Přejít na obsah

Které digi vám už brzy pošťák přinese?


Návštěvník Chilliluk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

..Jj i moje rec, taky bych radeji videl v tomto provedeni jen "hole" hodinky bez BT -no co se da delat , neco displejove velkoformatoveho od Citizenu sem chtel a toto byla jedina moznost na co jsem narazil... Nic jineho co by se hodilo k Seiko S760/770/771 jsem nenasel...

Nastesti nemaj zadny OS a pres BT jen ukazuji sms,mail a asi upozornuji na hovor. Snad aspon pujdou nastavovat jako casio co tu nekdo mate.

Nastesti jde vse vypnout a pak je udavana vydrz mesic, s cimz u tohoto LCD moc nepocitam a cekam tak tri tydny do nabiti dalsiho. Taktez tyden pri sparovani je asi nadsazene. Skoda, ze jim to neslo udelat solarne a vyresili to indukcne. Puvodne byly jen urcene pro tri modely mt od Sharpu pro spolecnost Softbank. Nstesti pak vznikla apka pro libovolnej MT.

No jsem fakt zvedav co to bude zac.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

To je jenom taková hra. Už ji tu nějaký čas provozujeme. Hádej hádači

Priateľu, tak v tomto prípade nemám žiadnu šancu, ja nie som znalec na hodinky, keby si mi takto odfotil kúsok auta, je takmer isté, že by som ho poznal, pretože mojou doménou sú už takmer 20 rokov práve autá, a aj keď som pri autách považovaný za špičku, nie je len to moja zásluha, tú najväčšiu zásluhu na tom má človek, ktorý už dosť dlho nie je medzi živými :( 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to já taky schválně otestuju, co zvládne člověk považovaný za špičku v oblasti aut :D Ale abys neřekl, že jsem zlej, dám ti pro začátek něco fakt lehkýho:

 

attachicon.gifDSC_7423.jpg

Priateľu, to je malé auto po americky, čiže AMC Pacer :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejde o to poznat auto, ze kterého to je, ale tu součástku jako takovou.

U Audi nedávají do turba axiální ložiska? ("thrust bearing", až to budeš hľadať na Googli) :)

 

Ale když už plevelíme toto digitální vlákno, poznáš, z čeho jsou tyto přístrojovky?

 

post-33141-0-07749100-1551725742_thumb.jpg

 

post-33141-0-72250000-1551725747_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Priateľu, to je malé auto po americky, čiže AMC Pacer :)

 

výborně! Jak je vidět, bylo to opravdu hodně lehké, když to poznali i ostatní :D

 

5etter: Nedá se říct, že bych jel v amerikách. Ale tuhle konstrukční raritku mám moc rád. Tak jsem ji asi před rokem zařadil i do své sbírky. A v příslušném vlákně jsem se s ní i chlubil:

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/22703-sberatelstvi-modely-aut-a-motocyklu/?p=2039939

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Som vďačný za maličký výlet medzi autá, a budem rád, ak sa v prípade áut na mňa ktokoľvek z členov fóra obráti, ale v prípade tohto fóra by sme sa mali držať hodiniek, ako to tu už spomenul kolega o pár riadkov vyššie :) Ja sa rád naučím čosi nové o hodinkách, aj keď asi nikdy nebudem taký maniak na hodinky, ako ste vy, prípadne, ako som bol ja, pred vyše 20 rokmi :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super ty palubky! Přiznám se, že ty jsem nedokázal poznat. V digi palubkách poznám jen Corvette a Uno Turbo.

Kdo pozná odkud je tohle? Že jde o závoďák asi říkat nemusím:

post-673-0-77540800-1551733047_thumb.jpg

A abych pokračoval v tématu hodinek:

post-673-0-37231500-1551732460_thumb.jpg

Upraveno uživatelem t2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...