Přejít na obsah

Orient WorldTimer


Vit

Doporučené příspěvky

Pekne Vite, pak napis postrehy:).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré! Rád bych na ně někdy mrknul, ale zrovna u tebe se divím, žes je vzal, když máš ty worldtimer Fredericy, se kterýma se tyto Orienty rovnat nemůžou.

 

Kvalita je u FC samozřejmě na jiné úrovni. Na druhé straně jsou FC oblekovky, kdežto orienty hodně lesklé a sportovní (takový Breitling look) takže se snad nebudou tlouct.

 

Pekne Vite, pak napis postrehy:).

 

Děkuju.

 

Umíš to nafotit :-),stejně to má nějak moc tych "koleček" na ciferníku :P  Jen co ten název Orinet ? Už jsem to tu viděl v nadpisu jednou špatně.Blbne forum,nebo si se jen "uklepl " ?

 

Jsem hňup a neumím napsat už ani název vlákna.

 

-------------------------------------------------------------------------------------

 

První dojmy:

- za ty peníze moc hezké hodinky

- kruci on se ten 24h věnec opravdu točí sám! (myslel jsem, že je to manuál, který mi kdysi někdo popisoval u jiných orientů, věnec měst a hodin stojí a když chci např. zjistit, kolik je hodin jinde ve světě, tak nastavím hodiny na GMT věnci podle ruček vzhledem k aktuálnímu městu (vím že jsem v Praze a je 21:00) a potom vidím, kolik je i jinde ve světě.

- jsem trochu mimo z rezervy, překvapilo mě, jak moc rychle se natáhnou (pošťáci to natáhli na 10h a já po třech hodinách pobytu doma na maximálních 40 hodin)

- velmi solidní luminiscence - daleko lepší než Certiny, které mám na druhé ruce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velmi zajimave postrehy, diky za info. Jsem zvedav, jak na tom budou s presnosti, pokud to budes sledovat. Osobne se mi libi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako tradicne mas moc pekny fotky,hodinky jsou to velmi povedeny,za ty penize,co byly v inzerci,myslim,dobra trefa.

Jsi jeden z mala lidi tady,kterej ma Rolady a x jinejch,mnohem levnejsich hodinek a poctive je vsechny tocis,to se mi fakt libi.

Upraveno uživatelem villain83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako tradicne mas moc pekny fotky,hodinky jsou to velmi povedeny,za ty penize,co byly v inzerci,myslim,dobra trefa.

Jsi jeden z mala lidi tady,kterej ma Rolady a x jinejch,mnohem levnejsich hodinek a poctive je vsechny tocis,to se mi fakt libi.

Děkuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem zkoušel shark mesh, zulu a kožený hnědý pásek.

Vyfotil jsem jen zulu (nebyl čas). Mesh byl dobrý, ale origo tak se mi zatím líbí víc.

Kožený pásek dal hezky vyniknout pouzdru (však uvidíte později).

post-1538-0-09054700-1440154032_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...