Přejít na obsah

Zenith El Primero Only Watch 2015


Snow

Doporučené příspěvky

Náhodou jsem narazil na zdařilé snímky hodinek, které letos padly do charitativnívní aukce Only watch. Konkrétně se jedná o Zenith El Primero Only Watch 2015. Na hodinkách vnímám vše jako velmi zdařilé a je škoda, že se vyrobí jen jediný kus, který se neobjeví v sériové výrobě. Spousta členů bude mít jako obvykle problém s hvězdičkou na ukončení vteřinovky. Já ho nemám i přesto, že jsem ročník, který prožil okupaci v roce 1968 a tuhá normalizační léta se všemi opičinami.

Jediná věc mi však vadí a vadí mi hrozně moc. Jedná se o řemen s vlajkou Velké Británie a logem skupiny Rolling Stones. řemen by šel hned pryč ! V tom případě začínám váhat, zda se jedná o hodinky Only Watch 2015 nebo limitku pro Rolling Stones. Někde se stala chyba. Zenith to zdůvoňuje tak, že se staly s Rolling Stones nedílnými partnery. Vidět to má být třeba na minutové a hodinové ručce těchto hodinek, které mají tvar krku kytary Fender Telecaster, kterou používá Keith Richards.

 

 

Zenith El Primero Only Watch 2015

 

 

49274.jpg

 

49275.png

 

zdroj - http://www.lacotedesmontres.com/actu/Zenith-El-Primero-Only-Watch-2015-No_11033.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady měl někdy někdo problém s hvězdičkou na vteřinovce a navíc z takového důvodu? Se mi ani nechce věřit... Každopádně pod to, co Thesis napsal, bych se klidně podepsal. Včetně názoru na řemen. Vyplázlý jazyk u takové nádhery i podle mě nemá co dělat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ručku chrona, která oběhne ciferník za 10 sekund bych mohl i s hvězdou a vypláznutým jazykem.

Tak na to nemám... Jak třeba odměřím 35s? Rozumím tomu správně, že na 6:00 je ještě jedna minutovka chrona a na 3:00 je minutový sčítač?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekne, za mne parada. Nemam problem s hvezdou, jen ta vlajka, to zase nemusim ja.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na to nemám... Jak třeba odměřím 35s? Rozumím tomu správně, že na 6:00 je ještě jedna minutovka chrona a na 3:00 je minutový sčítač?

jeden subdial je normální vteřinovka, druhý je vteřinovka chrona a třetí je minutový scitac. Velká ručička měří desetiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...