Přejít na obsah

Které digi vám už brzy pošťák přinese?


Návštěvník Chilliluk

Doporučené příspěvky

Návštěvník Chilliluk

Všichni to známe - na chronobundusu je jednou z nejlepších věcí právě to, když si objednáte nové hodinky, ale ještě vám nepřišly. Těšíte se, nemůžete se dočkat, doufáte, že to bude už zítra, že vám je nezadrží celníci...že budou právě takový, jako doufáte, že budou...atd. atd....no a nejhorší je, že tohle všechno může trvat celé týdny a vy se s nimi nemůžete pochlubit, protože je ještě nemáte, a zároveň se nemůžete podělit o pocity z čekání, protože tady v digi sekci není kde......a proto zakládám tohle téma, aby už bylo kde :-)

 

 

Samozřejmě jsem právě v takové situaci...objednal jsem si včera na Ebay ana-digi Citizen JP2004 a nemůžu se vůbec dočkat....už jsem na ně koukal hrozně dlouho, nechápu, proč jsem je neobjednal už dřív:

 

 

post-12565-0-53136600-1442429117_thumb.jpg

 

 

Ale lepší pozdě než nikdy :-) ...vlastníte je tady někdo? Jsou ve skutečnosti opravdu tak pěkný, jak vypadají na fotkách? 

 

Líbí se mi na nich snad úplně všechno, jen se musím nechat překvapit, jak křiklavá je ve skutečnosti ta zlatá - na některých fotkách je docela decentní a jinde zase zlatá úplně září..takže nevím...

 

...taky mám radost, že je to opravdová klasika - žádný solár, rádio a takový blbosti...prostě se už nemůžu dočkat, co to ve skutečnosti vlastně bude a jak mne osloví či neosloví...ale myslím, že tyhle hodinky mě zklamat rozhodně nemůžou   :eek:   

 

 

 

 

EDIT: jasně, že zrovna tohle nejsou nějaký klasický digi, ale já mám pocit, že všechno, co má displej, patří do sekce digitálních hodinek :-)

Upraveno uživatelem Chilliluk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník Chilliluk

Jojo, hloubkoměr mají, ten využiju maximálně asi tak cca do tří metrů :-) ...ale to vůbec nevadí, někdy prostě takováhle funkce tvoří zajímavou přidanou hodnotu. Na E-bay se dají sehnat pod 6 litrů i s pošťákem, což mi za tyhle hodinky přijde v pohodě a byl jsem ochotný to dát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

No jo, už to vidím..to jsou moc pěkný Seika - a jsou klasický digitální, přesně jak to mám rád...přesně takový bych taky chtěl..i když teda vůbec nevím, který to jsou...ale to je jedno, stejně bych je chtěl  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

To se nedivím, taky bych byl. To ovládání korunkou je super...zajímavý je, že tohle už výrobci uměli v 70-tých letech a nápaditost dnešní produkce je v troskách. Já si normálně myslím, že se všichni domluvili a nechávají trh pořádně vyhladovět, aby jednou mohl přijít velký comeback pořádných digitálek :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Ale abych nezapomněl, ty Citizeny jsou parádní, tak nějak jsem měl Citizen vždycky spojený jen s nepřehlednýma, přeplácanýma pilotkama, ale posledni dobou jsem objevil i potápky, které se mi líbí víc, než SKX od Seika. Kdy ti dorazí?

 

 

Objednal jsem ze Singapuru teprve včera, prodejce píše, že dorazí za 8 - 12 pracovních dní. Váhal jsem mezi touhle "zlatou" a "stříbrnou" verzí, ale nakonec jsem vzal zlatou, protože ve mně vyvolávají tak nějak víc nostalgie a budou možná zajímavější pro náhodného pozorovatele, který hodinkám vůbec nerozumí. Celkově se mi hrozně líbí..poslední dobou jsem toho dost rozprodal s tím, že musím zase na oplátku vyzkoušet hodinky, který jsem vždycky chtěl, ale nikdy si je z nějakýho nepochopitelnýho důvodu nepořídil...tohle jsou jedny z nich, takže se těším jako malej kluk :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, ta zlatá verze je správně "perverzní", myšleno v dobrém. ;)

 

To se nedivím, taky bych byl. To ovládání korunkou je super...zajímavý je, že tohle už výrobci uměli v 70-tých letech a nápaditost dnešní produkce je v troskách. Já si normálně myslím, že se všichni domluvili a nechávají trh pořádně vyhladovět, aby jednou mohl přijít velký comeback pořádných digitálek :-)

Já ti nevím. Doba se změnila, technologie taky a kdo by měl být cílová skupina pro moderní klasické digi, které se nám tady líbí? "Mladí" chtějí úplně něco jiného, jak to nemá Fejsbůk a Whatsup, tak to je o ničem, ostatní mají mobil, nebo něco jiného a ti, kteří by si ocelové digi koupili zase neakceptují cenu, která je očividně moc vysoká. Například Seiko se svými SBPG001 nebo SBPG003, SDGA001, SBFG001, SBFG003 atd, zkusili to, ale neuspěli, nic z toho se už po několika letech neprodává, moc drahé, pro masový trh designově a funkčně nezajímavé. Prostě nás, co by takové hodinky koupili je moc málo, aby se do toho někdo pustil.

 

Jak Citizeny tak Seika jsou parádní. Takový by se mi taky líbily.

Mně by se toho líbilo, co máš ty... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Například Seiko se svými SBPG001 nebo SBPG003, SDGA001, SBFG001, SBFG003 atd, zkusili to, ale neuspěli, nic z toho se už po několika letech neprodává,

..zaznamenal jsem tady po nich poptávku.

filo, fakt se pro nezájem přestaly vyrábět? tak to už je špatný, sakra. tohle vědět dřív, tak je koupím.

ty tvé, to je prostě klasika, která nezestárne a teď jak se zdá, ani nikdy neztratí na hodnotě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Tak já mám hotovo, děkuju za poskytnutí azylu v těžké době čekání. :)

 

attachicon.gifIMG_9905.JPG

 

attachicon.gifIMG_9906.JPG

 

 

Gratulace! Už se těším na reálné fotky a poznatky...

 

..jo a ty Citizeny jsem si objednal taky proto, aby se mi nakonec nestalo to samý, jako s těmi Seiky SBPG001 - tedy že už nebudou k sehnání, nové už vůbec ne.

 

 

 

edit: teď jsem koukal na tracking number a moje Citizeny už jsou v Německu v centrále FedExu, objednával jsem v úterý cca ve 22:00 našeho času ze Singapuru, takže zatím parádní rychlost ...snad se nezaseknou na celnici  :gun_bandana:

Upraveno uživatelem Chilliluk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...