Přejít na obsah

Omega speedmaster professional


only

Doporučené příspěvky

to luko: 2005 kusů

Že se ještě vracím ke co-axial kroku. Ty problémy s ním prý omega měla cca před 10ti lety. Teď by měly být mouchy vychytané (taky prý).

 

 

ja viem ze nejake probl tam su stale - je tam probl. namazat to a musi na to byt ten speci mazaci olej...

mozeme pozistovat zo servisu co a ako...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 90
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Bohužel si cenu už přesně nepamatuji, ale mlhavě se vzpomínám, že lehce jeté stály okolo 2.800?, budou se Ti těžce shánět, ale sladkou odměnou Ti bude opravdu velmi ceněná limitka.

Držím palce.

 

 

priznam sa, nebudem ich asi zhanat...skor ma zacinaju matat klasicke so zafirom a prihladny dnom na kozi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
priznam sa, nebudem ich asi zhanat...skor ma zacinaju matat klasicke so zafirom a prihladny dnom na kozi

 

Průhled na strojek vypadá fakt dobře.

 

achterkant.jpg

 

P.S. modré bych bral, speciálně kvůli LE, jestli vypadá dýnko otřesně by mě až tak nerozladilo, Cyber má obrovskou výhodu v tom, že jezdí po světě a spoustu hodinek vidí na vlastní oči zatímco já tady teoretizuji od PC a ještě navíc jsem fixován na modré číselníky.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Průhled na strojek vypadá fakt dobře.

 

achterkant.jpg

 

P.S. modré bych bral, speciálně kvůli LE, jestli vypadá dýnko otřesně by mě až tak nerozladilo, Cyber má obrovskou výhodu v tom, že jezdí po světě a spoustu hodinek vidí na vlastní oči zatímco já tady teoretizuji od PC a ještě navíc jsem fixován na modré číselníky.

 

 

no ja som vcera videl Big Piloty a Big Inginieur naraz... uz som mal raz oboje na ruke a predtym som po nich blaznil a ked som ich oproboval vedel som ze si cih nekupim..

vidiet to nazivo je na nezaplatenie

 

inak ta fotka je este s tym starym povodnym kalibrom.....

Upraveno uživatelem luko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
inak ta fotka je este s tym starym povodnym kalibrom.....

 

To nevím, posílal jsem pro ilustraci.

 

P.S. prosím Tě odpovídej tak, aby jsi nepřeposílal zpět fotky, pak to zpomaluje možnost odpovědi než se třeba některé plachty rozbalí, jako třeba ta koláž se Speedmastery, která je opravdu velmi velká a posílal jsem ji jen kvůli detailům.

Díky.

 

Edit - nebyl starý kalibr lepší, nepsalo se o něm před časem ?

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nevím, posílal jsem pro ilustraci.

 

P.S. prosím Tě odpovídej tak, aby jsi nepřeposílal zpět fotky, pak to zpomaluje možnost odpovědi než se třeba některé plachty rozbalí, jako třeba ta koláž se Speedmastery, která je opravdu velmi velká a posílal jsem ji jen kvůli detailům.

Díky.

 

Edit - nebyl starý kalibr lepší, nepsalo se o něm před časem ?

 

 

 

oki, neviem ci bol lepsi...urcite bol povodny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já fakt miluju ten smysl pro humor, co má omega! Je vidět, že to s tou značkou swatchgroup myslí vážně - fakt prémiová značka svoček!! (U mě je to POCTA !) :D :D

Bondovky - super a teď panáček mišelín na laně z majáku v kosmu - zase bomba - je přece prima, že ty nový nevypadají jako suchej úctyhodnej kmet origoš.

mimochodem - u mě vyhrávají speedmaster mark III - taková podivná konzerva ze sedmdesátých let s automatem tuším 1040 a plochým !!! sklíčkem. Ty mají fůůůru charizma!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já fakt miluju ten smysl pro humor, co má omega! Je vidět, že to s tou značkou swatchgroup myslí vážně - fakt prémiová značka svoček!! (U mě je to POCTA !) :D :D

Bondovky - super a teď panáček mišelín na laně z majáku v kosmu - zase bomba - je přece prima, že ty nový nevypadají jako suchej úctyhodnej kmet origoš.

mimochodem - u mě vyhrávají speedmaster mark III - taková podivná konzerva ze sedmdesátých let s automatem tuším 1040 a plochým !!! sklíčkem. Ty mají fůůůru charizma!

Problém Marků je v tom, že stupnice je natištěná na sklíčku zespodu, a bývá často poškozená. Taky sklíčko moc nevydrží. Je to nějaký prapodivný mineráloněcomateriál...každopádně je na nich všechno vidět, a každý dotek s okolím se vyryje na sklíčko. Jinak souhlasím, že Marky mají obrovské charizma, a kdyby měly použitelnější sklíčko, tak si je pořídím i na denní nošení..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaká stupnice je na mark III natištěná na sklíčku zespodu?? Tachymetr?? Hohó, to je pro mě novinka!

Jestli je to sklíčko minerální, nebo minerálněněcojako... - tak snad by šlo podle mého předběžného názoru vyměnit za safír (prim myslím říkal, že mají stejný zámek), plochý safír nestojí moc a tu stupnici jde taky zespodu natisknout - a máš supr čupr bezkonkurenční hodinky!! Mám za to, že tento model byl vystaven ještě tvrdším zkouškám nasa, než klasika moowatch, je to bájná lemania 1341 (omega myslím 1040 - nebo tak) - ten je lepší , než modernější 5100 - nemá plastové díly (údajně ho přestali vyrábět, protože byl moc drahej??) Jen ta cena - řekl bych tak 2000 euro, ne? Pak ty úpravy, výsledná ztráta ceny kvůli neofiko zásahu......... Ale to by baby letěly!! :) No, posuďte sami!

 

omega1.jpg

 

omega2.jpg

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaká stupnice je na mark III natištěná na sklíčku zespodu?? Tachymetr?? Hohó, to je pro mě novinka!

Jestli je to sklíčko minerální, nebo minerálněněcojako... - tak snad by šlo podle mého předběžného názoru vyměnit za safír (prim myslím říkal, že mají stejný zámek), plochý safír nestojí moc a tu stupnici jde taky zespodu natisknout - a máš supr čupr bezkonkurenční hodinky!! Mám za to, že tento model byl vystaven ještě tvrdším zkouškám nasa, než klasika moowatch, je to bájná lemania 1341 (omega myslím 1040 - nebo tak) - ten je lepší , než modernější 5100 - nemá plastové díly (údajně ho přestali vyrábět, protože byl moc drahej??) Jen ta cena - řekl bych tak 2000 euro, ne? Pak ty úpravy, výsledná ztráta ceny kvůli neofiko zásahu......... Ale to by baby letěly!! :)

Jo, ta stupnice je tachymetrická, ...kdyby to nestálo 30k, tak by mě to zajímalo. Ale jseš si jistý, že by to nebyl problém? Kdyby jsi do toho šel taky, tak budeme už dva :-),

Sklíčko samotné, safírové by stálo kolem 2.000,- - 5.000,- podle obchodního kanálu, potisk nevím? 1-2 tisíce? Matrice další 3.000,- ? ( ve dvou by se matrice dala podělit ). Pokud by to bylo řekněmě kolem 7-8k max., tak by mě to zajímalo. Ale s minerálem to je nesmysl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou i moje předběžný výpočty. Každopádně prim nabízí do stejného pouzdra minerální i safírový sklo. Teď ještě sehnat nějaký nesbírkový kousek s rozbitým sklíčkem - a šup na renovačku a můžeme buď šérovat, nebo časem seženem další.

 

Ale cyber - jseš si jistej, že ta tachymentrická stupnice je zespodu skla? Já tam vidím ty čísla v perspektivě, jaky by byla na šikmé ploše mezi ciferníkem a sklíčkem - že by se stím párali to v perspektivě natisknout zespodu sklíčka? Je to možný. To se musí prověřit!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou i moje předběžný výpočty. Každopádně prim nabízí do stejného pouzdra minerální i safírový sklo. Teď ještě sehnat nějaký nesbírkový kousek s rozbitým sklíčkem - a šup na renovačku a můžeme buď šérovat, nebo časem seženem další.

 

Ale cyber - jseš si jistej, že ta tachymentrická stupnice je zespodu skla? Já tam vidím ty čísla v perspektivě, jaky by byla na šikmé ploše mezi ciferníkem a sklíčkem - že by se stím párali to v perspektivě natisknout zespodu sklíčka? Je to možný. To se musí prověřit!

Mam za to, že je to zespodu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, ono fakt záleží, kterej mark máš na mysli , cyber - díky Kubsone , ty fotky jsou docela vypovídající - já myslím mark III - ten obrácenej kotlík beze dna :D !! (spodní fotka - s automatem, datumkou a záhadným 24 hod. ukazatelem integrovaným do vteřinovky na 9 - to je fakt síla, jen to popsat!! :) ) Určitě nebude těžký vyštrachat link , kde se všechny tyhle marky speedmasterů pro profíky na oběžný dráze a ještě dál popisujou - ostatně z něj mám svoje rozumy. Ten link na ebay zase vypadá na nějaký mark 4,5 - prověřuju to.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...