Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

Hodinky na Bike

Přiroda Lumi Odolnost Quartz Mechanika

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
25 odpovědí na toto téma

#21 Lihard

Lihard

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 215 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:UH - ZL
  • Fanoušek značky:Armida, Zrno, Kellys, Pentax, Fujifilm, HC PSG Zlín, Gibson, Furch...

Publikováno 10.září.2015 - 19:40

Já bych teda mechaniky na kole netýral...Casio G-shock má bohatý výběr.

Tento příspěvek byl upraven od Lihard: 10.září.2015 - 19:40

#22 roura74

roura74

Megazávislák

• Member_50
  • 2 665 příspěvků(y)
  • Bydlí:Sudety
  • Fanoušek značky:Tag Heuer

Publikováno 10.září.2015 - 19:48

Já si na kolo a jiné sporty pořídil qurtzky Certina DS podium, ale začaly mi vadit váhově a v podstatě mi jich bylo líto. Takže jsem nakonec skončil u G-Shocků z druhé ruky. Na ruce o nich při otřesech nevím a když je někde rozmlátím tak se v podstatě nic neděje.

Sent from my iPhone using Tapatalk

#23 OLine

OLine

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 210 příspěvků(y)
  • Bydlí:zatím ano, kousek od Olomouce

Publikováno 10.září.2015 - 20:21

Ano, jediné hodinky co mi na ruce při jízdě na ruce nevadily byly Certiny v titanu. Oceláče Timex (rozsypaly se po půl roce=reklamace OK) nebo Citizeny ( taky baterkáče, ale futr OK). Lehké hodinky (velmi, VELMI preferuji titan) ty prostě oceníš. Kolo kope, drncáky drcají, kameny měnící stopu, držka letící k matčce zemi. To chce lehké odolné hodinky.

#24 Martinčervený

Martinčervený

Začátečník

• Members
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 7.říjen.2015 - 08:17

Redline 50039... Kulatý takže nikde netlačej, jenom jsou to 50mm a jsou těžší, ale zase je to kus železa a něco vydržej.

Přiložený soubor (y)

Tento příspěvek byl upraven od Martinčervený: 7.říjen.2015 - 08:18

#25 Marhi

Marhi

Marhi

• Member_50
  • 870 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno
  • Bydlí:v prvním patře
  • Fanoušek značky:eberhard, Sinn a strejda Laco. Také fandím štajnům za přínos pro nemajetné uživatele.

Publikováno 1.listopad.2015 - 23:22

Chlapci pokud to myslíte vážně tak si hodinky na bike neberte.  Pořiďte si budík na kolo.  Dvě věci.  Za prvé vám budou na ruce plavat a to dost pocitově vadí.  Další věc je že když máte něco na zápěstí, tak v horším počasí vám bude vítr podfukovat rukávy, a přes zase zhoršuje hybnost zápěstí.  No a to nej.  Rozumně ste schopný koukat na představec.  Ne na ruku.  Kdysi jsem měl tepák a musel jsem ho z ruky dát na představec.  Neskutečně to na zápěstí překáželo.   Suma sumárum  nej. hodiny na kolo jsou ty v compu na kolo za 500 kč.  Zbytek je jen reklama.

Apropo pár let jsem amatérsky závodil na kole.   Ty závody jsou o ničem ale ty hodiny tréninku  po celý rok.  Tam se pozná co je k čemu.

Na krásu našich koní a rychlost našich žen.

#26 Leviathan

Leviathan

mam to pod kontrolou...asi

• Member_50
  • 2 535 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava

Publikováno 2.listopad.2015 - 15:38

Garmin Fenix3 a daky pekny analog watch face. mas odolne hodiny + kopec uzitocnych funkcii + GPS/CLONAS +Navi +stale vyzeraju ako hodiny a nie ako instrument pre kozmonauta.

len namatkovo..

Analog%201.jpg

Tento příspěvek byl upraven od Leviathan: 2.listopad.2015 - 15:43

Everything always begins with an adventure. The desire to discover, to overcome, to attain.

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:Přiroda, Lumi, Odolnost, Quartz, Mechanika