Přejít na obsah

Které digi vám už brzy pošťák přinese?


Návštěvník Chilliluk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No jo? Akorát, že jsem zjistil, že k nim nemám žádný pořádný kovový náramek. Ten, co jsem myslel, je mi malý a navíc na nich nevypadá úplně nejlíp. A dát na ně ten z Kesselek se mi nechce, protože se mi taky nelíbí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo? Akorát, že jsem zjistil, že k nim nemám žádný pořádný kovový náramek. Ten, co jsem myslel, je mi malý a navíc na nich nevypadá úplně nejlíp. A dát na ně ten z Kesselek se mi nechce, protože se mi taky nelíbí?

dej tam normálně něco dle rozteče, můj tip by byl např. tento

 

https://www.ebay.com/itm/18mm-20mm-Classic-Butterfly-Buckle-Solid-Stainless-Steel-Strap-Wrist-Watch-Band/322066017234?var=510996772170

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten by jim zrovna šel. Většími články trochu připomíná původní Kovotex. Před chvílí jsem na ně dal takovou tu tenkou klasiku z nejobyčejnějších digitálek s drobnějšími články. Na fotkách to asi úplně blbě vypadat nebude, ale pocitově to chce něco krapet robustnějšího.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten by jim zrovna šel. Většími články trochu připomíná původní Kovotex. Před chvílí jsem na ně dal takovou tu tenkou klasiku z nejobyčejnějších digitálek s drobnějšími články. Na fotkách to asi úplně blbě vypadat nebude, ale pocitově to chce něco krapet robustnějšího.

a rozteč je 18 mm nebo jiná?

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak Casia 95qs 42 pošťák přinesl. Tak zaneřáděné hodinky jsem dlouho neviděl. Nakonec vše dopadlo tak, že jsem vybral stroječek, který je mimo šroubu na baterii netknutý.. parádní. Po odstranění závlaček šly z pouzdra tlačítka a po nich kopec špíny. Nikdy bych nevěřil, kolik se do prostoru pro dvě tlačítka vejde "bordelu"..viz. foto. Ve skleničce ze sodou a jarem se koupe pásek a stěžejky.. Nakonec důkladná očista pouzdra. Určitě dám nové těsnění, tlačítka půjdou do silikonové vazelíny.

Až budou 95tky v kupě.. dám foto do příslušného vlákna..

post-61203-0-01178500-1533320549_thumb.jpg

post-61203-0-23831300-1533320566_thumb.jpg

post-61203-0-42941700-1533320586_thumb.jpg

post-61203-0-39302100-1533320606_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...