Přejít na obsah

Orient WorldTimer


Vit

Doporučené příspěvky

ahoj vite, vypada to na peknou sbirku worldtimerovek, co se ti tam rodi:)) moc pekne.. :))

 

jako inspirace par dalsich kousku do sbirky (v nahodnem poradi:))

 

Ebel- působí na mě jako laciná verze FC (provedení mapy)

Breitling - na GMT věnci není rozlišení den a noc

BaM - města jsou na malém mezikruží (tzn. menší , tzn horší čitelnost

PP - to by šlo

IWC - to by šlo (podařená kopie Alpiny :o)  )

 

b0e1643a-c130-4ae5-9b8d-10d91fe531f4_zps

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neuvěřitelné. Inhauz, s automaticky se otáčejícím GMT věncem (taky jsem byl vzhledem k ceně a druhé korunce přesvědčen o tom, že se s nim pohybuje jen ručně), komplikace, plastický cifr, propracovaná funkčnost... za tyhle peníze, je toto vůbec možné?? Pokud by změnili logo nebo u vyšších modelů začali používat jeho jednodušší variantu bez toho cirkusu, hodinky by to ještě zvedlo...

 

Souhlasím s Vítem, že mnoho worldtimerů v podstatně vyšší cenové kategorii nemá dotažené některé funkční detaily. Pokud jde o absenci rozlišení den/noc na GMT věnci u Breitling, je ale třeba říct, že i tenhle model Orientů kromě černobílé varianty existuje také ve verzi s černým číselníkem bez bílých subdialů a bílé části GMT věnce.

 

V Kidov? přehlídce worldtimerů mi chybí jedny za rozumné peníze s odlišným řešením worldtimer komplikace, Tissot heritage navigator.

 

Fotky tradičně skvělé, mám už vyp?stovanou zvláštní formu Pavlovova reflexu - Vítovy fotky = slintačka.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, uz me to neba... Psal jsem to pred chvilkou do orientiho vlakna a pisu to i sem. Prestanu sem chodit, protoze to hrozi tim, ze koupim dalsi Orienty a to vubec nemam v planu. Je neskutecne, co Seiko a hlavne Orient dela za nektere kousky a za jake to je penize. Nekdy to je normalne na zalobu...

Ta posledni fotka je orienti nirvana...!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle je moc peknej remen!

 

Díky Jirko, více viz příloha.

Vyšlo to už v roce 2013, tak snad nic neporušuju.

H_a_S_2013_5_Vodotesne_remeny_1.pdf

H_a_S_2013_5_Vodotesne_remeny_2.pdf

H_a_S_2013_5_Vodotesne_remeny_3.pdf

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 ...Je neskutecne, co Seiko a hlavne Orient dela za nektere kousky a za jake to je penize. ..

 

Ano je až nechutné, co za ty peníze dokáží udělat. Přitom tento model snad ani nic nekopíruje.

 

---------------------------------------------------------------------------------

 

Přidám ještě jednu, kde je zaostřeno na číselník a ne řemen.

(snad ti nezkazím večer ...)

post-1538-0-50583300-1440958735_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...