Přejít na obsah

Orient WorldTimer


Vit

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...

Víte, přes měsíc žádná nová fotka :( Odlož na moment Airmany a hoď nám sem nějakou bleskovku.

(nebo je čas na další SZ? :D)

 

Neprodám! :sad01_anim:

 

Nadšení z G je zatím velmi silné.

Vytáhnu pro tebe jednu z archivu.

post-1538-0-59821700-1445543897_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Super Vite, rad je vidim opet ve hre!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle teda ale nebyly na ruce pekne dlouho. Super jsou. Budu za vyvrhela, kdyz reknu, ze se mi libi vic, nez ty worldtimery od FC, co jsi mel?

 

S FC se nedají srovnat, ty byly noblesností i kvalitou zpracování někde jinde.

FC a Dievasky měly smůlu že jsem chtěl Navitimery.

Prodej Orientů by mně moc nepomohl.

 

SupeSuperr Vite, rad je vidim opet ve hre!!

Děkuju, jsou to letní hodinky. Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vůbec nerozumím tomu, že mi toto vlákno uteklo. Komplikaci světového času pravidelně obdivuji napříč hodinkovým světem. Některé výtvory jsou povedené, některé už méně. Častá bolest worldtimerů bývá taková přeplácanost a až nepřehlednost. V případě Orientů, ač na první pohled vypadá ciferník zaplněně, tak se to myslím povedlo příjemně vyvážit. Wolrditmerová věnec hodinkám sluší a vůbec z něj nijak nevyčnívá a nedělá tak hodinky na první pohled přeplácané. Dobrá volba, Víte. Já měl v ruce a pod drobnohledem worldtimery od Ballů, a ty se jim také povedly. Osobně mám rád značku Frederique Constant, a vím, že worldtimery také dělá. Stejně tak vím, že jsi jedny takové měl. Často jsem po nich koukal u prodejců, ale ač to jsou technicky vyvedené hodinky, vždy mi tam vadila ta horší čitelnost. To třeba právě v případě zmiňovaných Ballů, nebo v případě těchto tvých Orientů mi čitelnost přijde bezvadná. Takže jak už jsem jednou uvedl, opravdu dobrá volba.

Jinak na tom řemenu jim to moc sluší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...