Přejít na obsah

Pánske Quartz-ky do 3000 CZK


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 137
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Citizen jsem měl,mám a určo mít budu,můžu doporučit a myslím že tady spousta dalších spokojených majitelů.

Takže se není čeho bát.Pokud se ti líbí a cena není problém jdi do nich,budeš spokojenej :cheers:

A pokud tě omrzí,myslím že nebude problém je pak prodat tady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V cenovej hladine plus-mínus 3000 korún si budú značkové hodinky podobné materiálmi aj spracovaním. Tie Citizen budú mať lepší náramok ako ostatné v podobnej cenovej hladine a lepsiu luminiscenciu (Seiko má ešte lepšiu).

Strojček je jednoduchý, nemal by sa pokaziť. Zdroj by mohol vydržať tak do 10 rokov podľa skúseností s eco-drive.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co bylo s Casiem za zkušenost?

 

Já jsem asi nikdy neslyšel hate na Casio. Tyhle konkrétně nosí několik členů Urban Gentry na FB a chválí si je.

 

A nebo zkus mrknout ještě na Timex - firma s historií, dnes dělají už jen quartz, ale v této cenovce podle mě najdeš taky pěkný kousky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že jsi psal, že jsi pokukoval i po Festině. Já bych jí asi tak nedémonizoval. Pokud bys našel model, co odpovídá cenou a vyloženě by se Ti líbil, klidně bych do toho šel. Řekl bych, že kvalita bude odpovídat ceně a bude podobná u všech značek v této cenovce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc ne? O par postu vys jsem se ptal na zkusenosti s timhle shopem a bylo mi jen receno ze to neni ofiko distributor.

Zaplať jim něco kartou a čekej že dostaneš hodinky.... Nejsou s nimi dobré zkušenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...