Přejít na obsah

Elektrokolo...?


Doporučené příspěvky

V ramci sve planovane fizkultury zvazuji upgrade sveho nudneho kola na vyssi level v podobe neceho na cem bych slapal a nemel depku z toho ze nevyjedu nejblizsi kopec.. Mate s prestavbami na elektrokola nejake zkusenosti?

Jako zajimave se mi jevi nize uvedena prestavba, ale nevim, zda je baterka 9Ah dostacujici a třeba jestli to není moc hlucne...?

http://www.evbike.cz/EVBike-Central-Kit/Sady/Kit-pro-stavbu-EV-kola-EVBIKE-stredovy-pohon-500W-48V.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se nenarodil, abych se hýbal nebo sportoval, to je všechno námaha, ale minulý měsíc jsme si na hotelu v Alpách půjčili e-kola, tuším od KTM a jako supr, to bych si klidně koupil domů. Asi bych to, spíše než přestavbu, řešil nákupem hotového řešení...

 

ktm-slider-2014-15-PT.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

taky mě to hned napadlo..jak sukat gumovou panu...

to akoze som nejaky divny,he?

 

man by skor zaujimalo, ze ako je to citlive na zataz - ci to bude fungovat aj s mojou vahou? ( 130)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas se Zmizíkem a do dalekého budoucna se tomu taky vůbec nebráním... Měl jsem možnost testovat výše uvedené KTM a model od Specialized a pro lidi,kteří se chtějí hýbat ,ale z jakéhokoli důvodu jsou na tom špatně s fyzičkou je to bezvadné řešení. Elektromotor slouží jako výpomoc ke šlapání a dle zvoleného stupně (až do "turbo" ) pak postupně zvyšuje kondičku bez stresu z kopců . Proč ne,na horských trecích je vidím čím dál tím víc,a pro cílovou skupinu je to řešení pro aktivní trávení času.

Limitní na váhu je principiálně typ použitého kola,což vzhledem k tomu,že jde v podstatě o klasické horské lze dořešit (klidně zesílené ráfky atd )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

Souhlas se Zmizíkem a do dalekého budoucna se tomu taky vůbec nebráním... Měl jsem možnost testovat výše uvedené KTM a model od Specialized a pro lidi,kteří se chtějí hýbat ,ale z jakéhokoli důvodu jsou na tom špatně s fyzičkou je to bezvadné řešení. Elektromotor slouží jako výpomoc ke šlapání a dle zvoleného stupně (až do "turbo" ) pak postupně zvyšuje kondičku bez stresu z kopců . Proč ne,na horských trecích je vidím čím dál tím víc,a pro cílovou skupinu je to řešení pro aktivní trávení času.

Limitní na váhu je principiálně typ použitého kola,což vzhledem k tomu,že jde v podstatě o klasické horské lze dořešit (klidně zesílené ráfky atd )

dobre si to zhrnul - mne presne o to ide, ze skor to vyuzivat kombinovane ( motor ako priatelska vypomoc, kde uz nestiham)

skusim to niekde vyguglovat, celkom ma to chytilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, mam ve sklepe HT specialized stumpjumper na 29". Rok sem na tom nesedel a když uz bych vyjel, tak at me to nezabije po 30km. Nebydlim na Hane, ale v Beskydech. Nepotrebuju si honit triko na vychrtlých pavoucich co sedi na zavodnickach a jsou u Tesca rychleji nez moje byvalka autem. Takze hledam něco na pohodu pro usedlého strejce kteremu se to bohužel přehouplo přes 40 ;-) pro stouraly - nemyslel jsem IQ :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Koukám, tady to moc nežije :) Byl jsem si vyzkoušet EVbike 500W a je to fakt fofr. Pokud člověk chce, tak si nastaví náročnost, jako na běžném kole, nebo na hodně dobrém kole, nebo třeba "ubere" 40kg a nebo prostě si za jízdy i odpočine. Mě to přijde celkem fajn věc, kde si může jak fyzicky zamakat, tak i projet a odpočinout lehkou fyzickou zátěží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, k tomu to je. Buď kdo už nemůže (známý jezdí s partou, nestíhal díky problému s kolenem, a teď s elektrokolem už zase může) nebo holt, kdo na to nemá (fýzu) a rád by něco dělal. Lepší takhle, než vůbec. Svezl jsem se na Giant a je to super.Krásně se vyjel krpál, jako by to byl lehký kopeček, aniž bych si volal aro. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...