Přejít na obsah

Longines Avigation 47,5mm


sauce

Doporučené příspěvky

Návštěvník YPO
Co na ně říkáte? 47,5mm, Unitas...

Nemůžu nikde na netu najít žádného prodejce, tak kdybyste měli nějaké tipy, sem s nimi ;)

já říkám ANO .... jdu hledat taky :)

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na mna tie hodinky posobia dojmom....neurazí,nenadchne.Nie su skarede,no ten cierny cifernik neviem....

osobne by som si vybral ine Longinesky,no to je len moj subjektívny nazor...

 

Hosi ,

troska z ineho sudka, ale k Longinesu -nasiel som sportove Lingines pod nazvom Grande Vitesse , bohuzial v bielom prevedeni a na kovovom remienku mam len jedinu fotku , okrem toho by som konkretne k nim rad nasiel nejake ceny. pomozete ? Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to mi na nich taky trošku vadí... Longines se hlavně v řadě Master Collection stal mistrem v částečném uřezávání čísel, což se mi vůbec nelíbí. Tady to ale ještě překousnu.

 

Ne u všech

post-227-1190319239.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Longines Grande Vitesse patria pod Sport Collection..Na ich strankach som tieto hodinky v bielom prevedení

nevidel,no ak sa v bielom robia,myslím si,ze cena bude totozna s cenou hnedych (ktoru su podla mna fantasticke,

dokonale....) a budu sa zrejme dat objednat v hodinarstvach predavajucich Longines.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co ta šestka???

 

Dívám se na ně na ruce a tu šestku by řešil jen veljký detalista označil bych ji jako něco mezi lehounince šmrnclou a na knap připasovanou.Dotýká se ciferníčku stejně jako 9 a 3.

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vadí mi jak ta uříznutí, tak i mírné dotyky. Dokáži s tím žít, ale nelíbí se mi.

Asi deformace vzniklá při fotografování. Tam mě také ořezy/dotyky iritují

 

Takže to shrňme, Pánbůh zaplať že nekdo vdolky a někdo holky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Longines Grande Vitesse patria pod Sport Collection..Na ich strankach som tieto hodinky v bielom prevedení

nevidel,no ak sa v bielom robia,myslím si,ze cena bude totozna s cenou hnedych (ktoru su podla mna fantasticke,

dokonale....) a budu sa zrejme dat objednat v hodinarstvach predavajucich Longines.

 

tieto "biele"som myslel , vid link: http://www.deluxeblog.it/post/3465/longines-grande-vitesse

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...