Přejít na obsah

Vlhkost v hodinkách Fortis flieger


Moror

Doporučené příspěvky

Koupil jsem si v červenci hodinky Fortis Flieger,limitovanou edici.Asi po týdnu se mi dod sklíčkem oběvila vlhkost.Stávalo se to,když jsem s hodinkama přecházel z horkého letního počasí do klimatizované mísnosti.(pracuju na lodi a ty změny teplot byly dost velké)

Nechal jsem si doma udělat zkoušku vodotěsnosti a byla v pořádku.Evidentně ta vlhkost tam je z výroby.

Tak jsem je reklamoval a napsali mi,že provedli zkoušku vodotěsnosti a byla v pořádku.Mám tam zoxidovanou kučičku a poškozený číselník.

Odešpsali mi toto:je to v příloze.

Prosím o radu.

Děkuji

 

 

Dobrý den.docx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 40
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ahoj,

 

zkusil bych to reklamovat znovu , ale bude to boj v duchu přísloví "Bohatší má vždycky pravdu ". Držím palce a peju pevné nervy , hlavně se nenechat vyprovokovat k nějakému neuváženému jednání , aby se pak nepřesunula rovina sporu jinam.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to podle mě jasný případ pro reklamaci a měli by to uznat a opravit v plném rozsahu na vlastní náklady. Lucid myslel aby jsi napsal přímo výrobci, informaci, že reklamaci prodejce zamítnul a že tlakovka je OK a poslal i fota jak se rosí. V tomto případě samozřejmě Fortisu a nikoliv Sinnu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi po týdnu se mi dod sklíčkem oběvila vlhkost.Stávalo se to,když jsem s hodinkama přecházel z horkého letního počasí do klimatizované mísnosti.(pracuju na lodi a ty změny teplot byly dost velké)

Kolik si pod tim můžu představit?

 

Kde jsi je kupoval, resp. kde to reklamuješ? Já bych šel do Nestu a zeptal se, jestli to je ok :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to podle mě jasný případ pro reklamaci a měli by to uznat a opravit v plném rozsahu na vlastní náklady. Lucid myslel aby jsi napsal přímo výrobci, informaci, že reklamaci prodejce zamítnul a že tlakovka je OK a poslal i fota jak se rosí. V tomto případě samozřejmě Fortisu a nikoliv Sinnu :)

Mea culpa. Omlouvám se, samozřejmě jsem myslel Fortis. Jak jsem ráno spěchal, tak mi v hlavě utkvěl jen název Sinn, zmírňovaný v některém z předcházejících příspěvků. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem za rady.Reklamoval jsem to v u nás v Ostravě v hodinářství Deal.Prodávají tam taky hodinky Fortis.Ale kupoval jsem je v Praze v Koscomu.Z Ostravy je na servis posílali do Prahy do Nestu.Jedině tam je servis na Fortis.Bohužel jsem v zahraničí a řešit to začnu až se vrátím.To jest cca.za týden.V Ostravě s tím nemají nic společného,jen to tam poslali.Sám jsem zvědavý co vyřídím.Takže asi tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlkosť v hodinkách som reklamoval v minulosti u Breitlingu. Odpoveď z Carollina vtedy znela, že spravia test vodotesnosti a ak nie sú vodotesné, tak som ich mechanicky poškodil a porušil vodotesnosť (pád, náraz, vystavenie extrémnej teplote - oheň/mráz). Po teste prišli na to, že hodinky sú vodotesné a hodinky mi Breitling dal do poriadku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...