Přejít na obsah

Které digi vám už brzy pošťák přinese?


Návštěvník Chilliluk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jen bych se jeste zeptal : verze 003 -rozdil je jen v cerne barve? nekde sem zahlid, ze jsou snad i ve verzi plast...

Kdo to mate v hlave tak odpoved bude rychla. Nechci zakladat new vlakno a kdo vi kdy zda ve vlakne, odkaz nahore, bych se dockal,

tak kdyz je tu o nich zrovna rec tak snad ani tak moc ot nejsem.  Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co mi pošťák přinese?.. Zdravím všechny:-) moc rád bych slyšel Váš názor.. Vím o hodinkách Casio film FS-00..černé provedení v N.O.S., orig. krabička, účtenka o nákupu. Nikdy jsem se o tento "druh" digošek nezajímal...jen jsem věděl, že byly. Mám rád klasiku a netuším, zda by stálo za to do nich jít. Nejsou z Ebay.. Dotyčný za digi požaduje 1200,-Kč.. Moc děkuji za Váš názor a omlouvám se za vnesení do tohoto vlákna...i když by je pošťák určitě doručoval..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedny mám. (modul 2090) Mají zajímavost, že se minutová a hodinová čísla nemění jako u obvyklých digitálek, ale skrolují jako na ukazateli ujeté vzdálenosti na tacho u aut s mechanickým ukazatelem. (do cca 90. let)

Dále mají něco jako screen saver. Dají se přepnout do takového módu zobrazení, že čas ve formě hodiny a minuty malým písmem nahoře a na zbytku displaye se střídají jakési obrazce. Před každou funkcí mají krátkou animaci která se váže na tu funkci. Před world time se točí mapa světa, u data banky zvoní telefon, před stopkama běží postava. Nemají pípák takže ani budík a timer. Jinak mají ještě opravdový illuminátor.

Mají atyp řemínek kterej se už asi nedá dneska sehnat. Já je mám jen ve vitrýně. Co se ceny týče to je asi na tobě jak moc bys je chtěl. Ale 1200 je ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsem měl, ale v bílé a blbec jsem je mnoho let zpátky daroval kamarádovi, který je po měsíci ztratil. Nedávno jsem na ně koukal na internetech, že bych si je znovu pořídil. Funkčně je popsal pan kolega výše, já doplním, že se nosily dobře a už tenkrát budily pozornost. Cena v pohodě, vzal bych je, třeba jednou i cenově porostou, kdo ví..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník Chilliluk

Brzy tyto, Sice to nejsou vysněné GX 56, tak alespoň varianta GXW...

 

 

Tak to je velká paráda, gratuluju :-) Měl jsem hodně verzí a tyhle byly nejlepší...nakonec budeš rád, že tam to rádio máš..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je velká paráda, gratuluju :-) Měl jsem hodně verzí a tyhle byly nejlepší...nakonec budeš rád, že tam to rádio máš..

Mně by stačily i ty bez r/c, protože ty co jsem měl a neuváženě se jich zbavil, chodily +2 sec / měsíc i bez rádia. Ale čistá verze GX 56 s pozitivem je prostě nesehnatelná pod 10,000 korun (sic!), tak jsem vzal za vděk těmito. Už se těším.

 

Toto je pro mne, bohužel, za digi mimo mísu:  https://www.ebay.com/itm/Casio-G-Shock-Tough-Solar-World-Time-Watch-GX-56-1B/161777825777?hash=item25aab5b7f1:g:fDUAAOxy0NtTF1GI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně by stačily i ty bez r/c, protože ty co jsem měl a neuváženě se jich zbavil, chodily +2 sec / měsíc i bez rádia. Ale čistá verze GX 56 s pozitivem je prostě nesehnatelná pod 10,000 korun (sic!), tak jsem vzal za vděk těmito. Už se těším.

 

Toto je pro mne, bohužel, za digi mimo mísu:  https://www.ebay.com/itm/Casio-G-Shock-Tough-Solar-World-Time-Watch-GX-56-1B/161777825777?hash=item25aab5b7f1:g:fDUAAOxy0NtTF1GI

Typos už delší dobu prodává GX-56 s pozitivním displejem https://oblecenie.bazos.sk/inzerat/82010638/Casio-G-Shock-GX56-1B-Tough-SolarWR200.php . Byly i na CZ stránkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mi bohužel uteklo, protože na slovenský bazoš nechodím. Tyto objednané by měly být za mírně vyšší cenu nové a tedy s tím r/c, uvidíme, co na to státní správa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...