Přejít na obsah

Night Mission v X33


domkac

Doporučené příspěvky

Ahojte,

chcel by som sa s Vami poradit priatelia.

Chcem kupit na vikend a sem tam v priebehu tyzdna na volny cas novy material. Vychdza mi s toho jednoznacne quartz aby som nemusel stale riesit nastavovanie casu a datumu...proste nasadim a go s tym, ze viem sa spolahnut ze je vsetko ako ma.

Vytazna volba padla na tieto dva kusky:

 

Breitling aerospace evo night mission /cierny cifernik/

Omega Speedmaster Skywalker X-33 /modra limitka/

 

Co by ste doporucili pripadne ak ma niekto osobnu skusenost tak budem rad za kazdy nazor

post-39315-0-75156700-1440350027_thumb.jpg

post-39315-0-73848500-1440350044_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to je jasne len problem je v dostupnosti. Breitling sa da ale co som sa informoval tak Omega sa na SR nenachadza ani jedna. Asi to budem musiet skusit v Prahe o dva tyzdne :-)

Bolo by super keby napisal niekto co ma osobnu skusenost....ak ich niekto vlastni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekdo tu ty omegy nedavno resil a snad i objednal, pohledej vlakno.

no to je jasne len problem je v dostupnosti. Breitling sa da ale co som sa informoval tak Omega sa na SR nenachadza ani jedna. Asi to budem musiet skusit v Prahe o dva tyzdne :-)

Bolo by super keby napisal niekto co ma osobnu skusenost....ak ich niekto vlastni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kup EVA na tahu od belkova a este ti zbyde na kafe.. http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/86900-breitling-aerospace-evo/ me se night mission libi moc, ale po sleve za 110 na hadru mi prijde taky moc..

U Norimberka nějakej CH24 trusted seller má B NM za 97, včera jsem na to akorát koukal (neřeším prodejce jako takovýho, ale je to v dojezdový vzdálenosti).

Ty Omegy ale stojej o 100 víc (pokud se nepletu), což mi přijde dost zásadní rozdíl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzal bych Breitling, vzhledem k cene.

 

Liqid: je tam stejny strojek? Koukal jsem dnes jak na B, tak i na V. Pekne jsou oboje. Vi nekdo, jak se lisi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky Honzo, jukna na to.

 

Edit: zajimave, konecne poradne info. Osobne bych dal prednost B, ale ty Vecka jsou taky hodne v pohode, za ty penize 100%.

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na chrone24 sa omega da kupit od overeneho predajcu v EU od 102K a preto som pisal, ze +- porovnatelna cena kedze night mission od 98K. Ako som pisal 100? hore dole. Skor mi slo o komfort nosenia a subjektivny pocit ako funkcnost. Predpokladam, ze jednak to bude spicka pri oboch modeloch a potom mi az na par detailov budu tie funkcie zbytocne /aspon zatial :-) /. Chcel som proste kupit suoer quartz na dlhu dlhu dobu.

 

 

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...