Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

Stowa Fl 23883 a AK 39 Fl23235-1

Stowa Pilot Stowa Flieger Pilotky Stowa

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
35 odpovědí na toto téma

#21 Locky

Locky

Závislák

• Member_50
  • 823 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 25.srpen.2015 - 22:18

Jeste foto na tmave hnedem pasku a nocni lumi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Díky za fotku! Ta lumi je prostě skvělá!

#22 Ronin13

Ronin13

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 414 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno
  • Bydlí:tak různě
  • Fanoušek značky:JLC, PP, AP, Rolex, Omega & Lange

Publikováno 26.srpen.2015 - 08:30

V čem myslíš, že jsou IWC Mark XVII o tolik lepší? Mě se zdá, že jejich hlavní předností je to, že jsou antimagnetické. Jinak strojek je upravená ETA a pouzdo a zbytek zas nemůže být o tolik kvalitnější aby to reflektovalo 4x cenu.

mel jsem oboje,ale tohle bych se tvrdit neodvazil:)

#23 Kid_A

Kid_A

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 12 046 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 26.srpen.2015 - 23:29

V čem myslíš, že jsou IWC Mark XVII o tolik lepší? Mě se zdá, že jejich hlavní předností je to, že jsou antimagnetické. Jinak strojek je upravená ETA a pouzdo a zbytek zas nemůže být o tolik kvalitnější aby to reflektovalo 4x cenu.

tohle je zvracena otazka a muzes si ji prakticky polozit u kazdych hodinek. Je submariner skutecne 20x lepsi nez seiko sumo? Protoze jsem mel moznost nosit fliegry od iwc a stowa ve stejnou chvili,muzu myslim podat nejaky (ac jiste subjektivni) svedectvi. Neni to jen o tom antimagnetismu pouzdra,to vlastne ani nevidis. Je to o malickostech - perverzne perfektnich detailech,ktery alespon v mym pripade vedou k presvedceni,ze iwc maji cenu kazde koruny sve ceny (btw. Nerikam ze stowy to tak nemaj -naopak maj!). Dokonale opracovany pouzdro. Masivni a zaroven jemny. Skoro krehky. A pritom ma hrany,kteryma muzes krajet papir. Sklo. Ani tam vlastne neni. To jen vnejsi antireflex nanasenej v ochranne atmosfere po mikrovrstvach,takze se ti nosenim nedodrbe jako antrflx na brejtlich. Dokonale udelanej cifrnik a indexy -a opet ty zatraceny detaily jako treba okrojena desitka. Vse co jde, mas sroubavany,takze vodotesnost je fakt vodotesnost a nebojis se tomu verit. A nad ramec toho hmatatelnyho ten pribeh a ta tradice a bla bla bla - dodavaj v podstate obycejnym (ale salra dobre postavemym) hodinkam tezko uchopitelnou jiskru. V tehle konstelaci opet opakuju - schauer se nema za co stydet. A kudy chodim,tam chvalim.
Ale srovnat? To bych nesrovnaval.

Tento příspěvek byl upraven od Kid_A: 26.srpen.2015 - 23:37

#24 Ronin13

Ronin13

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 414 příspěvků(y)

Publikováno 27.srpen.2015 - 08:45

Díky za vyčerpávající skoro až slohovou práci. Asi si je také budu muset pořídit, ostatně původně jsem to měl v plánu namísto Fliegerů od Stowy.. Hned to ale nebude, jelikož mám zálusk na nový Seamaster 300 Master Co-axial.

tohle je zvracena otazka a muzes si ji prakticky polozit u kazdych hodinek. Je submariner skutecne 20x lepsi nez seiko sumo? Protoze jsem mel moznost nosit fliegry od iwc a stowa ve stejnou chvili,muzu myslim podat nejaky (ac jiste subjektivni) svedectvi. Neni to jen o tom antimagnetismu pouzdra,to vlastne ani nevidis. Je to o malickostech - perverzne perfektnich detailech,ktery alespon v mym pripade vedou k presvedceni,ze iwc maji cenu kazde koruny sve ceny (btw. Nerikam ze stowy to tak nemaj -naopak maj!). Dokonale opracovany pouzdro. Masivni a zaroven jemny. Skoro krehky. A pritom ma hrany,kteryma muzes krajet papir. Sklo. Ani tam vlastne neni. To jen vnejsi antireflex nanasenej v ochranne atmosfere po mikrovrstvach,takze se ti nosenim nedodrbe jako antrflx na brejtlich. Dokonale udelanej cifrnik a indexy -a opet ty zatraceny detaily jako treba okrojena desitka. Vse co jde, mas sroubavany,takze vodotesnost je fakt vodotesnost a nebojis se tomu verit. A nad ramec toho hmatatelnyho ten pribeh a ta tradice a bla bla bla - dodavaj v podstate obycejnym (ale salra dobre postavemym) hodinkam tezko uchopitelnou jiskru. V tehle konstelaci opet opakuju - schauer se nema za co stydet. A kudy chodim,tam chvalim.

#25 Ronin13

Ronin13

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 414 příspěvků(y)

Publikováno 27.srpen.2015 - 15:22

Když mluvíš o té vodotěstnosti, jak jsou na tom Stowy, mám se bát nebo ne?

... Vse co jde, mas sroubavany,takze vodotesnost je fakt vodotesnost a nebojis se tomu verit. 

Tento příspěvek byl upraven od Ronin13: 27.srpen.2015 - 15:23

#26 Kid_A

Kid_A

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 12 046 příspěvků(y)

Publikováno 27.srpen.2015 - 22:04

Když mluvíš o té vodotěstnosti, jak jsou na tom Stowy, mám se bát nebo ne?

nekoupal bych se s nima,ale jinak bych se nebal:)

#27 Michal444

Michal444

Megazávislák

• Member_50
  • 1 245 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava
  • Fanoušek značky:Rolex Rolex Rolex a tie dalsie :)

Publikováno 27.srpen.2015 - 22:13

WOW... napisal si to neskutocne dobre... smekam klobouk  :notworthy:

Aktualne:    Nieco mam

Minulost:    Nieco som mal

#28 Kid_A

Kid_A

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 12 046 příspěvků(y)

Publikováno 28.srpen.2015 - 08:47

WOW... napisal si to neskutocne dobre... smekam klobouk :notworthy:

tak urcite....psal jsem to srdickem:)

#29 Ronin13

Ronin13

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 414 příspěvků(y)

Publikováno 14.září.2015 - 10:04

Hodinky mám již necelý měsíc a zatím naprostá spokojenost, na ruce sedí perfektně, velikost je naprosto ideální a dobře se vejdou pod manžetu košile Hodinky udělají v průměru +1,7sec/ den,což si myslím, že je skvělý výsledek. Lumi je perfektní - svítí vyrovnaně a vydrží skoro celou noc. Zpracování pouzdra, cibulová korunku a zejména modřené ručičiky se mi zatím neokoukaly, celkově jsem spokojen. Jediná výhrada snad, že řemeny od Stowy by zasloužily lepšího zpracování a tak přemýšlím na vhodným řemenem (pravděpodobně to bude hnědý pštros s kontrastním prošitím). 

#30 Kid_A

Kid_A

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 12 046 příspěvků(y)

Publikováno 14.září.2015 - 10:40

Hodinky mám již necelý měsíc a zatím naprostá spokojenost, na ruce sedí perfektně, velikost je naprosto ideální a dobře se vejdou pod manžetu košile Hodinky udělají v průměru +1,7sec/ den,což si myslím, že je skvělý výsledek. Lumi je perfektní - svítí vyrovnaně a vydrží skoro celou noc. Zpracování pouzdra, cibulová korunku a zejména modřené ručičiky se mi zatím neokoukaly, celkově jsem spokojen. Jediná výhrada snad, že řemeny od Stowy by zasloužily lepšího zpracování a tak přemýšlím na vhodným řemenem (pravděpodobně to bude hnědý pštros s kontrastním prošitím).

+1 dobrej kauf

Tento příspěvek byl upraven od Kid_A: 14.září.2015 - 10:40

#31 orius

orius

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 335 příspěvků(y)
  • Bydlí:Přerov
  • Fanoušek značky:Koc.J@seznam.cz

Publikováno 14.září.2015 - 18:00

Krása. Škoda, že nedělají větší průměr.

#32 Ronin13

Ronin13

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 414 příspěvků(y)

Publikováno 14.září.2015 - 19:08

Krása. Škoda, že nedělají větší průměr.

Me to nevadi, naopak si myslim, ze 40 mm je idealni velikost hodici se jak k causal obleceni tak i obleku. Dokonce bych rekl, ze hodinky o velikosti 45 a vic mm pusobi komicky a hodi se maximalne pro nejakeho rapera pripadne pro nekoho kdo ruku opravdu obrich rozmeru.

Sent from my iPhone using Tapatalk

#33 deewy

deewy

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 239 příspěvků(y)

Publikováno 15.září.2015 - 10:31

V prvé řadě, gratulace, jsou parádní.

Rozměr hodinek a jeho vnímání je značně věcí subjektivní. Taky sem si myslel, že s 45mm rozměrem pilotek budu mít problém, ale ono se to k těm pilotkám docela pasuje. A pokud má dotyčný i rozumně velké zápěstí, není co řešit :) 

#34 Jörg8X

Jörg8X

Megazávislák

• Member_50
  • 2 265 příspěvků(y)
  • Bydlí:v 1. patře
  • Fanoušek značky:Seika, Brajtle a teď i RLX :)

Publikováno 15.září.2015 - 18:26

Dříve ano, ale Stowa mi příjde elegantnější i když vím, že Laco by asi bylo věrnější své předloze.

Já bych asi taky potřeboval B-uhry a pořád nevím, jestli Stowa nebo Laco... :)

#35 Ronin13

Ronin13

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 414 příspěvků(y)

Publikováno 16.září.2015 - 09:22

Stowa vs. Laco se tu již několikrát diskutovalo. Také jsem o tom přemýšlel a vyhrála Stowa, ale jsou i jiné alternativy...

Pokud by ti to pomohlo, můžeme se Praze sejít na kafe a okoukneš Stowy.

Já bych asi taky potřeboval B-uhry a pořád nevím, jestli Stowa nebo Laco... :)

Tento příspěvek byl upraven od Ronin13: 16.září.2015 - 09:28

#36 Arthur N.

Arthur N.

Megazávislák

• Member_50
  • 2 358 příspěvků(y)
  • Bydlí:Západní Čechy
  • Fanoušek značky:už asi jen SEIKO:)

Publikováno 4.listopad.2015 - 21:21

měl jsem troje a nějak se mi zastesklo:( :crying_anim:

jsou čistý a perfektně zpracovaný!

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:Stowa Pilot, Stowa Flieger, Pilotky, Stowa