Přejít na obsah

GMT Master 16750 správne diely?


ADIkov

Doporučené příspěvky

Ty hodinky jsou staré 30 let, tak to pouzdro občas takto vypadá (ožužlaně). Každopádně se najdou "experti", který se zdá, že indexy jsou už zaloutlé a luneta vybledlá, tak to nechají při nějaké opravě vyměnit a netuší, co tím páchají za hřích :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luneta aj vlozka su podla mna neoriginal, luneta sa az prilis leskne a su velmi syte farby. Mal som moznost porovnat aftermarket a origino pri mojich 16750 a ta neorigo bola podstatne sytejsia farba. Ostatne tazko posudim. Tu vlozku lunety lahko zistis, ked vyberies ( alebo hodinar ) lunetu a pozries, aka je hruba vlozka. Pokial to je len tenky pliesok, tak na 100% nieje origo. Origo ma cca 0.5 - 0.7mm hruby pliesok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

The watch looks as it's after a RLX service. If the Case has still the original bevel visible i wold go for it :) 

But it depends on the PRICE :D :D 

Around 4700 - 4800 EUR could be fine   ( Depends on the CASE ! ) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tu je problem, je tu tolko nazorov ze z toho zistit ktory je spravny :)

Onedlho sa to zisti na 100 % , hodinky su uz u hodinara, do pol hodinky budem mat vyjadrenie co a ako. Kazdopadne potvrdil to ze origo tritiove sa menili pri servisovani na lumi alebo superlumi. Som zvedavy, onedlho sa dockame odpovede.

btw: hodinky su uz starsie tak jednoznacne boli lestene nielen raz tym padom uz z hodiniek chyba nejaka ta vrstva

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tu je problem, je tu tolko nazorov ze z toho zistit ktory je spravny :)

Onedlho sa to zisti na 100 % , hodinky su uz u hodinara, do pol hodinky budem mat vyjadrenie co a ako. Kazdopadne potvrdil to ze origo tritiove sa menili pri servisovani na lumi alebo superlumi. Som zvedavy, onedlho sa dockame odpovede.

btw: hodinky su uz starsie tak jednoznacne boli lestene nielen raz tym padom uz z hodiniek chyba nejaka ta vrstva

Vyjadrenie hodinara: sklo vymenil, kedze nema ziadne seriove cislo tazko sa urci ci bol origo alebo nahrada, kazdopadne uz je tam nove origo. Kyklopa uz riesil sice malokrat ale sa uz stalo ze zakaznik pri novych hodinkach (po niekolkych dni) zbadal to iste co Honza, nezvacsovali tak ako mali, uznali reklamaciu, vymenili. Co sa tyka ciferniku, vsetky, ked zakaznik nemal inu predstavu, menili sa na lumi. Ze preco je tam len Swiss a nie Swiss Made povedal ze vtedy ked to bolo menene zrejme mali este skladove zasoby z tychto. Luneta aj vlozka takisto origo, sytost farby je takisto ok. Konecny vysledok, ma vsetky diely autenticke a take ake tam maju byt :) takze pohoda :)

Co este dodal ze hodinky su kvalitne a pekne prelestene, praca na urovni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten kyklop to delal, ze malo zvetsoval, jen u safirovych modelu. todle by melo mit plexi sklo, nebo se mylim? kde je servisujes, sheron, nebo viden?

Chybí ještě jméno hodináře, kdo se tak hezky vyzná ve starších RLX? Nějaký AD?

Honza, mozes mat pravdu, on hovoril o tom vseobecne. BA Sheron a vlastne ako som pisal pred prevzatim prezrete v Budapesti v ofi Rolex servise Swiss Boutique Kft.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

×
×
  • Vytvořit...