Přejít na obsah

Reklama na IWC hodinky


Melly

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Na nejakem cizim foru jsem cetl, ze si IWC zavarilo v Asii nekdy v roce 2007, kdyz na predni strance novin South China Morning Post v Hong Kongu napsali k Big Pilot's Watch hlasku "Often seen on stewardesse's bedside tables." Pry to tenkrat zvedlo vlnu nevole mezi letajicim personalem Cathay Pacific a Dragonair, ktere maji HK jako domovskou zakladnu. Nasledovalo udajne nekolik stiznosti a vyzvy k bojkotu IWC. Nejaky pilot to okomentoval tak, ze neni treba bojkotu, protoze stejne nikdy nevidel pilota s IWC na ruce...

 

Nikde jsem na netu nenasel obrazek teto reklamy, ale jestli to opravdu probehlo, tak to je fakt dost vtipny. A co se tyce letusek... Potrefena husa... :-D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • Po letech...
V 7. 10. 2015 v 0:50, speedmaster napsal:

Na nejakem cizim foru jsem cetl, ze si IWC zavarilo v Asii nekdy v roce 2007, kdyz na predni strance novin South China Morning Post v Hong Kongu napsali k Big Pilot's Watch hlasku "Often seen on stewardesse's bedside tables." Pry to tenkrat zvedlo vlnu nevole mezi letajicim personalem Cathay Pacific a Dragonair, ktere maji HK jako domovskou zakladnu. Nasledovalo udajne nekolik stiznosti a vyzvy k bojkotu IWC. Nejaky pilot to okomentoval tak, ze neni treba bojkotu, protoze stejne nikdy nevidel pilota s IWC na ruce...

 

Nikde jsem na netu nenasel obrazek teto reklamy, ale jestli to opravdu probehlo, tak to je fakt dost vtipny. A co se tyce letusek... Potrefena husa... 😄

Tak jsem tuhle bájnou reklamu konečně objevil... už tehdy kolem toho bylo dost haló, ale dnes by to teda stopro neprošlo...ale to by asi neprošla skoro žádná z této "men" série...

1.thumb.jpg.60691222e3925163e1e14b612d259b49.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...