiadnu, i keď asi Casio bude mať najväčší výber

Rozpočet: cca 3000 CZK

 

Ďakujem za rady a tipy.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 137
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Po letech...

Zdravím,

nechci zakládat další topic se stejným názvem, tak oživím tento.

Po dlouhé době chci odložit svoje digitalky od casia a pořídit něco hezčího. Jenže mám pocit, že na tuto cenovou kategorii, mám trošku nesmyslné požadavky. Hodinky sundávám naprosto minimálně (cca 1-2x za týden abych je vyčistil) a OBČAS se mnou zažívají nehezké chvíle, počínaje hrabáním v motoru, v zahradě, občas stavba, nebo fitko a konče jízdou na kole v lese. Takže odolnost je určitě na místě. Jediné s čím mám opravdu problém je casio, před pár lety jsem objednával quartzy od casia s odolností vůči vodě 100M (Casio Edifice EF-125D-1AVEF), po umytí rukou se orosily a tak letěly zpět k prodejci a cca před měsícem jsem dal casiu znovu šanci (CASIO EFV 520D-1A)  a ty jsem měl dokonce 3x. 1. přišly poškrábané (vina prodejce), 2. rozházené chrono (stopky se po vynulování zastavily na 10 sec a 3 minuty) a 3. stejný problém s chronem. Než jsem narazil na chronomag, tak jsem šilhal po festinách ale s těmi tu radši nebudu dráždit. :D Asi dost kecání a přejdu k seznamu požadavků.

 

 - určitě quartz strojek kvuli ceně a "odolnosti"

 - datumovka nejlépe pouze číselná, bez dnů v týdnu

 - ocelový tah

 - voděodolnost 100M +

 - určitě nákup v ČR, kvůli případné reklamaci.

 

Snad jsem zmínil vše potřebné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ještě jeden zajímavej kousek,pro mě asi nej z toho co tu zatím bylo

https://www.timestore.cz/Znacka/Citizen-259/Citizen-Promaster/Citizen-Promaster-Marine-27904

 

nějaké info 

https://www.citizenwatch.eu/product/bn0100-51e/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to vyjde cenově nastejno, jestli vezmeš nějaký baterky do 3 táců a co 2 roky je budeš měnit + tlaková zkouška, anebo vezmeš soláry za 4 tácy a máš 10 let klid. Možná dokonce líp u těch solárů, se kterými se navíc nebudeš otravovat, nikdo do nich nemusí hrabat a taky se ti nestane, že se z ničeho nic zastaví díky vybití. Osobně bych šel do Citizenů BN0100-51E co tady postnul spineshank, tato značka má solár asi vychytaný nejvíc a za 3,75 táců (http://www.libro.cz/hodinky-citizen-bn0100-51e) to vůči limitu 3 tácy není nijak výrazný. A mají vodotěsnost 200m, šroubovací korunku a plnou sponu zapínání vč. extend, což je za ty prachy luxus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...