Přejít na obsah

Fotka
* * * * * 1 Hlasů

Exportní verze hodinek Prim

Ancre Meister Anker Romeo Globus Consul Tiger Sirius Coach Kiple Citec King

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
166 odpovědí na toto téma

#161 Jan_Jan_2006

Jan_Jan_2006

Megazávislák

• Member_50
  • 1 640 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Fanoušek značky:Prim

Publikováno 24.leden.2018 - 06:44

Vzhledem k tomu, že den má 24 hodin, tak asi musíš vstávat o hodinu dřív !?

Každý den!!! :-)

#162 klasik51

klasik51

Závislák

• Member_50
  • 635 příspěvků(y)
  • Bydlí:jih
  • Fanoušek značky:Prim, Longines, Eterna, Seiko

Publikováno 24.leden.2018 - 09:52

Škoda ze nebydlim v Praze :-D

Nelituj, jsem tam dvakrát do měsíce a narazit na něco od Primu zajímavého je dost náhoda.

A ještě za zajímavou cenu, je skoro nemožné. I když jak je vidět, někdy se zadaří.

Možná by bylo zajímaví poměřit koupený úlovek 1x prim s počtem kilometrů + věnovaný čas.

I rozbité hodiny ukazují dvakrát za den správný čas.

#163 dzerik1

dzerik1

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 73 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Prim

Publikováno 7.únor.2018 - 06:09

Vzhledem k tomu, že den má 24 hodin, tak asi musíš vstávat o hodinu dřív !?

Nebo nedrží obědy :-) jinak krása.

#164 tolja

tolja

chronoser

• Member_50
  • 4 600 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno
  • Bydlí:Záběhlice
  • Fanoušek značky:UNIVERSAL GENÉVÉ protože dělali skvělé hodinky a HUNDAJ protože produkují "báječná" auta a ještě "báječnější" reklamy.

Publikováno 24.březen.2018 - 20:40

Sirius, z domácí škatule

Přiložený soubor  P1080023.JPG   173,5K   22 Počet stažení

UNIVERSAL GENÉVE

tolja.11 zavináč seznam.cz

Já myslím, že budeš, až todle všecko skončí, myslím, že budeš celkem spokojenej parchant. A jde vo to Butchi, teď jsi celkem dobrej. Je to tvrdý, ale tvý schopnosti nejsou věčný. Tvý dny už pomalu končej. To je holt ten podělanej život. S tím se budeš muset, bejku, holt ňák smířit. Víš, tahle branže je narvaná naivníma kreténama, co si myslej, že budou věkem zrát jako víno. Jenže víno se změní na vocet, i tvý... Pokud si myslíš, že tvý bude lepší, tak nebude. Navíc, Butchi, kolik si myslíš, že máš před sebou ještě zápasů? Dva? Boxeři nepořádají ligu veteránů... Byls už u špice, ale ne na ní. A jestlis na ni chtěl, měls to udělat dřív. Hm? Dáš na mě.

#165 straspol

straspol

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 11 958 příspěvků(y)

Publikováno 24.březen.2018 - 21:50

Pěkný pěkný, někde mám podobný, ale ne stejný... a dýnko ? 

#166 tolja

tolja

chronoser

• Member_50
  • 4 600 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno
  • Bydlí:Záběhlice
  • Fanoušek značky:UNIVERSAL GENÉVÉ protože dělali skvělé hodinky a HUNDAJ protože produkují "báječná" auta a ještě "báječnější" reklamy.

Publikováno 25.březen.2018 - 10:46

klasický, čistý

UNIVERSAL GENÉVE

tolja.11 zavináč seznam.cz

Já myslím, že budeš, až todle všecko skončí, myslím, že budeš celkem spokojenej parchant. A jde vo to Butchi, teď jsi celkem dobrej. Je to tvrdý, ale tvý schopnosti nejsou věčný. Tvý dny už pomalu končej. To je holt ten podělanej život. S tím se budeš muset, bejku, holt ňák smířit. Víš, tahle branže je narvaná naivníma kreténama, co si myslej, že budou věkem zrát jako víno. Jenže víno se změní na vocet, i tvý... Pokud si myslíš, že tvý bude lepší, tak nebude. Navíc, Butchi, kolik si myslíš, že máš před sebou ještě zápasů? Dva? Boxeři nepořádají ligu veteránů... Byls už u špice, ale ne na ní. A jestlis na ni chtěl, měls to udělat dřív. Hm? Dáš na mě.

#167 straspol

straspol

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 11 958 příspěvků(y)

Publikováno 25.březen.2018 - 11:49

Dík

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:Ancre, Meister Anker, Romeo, Globus, Consul, Tiger, Sirius, Coach, Kiple, Citec, King