Přejít na obsah

Obchody v Praze


Ruiz.aw

Doporučené příspěvky

 

Pokud vím tak v Palladiu a v hodinářství naprosti Palladiu určitě - nevím, jak se ten obchod jmenuje, ale je to přímo vedle tramvajové zastávky Náměstí Republiky naproti Palladiu.

Diky, o palladiu vím, ale o hodinářství naproti ne, tak to prubnu. Jde mi o m force, snad je budou mít. Jsou dost velký, tak je chci nejdříve vyzkoušet.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jedná se o 2 pobočky téže firmy (http://www.gammy.cz/). A obsluha ochotou příliš neoplývá. 
Obávám se, že shánět po Praze M-Force bude dost nadlidský úkol. Asi ti nezbude, než koupit, vyzkoušet a případně vrátit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jedná se o 2 pobočky téže firmy (http://www.gammy.cz/). A obsluha ochotou příliš neoplývá.

Obávám se, že shánět po Praze M-Force bude dost nadlidský úkol. Asi ti nezbude, než koupit, vyzkoušet a případně vrátit.

Nebudu kupovat u nás, rozdíl v ceně je velký i při započítání DPH. Vracet je do Singapuru je nešikovné :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Nebudu kupovat u nás, rozdíl v ceně je velký i při započítání DPH. Vracet je do Singapuru je nešikovné :-)

To se spis domluv s nekym tady, at Ti je za pivo ukaze. Ja je v obchode jeste nevidel, par jich tu bude, takze treba budes mit stesti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj, nemá někdo tip kde by se daly vidět hodinky Orient Mako Pepsi? Případně nápad na výhodný nákup někde na netu :-)

 

http://www.azwatch.cz/katalog/orient

Pan Safar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Dneska jsem se byl v gammy v paladku podívat a obsluha ochotou opravdu neoplývala, přítelkyně toho chlapa nemohla ani poslouchat tak šla radši jinam :D. Nakonec teda něco nechal vyzkoušet, ale už mě tam nikdo nikdy neuvidí nedej bože abych si tam něco koupil. V obchodě naproti paladku to bylo trochu lepší, ale i tak, vlastní to nějaky cizinci... Jinak nějaky hodinky od orienu měli, koukal jsem po těch jejich "diverech" a myslim že tam neměli skoro žádný, jen v tom paladku měli asi dvoje. M-Forcy si myslim že neměly nikde, ale stoprocentně to nevím, primarně jsem se po nich nekoukal. A ceny celkem nastřelený asi jako všude no. Určitě to nepatří mezi obchody kde si stebou prodavač rád popovídá. Na otázku jestli by mi ukazal Vostoky lunokhod 2 mi řekl že jen jestli si je budu kupovat, tak jsem řekl sbohem a odešel jsem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevim, v obou kramech jsem si s nima pokecal a ukazali co jsem chtěl, ty obchody vlastni jedna rodina maji jich několik po Praze na docela dobrych mistech. Vyběr nicmoc stejně jako všude možna kromě Koskomu(ty zas nemaji Orienty). Ptal jsem se je jestli je nesere že si dnes cokoli z tohoto zboži si kdokoliv může objednat na netu vyrazně levněji řikali že to chapou a moc je to netrapi, čas od času se někdo stavi a koupi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Rád bych tohle vlákno využil k dotazu. Kam chodíte Orientu kupovat / okukovat (v Praze, online, kdekoliv)? Pro Helveti.cz dost uvažuju o zavedení téhle značky. Tak jestli by to mělo smysl. Neočekávám extrémní prodeje, ale Orient mi trošku přirostl k srdci, tak jestli by se našli zájemci. 

Jinak se snažíme být maximálně ochotní a hodinky ukázat a předvést i když si zákazník nic nekoupí a dopředu to řekne. Takže jednu konkurenční výhodu bychom měli :)

 

Díky za názory a zkušenosti.

Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, konecne!! :)

Osobne hodinky pres net nekupuji, uvital bych to. Skvele by bylo i neco z vyssi rady napr. 300 Professional Diver Men's watch EL02003W, nebo Orient Star.

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

gammy na Příkopech se nedá brát jako příkladný prodejce s výběrem a zákaznicky přístupem. Je to Albanec, který k hodinkam nemá vztah. Orienty a ruský Hodinky tam má jen proto, ze původní provozovatel obchodu je tam měl taky a lidí jsou zvyklí tam pro ně chodit a sem tam něco prodá. Jen bych měl strach že se stanes zkusebnou pro zahr. Internetový obchody.

 

Odesláno z mého LG-D320 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za názory. Jasně, že s tím budeme bojovat. Seiko máme taky hlavně z lásky ke značce a prodeje nejsou tak slavné. Ale smysl to pro nás má, tak třeba i Orienty by aspoň trochu fungovaly. Zatím sonduju. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Orient u nás bohužel moc nefrčí, jejich design je silně orientován na Asii (logicky) a nemá tolik modelů jako Seiko. Na druhou stranu, občas mají sakra povedené kousky za libové ceny a ty jsou pak celkem na dračku. Klidně bych šel touto cestou, mít jenom pár nejpopulárnější modelů a těch se držet. Osobně jsem měl orienty asi patery a nikdy nebyl problém.

 

Jako nejpopulárnější bych viděl Mako/Ray, Bambino, modely s power reserve ukazatelem, pruhované stáry a GMT stáry. A M-Force jsou dobrá alternativa k Sumo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...