Přejít na obsah

****OMEGA AUTOMATIC GENÉVE****


brasil

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny postižené :baaasmiley:

 

Mam pouze jeden drzý dotaz, zda tyto hodinky za vydraženou cenu 4600 opravdu stojí.

 

Paní bohužel nevyfotila strojek, korunku atd., takže se klepu co mi přijde, šel jsem do rizika :bangin:

 

Navíc jsem student a tyhle peníze jsou pro mě opravdu dost, chci znát názor odborníků.

 

Všem děkuji

 

 

http://www.aukro.cz/show_item.php?item=244579258

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já doufám, že paní spíš moc hodinkám ´´nerozumí´´, tak do toho nechtěla hrabat :sweatdrop:

Jestli to nevyjde, bude neoriginální korunka, strojek radši nechci mluvit a detail na ciferníku... :suicide_anim:

 

Mimochodem nevíte někdo, kde se dá udělat kvalitní renovace takovýchto hodinek Omega?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já doufám, že paní spíš moc hodinkám ´´nerozumí´´, tak do toho nechtěla hrabat :sweatdrop:

Jestli to nevyjde, bude neoriginální korunka, strojek radši nechci mluvit a detail na ciferníku... :suicide_anim:

 

Mimochodem nevíte někdo, kde se dá udělat kvalitní renovace takovýchto hodinek Omega?

 

Mechano

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ještě nedorazily, taky si myslim že v té době kopie moc nefrčely,

moc pseudovaťáků tehdy nebylo :lol2:

Tak hlavně jde o to pouzdro a strojek, ty tam nejsou moc dobře vidět,

pouzdro asi nechám přebrousit u pana Brože.

A pánové, vidíte tam někdo, zda je značená korunka? Luštil jsem to s kamarádem,

řekli jsme že spíše ano, ale přítelkyně říkala, že to tam chcem spíš vidět než že to tam je :eek:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus je nosit alespoň celý den, večer odlož a zjisti rezervu chodu. Pokud bude menší než cca 30 hodin, chce to důkladnou revizi. Vyčistit a namazat bych je nechal každopádně, počítej ovšem s částkou kolem 2-3 tisíc.

 

 

No tak to doufám, že takováhle pálka to nebude, protože už takhle jsem těžce přesáhl rozpočet

:crying_anim02:

Jako nemam v plánu je nést na revizi k dušákovi :sad01_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...