Přejít na obsah

Fotka
* * * - - 3 Hlasů

Herni konzole a hry obecne

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1646 odpovědí na toto téma

#1 odklizec

odklizec

Megazávislák

• Root Admin
  • 2 415 příspěvků(y)
  • Bydlí:Zilina (Ostrava)

Publikováno 26.září.2007 - 22:42

No priznejte se panove, kolik je mezi vama paranu? wink.gif Ja byl driv velky "old school" paran, co dokazal hrat i dva dny v kuse. Chvili jsem psal pro jeden CD mag a dokonce jsem i vyhral konkurz na redaktora do Score. Ale bohuzel to bylo v dobe velkych zmen a vymen v redakci a tak z toho nakonec seslo. Ale ten konkurz jsem vyhral! biggrin.gif To uz je ale hodne davno.. Uz jsem z hrani docela vypadnul, ale ted tak nejak znovu pokukuju po game konzoli. Na cem si ve volnych chvilich hrajete a co? wink.gif
"I repeat, this is not a drill. This is the apocalypse. Please exit the hospital in an orderly fashion. Thank you."

#2 vor

vor

lehce závislý člen

• Member_50
  • 1 711 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Vyškov

Publikováno 26.září.2007 - 23:04

Dřív celkem taky dost, ale na PC. Teď už na to nějak není čas a taky se mi už nechce pořád kupovat nový grafárny. sad.gif
Jinak, co si ještě vzpomínám, asi nejlepší hra - N.O.L.F. ( Cate Archer) smile.gif

Tento příspěvek byl upraven od vor: 26.září.2007 - 23:04

.....pár jich mám.

#3 A@A

A@A

Závislák

• Member_50
  • 514 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava

Publikováno 26.září.2007 - 23:21

NHL 2004 na playstation II heh trosku starsia zalezitost ale na odreagovanie staci biggrin.gif

#4 VS

VS

Megazávislák

• Member_50
  • 3 397 příspěvků(y)

Publikováno 27.září.2007 - 05:48

Tohle mě nějak minulo. Nevím proč, ale nenarazil jsem na žádnou hru, která by mne zaujala na déle, než 15 minut. Snad jen Microsoft Flight Simulator. Více mě bavily hry typu Turbo Pascal, dBase, SQL server smile.gif)

#5 afrikab

afrikab

Megazávislák

• Member_50
  • 3 084 příspěvků(y)
  • Bydlí:Valašské Meziříčí, Brno

Publikováno 27.září.2007 - 06:18

Me ted chytlo hrani na mobilu. Pripomelo mi to stare hry, co jsem hravaval na sve K6 (a pred tim AMD 586).

Pri rozliseni dipleje 240x320 je to uz v pohode.
ICQ: 78899703, můj blog na chronomagu, má hodinková galerie

No name "Full Hunter Trench Watch", Полет (1Г ЧЗ), Damas G.S/T.P, Helma (Dienstuhr Heer, AS1130), Record (Dienstuhr Heer)m Record (A.T.P.), Elgin A-II, СЛАВА (НКОМ), Waltham A-17, hmt Jawan (Indian Military), Benrus MIL-W-46374, Seiko 6105, Hamilton GG-W-113, CWC G10, Stocker & Yale SandY 184, Prim Sport II, MARATHON MIL-W46374E, Seiko Atlas white.

UMF Ruhla MVS, Agat MVS

Casio G-Shock: DW-9000, DW-5600C, DW-5900

#6 A@A

A@A

Závislák

• Member_50
  • 514 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava

Publikováno 27.září.2007 - 08:16

afrikab: napr nokie so symbianom ponukaju vela dobrych hier. ja hramava urban assalft 3(fak namakane auticka), karate a do tretice billiard......

#7 midloch

midloch

Megazávislák

• Member_50
  • 1 732 příspěvků(y)
  • Bydlí:Brno

Publikováno 27.září.2007 - 08:32

Za mladých let jsem měl nejraději Comodore 64, Wizad of war, na PC Wolfa, na PS1 Tombridera, miniautíčka Circuit Brakers, Wipeout, Duke Nuken,Red Alert atd. na PS 2 Medal of Honour a nyní na PC furt dokola všechny Call of Duty...

WWW.PROPAGFILM.COM →propagační filmy

WWW.BUSHMANFILM.COM  →outdoor filmy

IWC Cousteau Divers Tribute to Calypso Original Wood

IWC pocket: cal. 32 Elgin I, cal. 73, cal. 52

Breitling Chrono Super Ocean

#8 afrikab

afrikab

Megazávislák

• Member_50
  • 3 084 příspěvků(y)
  • Bydlí:Valašské Meziříčí, Brno

Publikováno 27.září.2007 - 08:50

QUOTE(A@A @ 27.9.2007 - 9:16) Zobrazit příspěvek
afrikab: napr nokie so symbianom ponukaju vela dobrych hier. ja hramava urban assalft 3(fak namakane auticka), karate a do tretice billiard......

Java je pro hry lepsi. Ta silena nekompatibilita mezi jednotlivyma verzema Symbianu je silena.
ICQ: 78899703, můj blog na chronomagu, má hodinková galerie

No name "Full Hunter Trench Watch", Полет (1Г ЧЗ), Damas G.S/T.P, Helma (Dienstuhr Heer, AS1130), Record (Dienstuhr Heer)m Record (A.T.P.), Elgin A-II, СЛАВА (НКОМ), Waltham A-17, hmt Jawan (Indian Military), Benrus MIL-W-46374, Seiko 6105, Hamilton GG-W-113, CWC G10, Stocker & Yale SandY 184, Prim Sport II, MARATHON MIL-W46374E, Seiko Atlas white.

UMF Ruhla MVS, Agat MVS

Casio G-Shock: DW-9000, DW-5600C, DW-5900

#9 Jakubisko

Jakubisko

Hodinkový maniak

• Member_50
  • 4 642 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha, Vršovice

Publikováno 27.září.2007 - 08:57

Konzolovy jsem nikdy nebyl. Snad jen vyjma Jezka Sonica tongue.gif Hry na PC jsem ale hraval jeste pred par lety moc. Obzvlaste Battlefield 1942, v nem byl i nas "klan" spicka v republice. Potom ale zacalo ve skole pribyvat uceni, tak jsem toho nechal. Dnes si s chuti na odreagovani zahraju nejaka rallye auta wub.gif
Co záleží na strachu z odmítnutí, na odkládání nějakého činu na jindy, když nejdůležitější ze všeho je žít naplno a s radostí? Teď jsem zavřený v rakvi a je příliš pozdě vrátiti se zpátky a prokazovat odvahu, kterou jsem neměl. - Paulo Coelho
Tag Heuer Link Calibre 36 (El-Primero) || Omega Constellation C-Shape Day-Date || Prim Diplomat || Archimede Pilot Bronze
Neexistuje pozdních příchodů, jsou jen špatně seřízené hodinky!

#10 Cubert

Cubert

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 94 příspěvků(y)
  • Bydlí:Štatl

Publikováno 27.září.2007 - 08:59

Na PC si jeste obcas zahraju, vetsinou strategie a simulatory. Serie Homam a MFS smile.gif. No a jinak jsem stastnym majitelem Nintendo Wii.

Tento příspěvek byl upraven od Cubert: 27.září.2007 - 09:00

#11 Filipes

Filipes

Megazávislák

• Member_50
  • 1 623 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 27.září.2007 - 09:02

co já naházel dvoukorun do videogames v autobusech - to byly 80. léta speak_cool.gif
a asi o dvacet let později těch dní strávených u série Might and Magic rolleyes.gif
teď už nějak nehraju nic smile.gif

#12 Hanz21

Hanz21

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 431 příspěvků(y)
  • Bydlí:Terezín

Publikováno 27.září.2007 - 09:18

Dříve jsem pařil celkem dost, ale přeborník jsem nebyl. Dnes si občas zahraji na PocketPc Age Of Empires a na PC jednou za čas přimontuju volant a zapařím Richard Burns Rally, to je to nejlepší odreagování...
Hodinky?! Už jich pár mám...

#13 vlasta66

vlasta66

Megazávislák

• Member_50
  • 1 061 příspěvků(y)
  • Bydlí:Otrokovice

Publikováno 27.září.2007 - 09:38

Byl jsem velký závislák na PS1 a poté na PS2. Nejraději jsem hrával Medal of Honor, Gran Turismo a NHL. No a nyní alespoň jednou za den na mobilu Zumu nebo tenis.

Ω Seamaster Diver Chrono
Ω Speedmaster Reduced
Oris TT1 Divers

Hamilton Pulsomatic

#14 NIGHTinGALE

NIGHTinGALE

ETERNAL

• Member_50
  • 7 460 příspěvků(y)
  • Bydlí:země Oz ;o)

Publikováno 27.září.2007 - 09:45

QUOTE(midloch @ 27.9.2007 - 9:32)  
Za mladých let jsem měl nejraději Comodore 64, Wizad of war, na PC Wolfa, na PS1 Tombridera, miniautíčka Circuit Brakers, Wipeout, Duke Nuken,Red Alert atd. na PS 2 Medal of Honour a nyní na PC furt dokola všechny Call of Duty...

Commodorista thumbsdown_anim.gif No fuj. Midlochu, ty máš evidentně svérázný vkus nejen na hodinky biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Já měl Atari 800XL a commodoristy jsem řezal hlava nehlava biggrin.gif

Teď si občas zapnu Nintendo Game Cube (Maria a Resident Evil si zahraji rád) a na služební cesty si občas beru na ukrácení času Nintendo DS Lite. Před usnutím na hotelu je to dobrý relax smile.gif

Edit: Jo, na tom Atarku jsem rád hrál třeba Draconus, Zybex, River Raid, Ninja, Karateka, ...
To byly časy smile.gif Hra měla jen pár desítek kilo a nahrávala se 5 minut smile.gif

Tento příspěvek byl upraven od NIGHTinGALE: 27.září.2007 - 09:46

Dickens si prohlížel záhyby černého pláště, který halil Poeovy ruce. Poe z nich s úsměvem vytáhl černou kočku.
„Pro jednoho z našich hostů.“
„A pro ty ostatní?“
Poe se opět rozkošnicky usmál. „Předčasný pohřeb?“

#15 redd

redd

automatic

• Member_50
  • 1 325 příspěvků(y)

Publikováno 27.září.2007 - 10:09

Momentálně Richard Burns Rally na PC.
flag.PNG

#16 midloch

midloch

Megazávislák

• Member_50
  • 1 732 příspěvků(y)

Publikováno 27.září.2007 - 10:21

QUOTE(NIGHTinGALE @ 27.9.2007 - 10:45)  
Commodorista thumbsdown_anim.gif No fuj. Midlochu, ty máš evidentně svérázný vkus nejen na hodinky biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Já měl Atari 800XL a commodoristy jsem řezal hlava nehlava biggrin.gif

Teď si občas zapnu Nintendo Game Cube (Maria a Resident Evil si zahraji rád) a na služební cesty si občas beru na ukrácení času Nintendo DS Lite. Před usnutím na hotelu je to dobrý relax smile.gif

Edit: Jo, na tom Atarku jsem rád hrál třeba Draconus, Zybex, River Raid, Ninja, Karateka, ...
To byly časy smile.gif Hra měla jen pár desítek kilo a nahrávala se 5 minut smile.gif

Comodora jsem nevlastnil ten byl umístěn u mého strýce v Bohunicích, kde jsem mu v sobotru ráno už v sedm bouchal na dveře abych si dal dávku. Bylo mě úplně jedno na čem hraji ale hlavně co hraji, k Atari sem se vůbec ani nedostal... To byl úplně nedostižnej sen a já neznal nikoho kdo ho měl.
Ale třeba takový Comando na Comodoru bylo úplně boží.

Já zase řezal hlava nehlava všechny depešáky a diskofily, to bylo v době kdy mi zase bylo úplně jedno na čem poslouchám ale hlavně co poslouchám thumbsup_anim.gif

WWW.PROPAGFILM.COM →propagační filmy

WWW.BUSHMANFILM.COM  →outdoor filmy

IWC Cousteau Divers Tribute to Calypso Original Wood

IWC pocket: cal. 32 Elgin I, cal. 73, cal. 52

Breitling Chrono Super Ocean

#17 Kasper

Kasper

Hodinky sú moja radosť

• Member_50
  • 1 565 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:ArtyA
    Schaumburg Watch

Publikováno 27.září.2007 - 10:54

Mal som rozne konzoly, ale stale sa vraciam k Sega Dreamcast a hram Jet Set Radio, Shenmue a Shenmue 2

Přiložený soubor (y)

Tento příspěvek byl upraven od Kasper: 27.září.2007 - 11:19

#18 B.F.G.

B.F.G.

• Member_50
  • 3 857 příspěvků(y)
  • Bydlí:město Bé
  • Fanoušek značky:Steinhart

Publikováno 27.září.2007 - 10:55

Nevím proč, ale nemám rád konzole. smile.gif Zato na PC jsem strávil nejeden den hraním. Většinou to byly first person střílečky jako DOOM, QAKE - hlavně Q3 Arena a jiné. Nakonec jsem zakotvil u nesmrtelné a troufám si napsat nejlepší RTS Starcraft, u které příležitostně trávím večery už 8 let. Nějaká závislost to už asi bude (cca 10 000 her na různých účtech). guiltysmiley.gif
Fortuna nimium quem fovet, stultum facit.

#19 Skeleton

Skeleton

Závislák

• Member_50
  • 921 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ruzyň

Publikováno 27.září.2007 - 11:32

Ted si uzivam sentimentu s Tomb Raiderem Anniversary na PSP ... a vzpominam na ten sok, kdyz jsem to poprve videl a hral na PSOne. Babicka tehdy neverila, ze tu postavicku v televizi ovladam ja ... smile.gif
Milhauss a Synn

#20 bobika

bobika

Učedník

• Member_50
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 27.září.2007 - 13:16

Vzdy jsem byl spise pres PC, kvuli vsestranosti a praci, ale taky jsem si rad zahral. Pamatuji si presne, jak me kamarad dostal PS jednickou, kdyz mu tam Lara bezela v tehdy uzasne grafice naprosto plynule, zatimco moje Pentium tak tak stihalo vykreslovat. Ovsem prislo 3Dfx a ja mu to natrel tak, ze si musel koupit PC ... nastoupila doba akceleratoru pro PC a dely se veci. Jasne, Doom, Lara, Quake, Unreal, CoD, proste brutalne chytlave 3D odreagovani, dlouho me to drzelo.
Ovsem po par letech jsem se z nemotorneho a neskladneho PC dostal k "nabusenemu" notebooku a tim jsem skoncil - viceucelova masina, skvely vykon a prenositelnost, propojeni s LCD, plazmou nebo projektorem. Obcas si s kolegy strihnu staricky Ghost Recon po netu, ale casu malo a potkat se na netu - tragedie.

V soucasne dobe, pokud se chci rychle a z meho uhlu pohledu kvalitne pobavit /ale ne moc dlouho, casu malo/, sednu k Playstation 3, bavim se a zaroven nestacim zirat nad technologickym pokrokem. Hodinka staci - NFS Carbon, Ridge Racer nebo Motorstorm a pod. Nepotrebuji u hry extra myslet, vymyslet strategie a kalkulovat, staci vypnout, zablbnout a kochat se grafikou.
Uz se tesim na GT HD ...

Samozrejme, vyse psane je muj osobni nazor, verim, ze se kazdy z Vas hracu odreaguje/uspokoji jinym/vlastnim zpusobem a tak je to v poradku.

Hezky den