Přejít na obsah

Fotka

SEIKO DIVERS SKX007 a SKX009

seiko diver skx007 skx009 200m

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
3 odpovědí na toto téma

#1 spiderer

spiderer

KILLER

• Member_50
  • 9 673 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha

Publikováno 31.srpen.2015 - 16:45

Prodam tyto dvoje divery od Seika - nevedel jsem, ktere me budou bavit nejvic a tak jsem objednal celou trojici - SKX007 a SKX009 a k tomu midsize SKX013, ktere to vyhraly, protoze jsou ze vsech nejpohodlnejsi, alespon pro me :) Nejsem Seikar, takze doufam, ze se nedopustim nejakeho foooopaaa, ale popisu to co vim, vsechny byly objednavany pres eBay a u vsech jsem mel velke stesti na to, ze se celnikum balicky libily :/ Dle popisu prodejcu byly oservisovany, ale za to ruku do ohne nedam..

---

SKX007 - cerne SKX, na ciferniku napsano Made in Japan, coz 009 nemaji. Stav pekny, pouze luneta nechodi uplne presne a ma vuli se o kousek posouvat i zpetne, cca ctvrt milimetru. Presnost jsem nemeril.

Soucast baleni: Hodinky + originalni gumovy remen, krasny silny mesh a 3x NATO - vojenskej green, hneda a bond.

Cena: 4.290,- Kc vcetne posty

---

SKX009 - pepsi SKX. Stav pekny, luneta chodi hezky. Presnost jsem nemeril.

Soucast baleni: Hodinky + originalni gumovy remen, 3x NATO - cerny a dva prouzkaty barevny cerno-bilo-modro-cerveny

Cena: 3.990,- Kc

---

Pokud by si nekdo vzal cely komplet = oboje hodinky vcetne vsech remenu, urcite bych to zohlednil v cene = dejme tomu za celkovych 7.777,- Kc vcetne posty.

Přiložený soubor (y)

"Jedno strašně starý přísloví říká: Někdy tě posere pták a někdy... no a někdy posereš ty jeho."

BREITLINGEN forever!

breitlingsign.gif

Instagram: https://www.instagram.com/spiderer/

#2 ggrand

ggrand

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 5 106 příspěvků(y)
  • Bydlí:Zlín
  • Fanoušek značky:Foto a nějaké to střílení

Publikováno 31.srpen.2015 - 18:40

Jelikož si tyto hodinky vesměs kupují nováčci, co se nevyznají, rád bych podotknul, že minimálně vložka lunety na 009 je aftermarket  a zašedlá lumi oproti 007 mi taky nepřijde 2x ok.

#3 spiderer

spiderer

KILLER

• Member_50
  • 9 673 příspěvků(y)

Publikováno 31.srpen.2015 - 19:05

ggrand, dekuji za doplneni. Ja mam tyhle hodinky poprve v zivote = jsou to veci, ktere nevim jak maji byt. Lumi na obou hodinkach sviti.

Jinak vyreseno, ozvalo se 7 zajemcu, obeslu je dle casu doruceni SZ a jakmile bude vyreseno tak uzamknu, diky

"Jedno strašně starý přísloví říká: Někdy tě posere pták a někdy... no a někdy posereš ty jeho."

BREITLINGEN forever!

breitlingsign.gif

#4 spiderer

spiderer

KILLER

• Member_50
  • 9 673 příspěvků(y)

Publikováno 2.září.2015 - 16:58

Neaktualni

BREITLINGEN forever!

breitlingsign.gif

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:seiko, diver, skx007, skx009, 200m