Přejít na obsah

Iwc ingenieur


foldes

Doporučené příspěvky

Zdravim, nejak projizdim chrono a tohle me fakt chytlo? Co si o tom myslite? Neni ta cena nejako moc nizka ? Trochu mi to tim smrdi. Jeste diky spatnemu nazvu trochu.Diky za rady. Michal

 

http://www.chrono24.cz/iwc/ingenirur-plastiki--id3510152.htm?dosearch=true&manufacturerIds=124&modelId=83&models=83&query=IWC+Ingenieur&sortorder=1&urlSubpath=/iwc/index.htm&manufacturerIds=124

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem mu psal letim tam za 10 dni tak pokud by byl schopnej hodinky predat osobne. Tomu datu jsem se taky divil dokud jsem nevidel. Vytazeniu korunku, ale nevim. Pripadne zkusim zavolat kamaradivi co tam zije jestli na ne nekoukne. Pokud ho nebude chtit zmlatit parta turku jak tam dorazi:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem mu napsal, ze se bud muzeme sejit 21. v Londyne. Pripadne ted o vikendu s kamaradem. Tak uvidime jak nam zahranicni pakaz zaregaguje. Kdyz by to vyslo tak by to bylo fajne, kdyz ne, tak by mi stejne urcite byly velky:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavý je, že píše "Special offer price, this advert will be removed this weekend if no sale."

 

Takže až dorazíš, může být jiná :) No nevím, buď to je levá (rychlá výměna hodinek, krabiček apod.), nebo potřebuje strašně rychle peníze a dává je za půlku. Jsem zvědav, jak se zde objeví téma, jak jsem kupoval v GB Plastiki :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To psal i v tom prvnim odpovednim mailu,ze je prodava jen tenhle vikend. Pak kdyz jsem napsal, ze tam budu 21. Tak mi odpovedel, ze je muze zarezervovat.Je to haluz a kdybych tam nemel cestu tak na to mr..m. Doufam, ze v tom vlakne nebudou moje fotky na britske jednotce intenzivni pece:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom rychlej dotaz. Nevim jak moc je tenhle dotaz pridrzlej nebo neni:). Ale neni nekdo schopny pripadne ochotny po sdeleni serioveho cisla schopny overit jestli hodinky nejsou na blacklistu pripadne historii hodinek. Kdyztak budu rad za pomoc. Diky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dřív nebo později na tebe vytáhne že chce zálohu. Já nedávno takhletakhle komunikoval s někým kdo se tvářil že má auto v ČR a on je v UK a chce ho prodat. Po druhým mejlu bylo jasno že je to podvod. Držím alece nevidím důvod proč by to někdo prodával tak pod cenu a ještě ti čekal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

×
×
  • Vytvořit...