Přejít na obsah

Které digi vám už brzy pošťák přinese?


Návštěvník Chilliluk

Doporučené příspěvky

Návštěvník Chilliluk

Tyhle zlaťáky jsem neměl, vypadají moc dobře...že bych to pojal zodpovědně a objednal obě verze najednou? To není špatný nápad...

 

 

...a ty 95tky jsou fakt zaprasený tak, že se to nevidí jen tak...já jednou koupil takhle zaprasený Casio DBX-100...někdy je fakt až nechutný si představovat toho člověka, kdo je měl předtím, když mu nevadilo mít je tak špinavý a ani mu nepřišlo divný je v tom stavu poslat... 

Upraveno uživatelem Chilliluk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tyhle zlaťáky jsem neměl, vypadají moc dobře...že bych to pojal zodpovědně a objednal obě verze najednou? To není špatný nápad...

modrý teroristický jsem kupoval myslím od Tebe a uvidíme, zda snesu mít oboje hodinky stejného typu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak 95qs 42 co donesl 3.8. pošťák jsou hotové. Po důkladné očiště všech dílů hodinek jsem nakonec zjistil, že sklíčko je dost poškrábané a budu jej muset přebrousit a boky pouzdra taky dostaly za ta léta svoje. Sklo a nerez... Na tom se dělá nejlépe. Sklo jsem brousil a leštil celé dopoledne.. Pouzdro bylo dobré, jen boky jsem lehce opravil. Tlačítka dostala krapet silikonové vazelíny, pouzdro nové těsnění, které jsem vyrobil.

A abych jen nebyl spokojený.. Jako naschvál se mi při montáži ztratila jedna závlačka tlačítek .. Prostě pink a už nebyla. Ještě že jsou vraky.

Co je zajímavé... U stromečku s černým sklíčkem je 12 h čas a s modrým 24 h.. To by určitě věděl Casiotron..

post-61203-0-90472400-1533571743_thumb.jpg

post-61203-0-25459800-1533571781_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No doufam, ze postak uz brzy tydlety... 

Puvodne Thajsko a dnes se toci kolem Moskvy - ???????? - ???????????, tak snad ted uz primo na nasi skvelou postu 120...

A jestli tu je obcas nejaka ta lustovka tak zkuste tyto...

 

2a816wj.jpg

 

tydlety citace vas urcite privedou na odpoved ...

Ale bylo by to príma co? Třeba v titanu a ještě s illuminatorem.....

 

 

Titan by byl opravdu super. Ale mně by stačila i pochromovaná ocel jako za starých časů.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z oznaceni Lis -001 jsou spravne prvni dva znaky...

55klyo.jpg

 

__________________________________________________________________________

 

OK na tyto cekam tak snad pristi tyden...

Lineage Lin-155 solar

 

 

....   s t2 jsme psali prispevek soucasne takze takto  edit...

Upraveno uživatelem akai
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je dost bomba. Někomu se můžou zdát obyčejné, ale není tomu tak. Já je potkal snad jenom jednou nebo dvakrát za můj hodinkový život. Označení "Lineage" ukazuje spíš na dnešní nebo nedávnou produkci, přitom modul 668 je už z 80. let. Fakt super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je dost bomba. Někomu se můžou zdát obyčejné, ale není tomu tak. Já je potkal snad jenom jednou nebo dvakrát za můj hodinkový život. Označení "Lineage" ukazuje spíš na dnešní nebo nedávnou produkci, přitom modul 668 je už z 80. let. Fakt super.

Diky za uznani , od tebe tesi samozreme dvojnasob. -a vic info by potesilo.

Mne prekvapilo u modulu 668 oznaceni Lineage, mel jsem prave zato, ze jde o novejsi produkci.

Par radku k nim je dole v diskusi pod timto textem o Casio solar... a vubec kond vs accu.-coz se u nas resilo zde..

Pisou tam, ze udajne byly uvedene v r. 86 tedy o rok driv nez AL-180 s 668 -kterezto se uvadej jako prvn v r. 87...

 

Jeste doplnim foto prodejce...

2lo2iye.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...