Přejít na obsah

Herni konzole a hry obecne


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Odkedy mam novy stroj (pomaly už 2 mesiace) tak parim Unreal Tournament 2004 (3 ešte nevyšla) a všeobecne som bol vždy na FPS,aj ked nie expert fragujuci každeho,koho uvidim.

Prečo Unreal a nie radšej napr CS ? UT je ta najlepšia FPS,najrychlejšia,množstvo ludi ešte hra tuto takmer 4 roky staru hru.

 

A k jave-kedysi ma to bavilo,ale postupne ma to už prešlo,aj ked mam schopny hardware-SE K610i.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ty nové hry moc nehraju, snad s výjimkou Live For Speed (s volantem samozřejmě), jinak hraju spíše ty hodně staré - miluju Blockout (z roku 1989, i když občas hraju poměrně slušně hratelný port na mobilní Javu) a staré hry ze ZX Spectra (už jenom na emulátoru, protože mi na Spectru nefunguje klávesa J, což je pro Spectristu ta nejdůležitější).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Playstation 3, nejdříve jsem ho měl připojený normálně přes Scart i tak byla kvalitá celkem slušná, ale nyní ho mám připojený přes HDMI a musím uznat že je to obrovský rozdíl ještě když má hra plné rozlišení 1080p :thumbsup_anim: .

 

Teď nejčastěji hraju nový titul Colin McRae Dirt a jsem tím okouzlen.... každý detail je užasně propracovaný a musím uznat, že na této hře narozdíl od nějakých dalších na PS3 si dali vyvojáři zálažet. Občas musím uznat, že si pustim jenom Practice a zkouším jezdit bahnem a po trávě atd. a užívám si detaily té hry :-)

 

Jinak mám ještě Formula Champions a musím říct, že je to dost monotonní asi za 14 dnů mě to přestalo bavit :crying_anim: . Jinak další poměrně nudná hra je Motor Storm (závody v poušti, jedna z prvních her na PS3).

 

Na druhou stranu mohu všem doporučit Fight Night Round 3, i když to není zrovna můj šálek, tak když si s kamarádem sedneme a hrajeme proti sobě tak je to opravdu zažitek a skvělé pobavení.

 

Teď čekám na Gran Turismo 5 a novou Fifu :sleeping_03anim:

Upraveno uživatelem jacob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska už jen občas na public serverech pro tu srandu z fragování těch lamek CS, ET občas MoH a CoD. Dřív jsem hrál aktivně ESL a CB v mnoha klanech. Pro prachy různý turnaje a lanparty. A netrpělivě čekám na Team Fortress 2 A hodinky jsem musel mít vždy sundaný.

engineer

trailer

post-2188-1190908428.jpg

Upraveno uživatelem mars65
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď nejčastěji hraju nový titul Colin McRae Dirt a jsem tím okouzlen.... každý detail je užasně propracovaný a musím uznat, že na této hře narozdíl od nějakých dalších na PS3 si dali vyvojáři zálažet. Občas musím uznat, že si pustim jenom Practice a zkouším jezdit bahnem a po trávě atd. a užívám si detaily té hry :-)
Kdyz jsi nakousnul Colina McRae, nevim jestli jste to zachytili, pred par dny bohuzel zahynul on i jeho syn pri padu helikoptery..

http://www.colinmcrae.com/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tedy nikdy moc hry nehrál, nějak mě to nezasáhlo, jakmile sem pochopil účel hry a prozkoumal možnosti, tak mě to přestalo bavit, programy a sítě byly pro mě zajímavější, ale přeci jen mi vlastně dvě hry dost zasáhly hned v brzských začátcích, ty sem dohrál celé v několika mutacích a to byly: Wolfstein 3D (ta na mě zapůsobila moc) a Duke Nukem 3D(ty hlášky, no prostě paráda). Asi si je zase stahnu a z nostalgie zahraju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Edit: Jo, na tom Atarku jsem rád hrál třeba Draconus, Zybex, River Raid, Ninja, Karateka, ...

To byly časy :) Hra měla jen pár desítek kilo a nahrávala se 5 minut :)

 

Fred, American Cross, River Raid... Já se k osmibitu dostal až později, takže už jsem valil přes disketovku, žádné kazeťákové harakiri. Pak Amiga 600 a následně už PC, ve kterém jsem utopil tisíce. Pamatuju si, že z úplně prvního do roka a do dne nezůstalo nic původního, nechápu, kde jsem na to jako student bral, zvukovka za 3K aj. To byly časy! :suicide_anim: Párkrát jsem si nainstaloval i nějaký simulátor, ale už to není ono! A obecně jsem z hraní asi vyrostl, byť mít můj lepší klávesnicu... Mezi freeware hrami se dají najít taky zajímavé kousky, viz Becherovka Game. I konsole mě lákají díky HW univerzalitě, jen ty ceny originálek:( Každopádně dobré téma!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som stary AD&D hrac a hry typu: baldurs, NWN mam prejdene viac krat za sebou.

 

no najlepsiu hru stale neprekonanu povazujem stale za Half Life. Aj ked sa najdu v sucasnosti slusne hry ako Oblivion, proste na niektore stare hry sa hratelnostou sucasne ani zdaleka nepriblizuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrál jsem snad na všem co šlo :D

 

ZX Spectrum,Didaktik M,Amiga 500,Amiga CD32,Sega Master System,Mega Drive,Playstation 1,2,3 PC.

Ale musím si postěžovat,že i když jsou hry stále více technicky dokonalé a vyskytují se občas perly,které donutí hrát do pozdních ranních hodin,stále nostalgicky vzpomínám na "bomby" typu Rambo 2,Paperboy,Knight Lore,Robocop a jiné.

Dlouhé nahrávání z kazeťáku na konci skočil příkazový řádek R TAPE LOADING ERROR takže převinout zpět, "poštelovat" hlavu a nahrávat znova. :)

 

To už dnes nehrozí,nicméně to že mne to třebas hned nechytne za srdce možná taky souvisí s věkem a možnostmi trávit čas i jinak než hraním games.

 

Ještě jsem si vzpomněl na hádky s rodiči o televizor a na moje vztekání,když jsem musel hraní přerušit... :-)

 

 

Petr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem zacinal na kolotocarskych automatech, pak nejake 8 bity na vvuu a ruzne po kamosich, pak dlouho nic, pak vojna jako zdravotak spooooousta volneho casu a kancelar s PC :) Tusim 286 to byla? Wolfenstein na jeden zatah bez ukladani..jo to byly casy. Ale pak jsem porpadnul adventuram a to mne drzi porad. Akorat ze jsem uz dlouho nevidel nic noveho, co by mne fakt zaujalo? Zhruba tak od Broken Sword. Teda jo! Zaujalo! Samorost a Samorost 2! Pokud neznate, doporucuju! Velmi povedene jak po graficke, tak herni strance.

 

3D mne v podstate krome Mafie a OF vubec nechytlo a i tyhle dve se znacnyma vyhradama. Proste ta grafika porad nic moc. Neni nad starou rucne kreslenou 2d grafiku ;) Nove pripravovane hry jako Assassins Creed, Far Cry2 nebo prave vydany Bioshock vypadaji zajimave. Ale holt na lahudky typu Sam & Max, Ultima 7/8, Monkey Island, Under a killing moon, Space quest, Larry, Big red adventure, Broken sword a nebo veci od Legendu! Na to se dnesni hry z meho pohledu vubec nechytaji. Lidi dneska uz nemaji cas ani chut premyslet a travit cele dny u reseni nejakeho problemu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, tak postupne...

Sega Mega Drive - Sonic (modrej jezek :D )

PC - od Vikings, Wolfenstein, DN3D pres Hexen, Heretic, Unreal Tournament, Dreams: To reality, Never Winter Nights po soucasnost: uz vpodstate jenom World of Warcraft a Czech Soccer Manager.

Mobil - podle pristroje, na zarizenich s WM je super Bubble breaker ;), na J2ME zarizenich Real football a Asphalt: Urban. No, a ted mam Sony Ericsson P990i a tam je naprosto neuveritelnej golf - Vijay Singh Pro Golf 3D, ta hra je po graficky i herni strance naprosto spickova!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mladých let jsem měl nejraději Comodore 64, Wizad of war, na PC Wolfa, na PS1 Tombridera, miniautíčka Circuit Brakers, Wipeout, Duke Nuken,Red Alert atd. na PS 2 Medal of Honour a nyní na PC furt dokola všechny Call of Duty...

Tak to bychom si rozuměli i mimo hodinky.

C64 jsem měl taky, PS2 mám pořád a na PC mě nejvíc v poslední době baví Medal of Honour: Airborne.

Ještě tam mám World in Conflict a pořád mě bavící Battlefield 2142..

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...