Přejít na obsah

Vlhkost v hodinkách Fortis flieger


Moror

Doporučené příspěvky

Mám už nějaké zkušenosti se servisem u jiných značek - výrazně zvučnějších a tohle se mi nikdy nestalo. Nest má velké mínus a Fortis taktéž. Chápu Tvé rozhořčení, mě by to zkazilo i radost z hodinek. Můžu se jen zeptat, kolik stály? Ve Fortisu se úplně neorientuji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 40
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak sem to tak prosel a co se tyce tech zmen teplot, tak se mi to nezda, ze by to bylo tim. Osobne delam casto i nekolik hodin v 6-8 stupnich a pak vylezu do tepla (v cervenci klidne i 35 bylo), sem treba pul hodiny venku a pak sup zase do chladaku. Obcas se mihnu i v mrazaku, ale tam nebyvam dele nez 15 minut a do tepla a zase zpet. V zime v teplotach kolem -10 sem delal kolem sneznych del, ruce v rukavicich, ale jeden se neubrani, aby se voda dostala leckde (proto sem zahodil NATO strap). Dale za letnich pařáků, rozpaleny do běla sem namocil ruce do vody vyverajici z hlubokeho podzemi a majici teplotu kolem 8-mi stupnu, pak zase na slunicko... Nikdy se mi nestalo, ze by se na mych Traserech jakkoliv vystrazela vlhkost zevnitr. Z venku sem je orosene videl, to ano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem to tak prosel a co se tyce tech zmen teplot, tak se mi to nezda, ze by to bylo tim. Osobne delam casto i nekolik hodin v 6-8 stupnich a pak vylezu do tepla (v cervenci klidne i 35 bylo), sem treba pul hodiny venku a pak sup zase do chladaku. Obcas se mihnu i v mrazaku, ale tam nebyvam dele nez 15 minut a do tepla a zase zpet. V zime v teplotach kolem -10 sem delal kolem sneznych del, ruce v rukavicich, ale jeden se neubrani, aby se voda dostala leckde (proto sem zahodil NATO strap). Dale za letnich pařáků, rozpaleny do běla sem namocil ruce do vody vyverajici z hlubokeho podzemi a majici teplotu kolem 8-mi stupnu, pak zase na slunicko... Nikdy se mi nestalo, ze by se na mych Traserech jakkoliv vystrazela vlhkost zevnitr. Z venku sem je orosene videl, to ano.

Kecáš, proto sis koupil Géčka :D (sranda)

 

Ale v zásadě máš pravdu, nejde mi do hlavy, jak je možné, že když byly hodinky vodotěsné a vlhkotěsné tak i přesto se tam dostala vlhkost zevnitř. Podle mého prostě nechtěli uznat chybu (což moc nechápu) a se zákazníkem si vytřeli pr*el.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kecáš, proto sis koupil Géčka :D

Gecka sem si koupil, abych mohl frajerit v hospode mezi senochroupama ;-). Traseru si vsimnou jen chronomagori, Gulfmasteru vsichni :-P.

 

 

.... Podle mého prostě nechtěli uznat chybu.....

Taky bych to tak videl, ze se tam neco opravdu stalo, prislo mi to s tou slevou na dily (zdarma), jako ze prece jen maji maslo na hlave. Ale to je jen ma domenka (nicim nepodlozena).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějakým způsobem se tam vlhkost dostala a při ochlazení sklíčka se na něm vysrážela, to je naprosto normální jev. Jak se tam vlhkost dostala je těžké zjistit, ve výrobě určitě ne a že by se to stalo v prodejně je dost nepravděpodobné. Do servisu chodí stovky lidi s telefony a přísahají, že telefon přestal sám od sebe fungovat a po rozebrání byla v telefonu koroze od tekutin apod. , kterou způsobil někdo jiný ( děti, manželka atd.) a sám majitel o tom ani nevěděl.

Upraveno uživatelem Josef01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych to urcite udelal, nic za to nedas. A jestli Ti to zacalo delat v podstate hned a nemel si nejak vysroubovanou korunku (pokud tam je sroubovaci, nevim, jak je to udelane), tak bych rekl, ze tam je fakt nejaka vada od prvopocatku. Stat se to muze, uz se to tu resilo u vehlasnych vyrobcu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A navíc i když mají 100M WR, tak jsou prostě minimálně vlhkotěsné a nějaké orosení nehrozí. A jdou někteří Ti rádobymanažeři dop.... ! Člověk nechá ranec za hodinky a pak se má jako spokojit s tím, že mu milostivě v rámci kulance uznají 50% příspěvek na opravu? Kde jsme jako?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...