Přejít na obsah

BALL - přesné a odolné hodinky


Daemonultimate

Doporučené příspěvky

 deepquesty mam takyx rad, ty tu dokonce nekdo na foru ma. 

Asi mluvíš o mě. Fakt si na ně nemůžu stěžovat. Oproti Omega PO chrono podstatně lehčí, přesnost stroje neuvěřitelná a to zpracování fakt parádní. Z celkový jejich současný nabídky se mi líbí tak 30% :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
  • Odpovědi 105
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

:lol2: já sem klidně postnu tvoje hodinky BALL z Knifu, naprosto přesnou kopii RLX a taky tvoje narážky na moje Parnis, skoro přesnou kopii Omega,

tak že ten mokrej hadr na hlavu ti rozhodně trošku schladí nepochopitelnej vztek a sníží tlak :guitar:

Bohužel SZ ti psát nelze, což se ani nedivim, proto to píšu sem, ale více to tu zasí... nebudu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takovej trochu drahej Tisell nebo Parnis ne? No vlastně to je blbost, když tu značku máš ty ;)

Tvl, Ypo je poměrně chytrej pasr, co má hafo věcí na štangli, jesi ho chceš dojat srovnáváním Prsnisu a Kiselu s fabriko co má patent na sertvačku a v-dům kalibr, uděláš akorát pitomca ze sebe, pochlap se a zkus to jinak;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já snad tvrdim že se nevyzná? Jen nechápu že má zapotřebí stírat mě, že jsem koupil kopii Omegy za pár babek, ale sám má koipii Rolex za několik desítek tisíc, tak tomu nerozumim, to je vše :)

Jinak pardon, já vim že to si nesmim dovolovat, od toho jsou tady nedotknutelní a jejich hodinky jsou HODINKY a nikdo si nesmí dovolit v nich vidět kopii, k tomu by se místní šlechta NIKDY nesnížila :lol2:

Mám se stydět že jsem za kopii zaplatil cca 100 babek, nebo že nedám za kopii desítky tisíc? Nebo se mám stydět protože ty si to myslíš? Nevim... :helpsmilie:

Upraveno uživatelem Panchart
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já snad tvrdim že se nevyzná? Jen nechápu že má zapotřebí stírat mě, že jsem koupil kopii Omegy za pár babek, ale sám má koipii Rolex za několik desítek tisíc, tak tomu nerozumim, to je vše :)

Jinak pardon, já vim že to si nesmim dovolovat, od toho jsou tady nedotknutelní a jejich hodinky jsou HODINKY a nikdo si nesmí dovolit v nich vidět kopii, k tomu by se místní šlechta NIKDY nesnížila :lol2:

Mám se stydět že jsem za kopii zaplatil cca 100 babek, nebo že nedám za kopii desítky tisíc? Nebo se mám stydět protože ty si to myslíš? Nevim... :helpsmilie:

Vo jakejch kopiich to furt pises, malej zavistivej Joudo?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...