Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 172
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Myslím, že full fosfor verzi Sport 2 Ancre najde ve své sbírce jen málokdo, možná vůbec nikdo. Neznám přesný důvod, proč tento pokus nebyl přijat, ale faktem je, že lumi tisk číselníku je provedený perfektně a do nejmenších detailů, jako běžnou barvou. Proto se na to přišlo až po letech a úplnou náhodou. Dlouho se ty hodinky bez většího zájmu různě povalovaly a jednou takhle večer ležely na stole přímo pod lampičkou, no a po zhasnutí se celé rozsvítily. Bylo to jako zjevení, protože něco takového by od sportek pro surfaře čekal málokdo.

Upraveno uživatelem Nirmalita
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úplně jako madam Kyrý :lol2: ale vážně, není to krásné, že i po letech je možné potkat v Primbrandži něco, nad čím je možné tiše žasnout a zažívat další překvapení?

 

Zajímá mne, jak je to tištěné? Kdyby to bylo jako na Sportech, byl by celý ten tisk mírně  vystouplý, že?

Upraveno uživatelem straspol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, tisk je bílý a mírně plastický, ale od běžné barvy se výškou až tak neliší a pod sklíčkem žádný zásadní rozdíl vidět neví.

Upraveno uživatelem Nirmalita
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Globus incabloc v dámské velikosti, jenom náznak na fotu v rychlosti, , je to rozměr 28 nebo 29 mm, z hlavy to nevím, dělal jsem včera ruské a tohle mi padlo při tom do ruky. Mám to už dýl, byl to konvolut ke zlatým Moskvám, kus za 200.   :notworthy:

Mají šroubovací dýnko s číslem jako na elegantech. Ještě to dofotím časem lépe /snad/.

**

 

post-18915-0-27824600-1455185107_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Colours of Ostrava. Kolik asi bylo vyrobeno barevných variací na PS2?

Tak vkládejte, kdo máte v šuplíku.

 

Fialové (vybledlejší) tu asi dával Straspol, červené taky ale zelené tady ve vláknu nejsou.

 

post-20625-0-14347200-1467872721_thumb.jpg

Upraveno uživatelem p3k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proto jsem to dal do uvozovek - prislo mi to jako nejaky lak, netusil jsem co to je. a i pouzdro vypada na originalni kousek.

kazdopadne je to pro  mne totalni novinka. a vypada to, ze se ani nijak lehce neoprejska :)

 

 

Podle mého to bastl není. Nejedná se o PVD, ale černou vypalovací barvu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...