Přejít na obsah

Herni konzole a hry obecne


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník maxigabrielg

niektore hry hram na PC a niektore len na Playstation - teraz uz PS3 ktory vyuzivam aj ako Blueray player.

moje oblubene hry - tak klasika Lara, tie prve boli velmi hratelne, terajsie su uz aj pekne ale malo obtiazne... seria GTA - velka zabava, mam tam par neprekonatelnych rekordov.... ;-) uz sa tesim na novy diel !!!

ako autickar zvladam len Gran Turismo a niektore rallye, take Need for speed sa mne zda dost pre deti...

krasna hra je ICO, pekna atmosfera.

na PC - zaujimava hra bola Far Cry ale v najtazsej verzii to bola dost fuska, neviem,ci to niekto skusal... ;-)

alebo Princ of Persia, Max Paine 2, Comandos,

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak byly doby kdy sem hrál hodně ale škola donutila trochu omezit. Hrál jsem hlavně MMORPG jako World of Warcraft a Ultima a podobne.

Trávil jsem nad tím hodně času a od te doby kdy nehraju je to lepší. Už nikdy víc :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg
Tak byly doby kdy sem hrál hodně ale škola donutila trochu omezit. Hrál jsem hlavně MMORPG jako World of Warcraft a Ultima a podobne.

Trávil jsem nad tím hodně času a od te doby kdy nehraju je to lepší. Už nikdy víc :suicide_anim:

 

ja uz tiez nikdy viac .... no este teraz cakam na Mafia 2. a este GTA!

no a potom Gran Turismo ma caka.... a este....

ale potom uz nikdy VIAC!!!!!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Měli bychom opět trošku oživit tohle vlákno :-).

 

 

Mé první počátky hraní byly u hry zvané : "GPEGA"- takové spešl formule, poté hra, jménem " Sorotnik", doufám, že to píšu správně ( hlavní postava byla taková žabka , co skákala po kamenech:-)))) a pak jsem hrál ještě jednu hru, to byla naprostá bomba, nevím název, každopádně jsem byl nějaký kosmonaut a plnil jsem nějaké úkoly, skákal, něco sbíral, to mi bylo asi 6let, čili 14let zpátky :)

 

Poté jsem začal hrát takové ty první NFS-auta 1,2, atd - pro mě byl nejlepší díl Porsche-kolega Midloch mi dá jistě za pravdu :) různé simulátory sportů: NHL, FIFA, poté jsem měl období strategií- Age of Empires, Warcraft, C&C Generals ( dříve Red Alert). Později nastal pro mě opravdový zlom ve dvou hrách, které jsem vydržel hrát i týden v kuse- pomalu nespat) byly to MAFIA a Operace FLASHPOINT, pro mě tyto hry jsou opravdu neuvěřitelné a i dnes, když mám chvíli čas, si je zapnu a bavím se :) Ještě bych chtěl uvést hru, kterou možná mnozí z vás nebudou znát, možná ano, kdo ví, každopádně ta hra na svou dobu byla neuvěřitelná, měla výborný soundtrack, byla zábavná a pro mě neuvěřitelně těžká... Přiznám se, že jsem ji nikdy nedohrál do konce... Což doufám, že napravím, hra se jmenuje : The Neverhood a určitě se na ni mrkněte , i dneska se bude pořád líbit...

Upraveno uživatelem Peta-Biker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pridam se taky ... kdysi jsem psaval do Excaliburu a na PC zacinal coby klasicky hrac :). Prosel jsem od pocatku (Larry Leisure, Prince of Persia), pres klasiku (Wolfenstein 3D, Stunt cars, NFS atd.) az po posledni PC gamesu nekdy v roce 2001. Pak uz jsem se na to vykaslal a zakoupil Playstation2. Povinne Gran Turismo a par dalsich gamesek. Pokud hraju jeste dneska, jsou to veci na PS2, anebo neco z PC klasiky - Neverhood, Transport Tycoon de Luxe (u toho dokazu i dneska vytuhnout dlouho), obcas nejakou strilejdu (Max Payne, Quake, Halo 2 atd.) .. ale uz to davno neni jako driv :).

 

Naposledy jsem prosedel vikend u konzole, kdyz jsem hral na PS2 hru God of War II a Call of duty 2: Big red one :).

Od Vanoc je PS2 zabalena v tasce a nebyla zapnuta .. nebyl zkratka cas. Tak nevim, jestli koupit PS3 a GT5 :).

 

Edit: typos, doplneni

Upraveno uživatelem DaDriva
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Měli bychom opět trošku oživit tohle vlákno :-).

Mé první počátky hraní byly u hry zvané : "GPEGA"- takové spešl formule, poté hra, jménem " Sorotnik", doufám, že to píšu správně ( hlavní postava byla taková žabka , co skákala po kamenech:-)))) a pak jsem hrál ještě jednu hru, to byla naprostá bomba, nevím název, každopádně jsem byl nějaký kosmonaut a plnil jsem nějaké úkoly, skákal, něco sbíral, to mi bylo asi 6let, čili 14let zpátky :)

 

Poté jsem začal hrát takové ty první NFS-auta 1,2, atd - pro mě byl nejlepší díl Porsche-kolega Midloch mi dá jistě za pravdu :) různé simulátory sportů: NHL, FIFA, poté jsem měl období strategií- Age of Empires, Warcraft, C&C Generals ( dříve Red Alert). Později nastal pro mě opravdový zlom ve dvou hrách, které jsem vydržel hrát i týden v kuse- pomalu nespat) byly to MAFIA a Operace FLASHPOINT, pro mě tyto hry jsou opravdu neuvěřitelné a i dnes, když mám chvíli čas, si je zapnu a bavím se :) Ještě bych chtěl uvést hru, kterou možná mnozí z vás nebudou znát, možná ano, kdo ví, každopádně ta hra na svou dobu byla neuvěřitelná, měla výborný soundtrack, byla zábavná a pro mě neuvěřitelně těžká... Přiznám se, že jsem ji nikdy nedohrál do konce... Což doufám, že napravím, hra se jmenuje : The Neverhood a určitě se na ni mrkněte , i dneska se bude pořád líbit...

Neverhood není hra pro blbce :) - taky jsem skončil v tom plastelínovém hlavolamu ve třetím kole :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opet jsem propadl Starcraftu 1. Dokonce tak daleko, ze jsem si ho za par dolaru koupil na strankach Blizzardu. cca 15USD (Normální Starcraft + datadisk Brood War). Uz mám dohrané dvě kampaně za Broow War a je to neskutečné šílenství...do dvou do čtyř do rána....na chronomag pak není čas....

 

a vůbec proč se tu s Váma bavím..jdu hrát další misi za Zergy

Upraveno uživatelem ¨safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdysi jsem psaval do Excaliburu a na PC zacinal coby klasicky hrac :).

 

 

Jo....mně vyšlo pár textů a návodů v ZX magazínu,BITu a FIFU....v Excaliburu jen pár dopisů......byl jsem kovanej Spectrista(i když tatík měl Atari 800 XL i XE).......teď už moc nepařím,není čas....ale neodolal jsem,když jsem objevil Flashovku Rick Dangerous...jednu z nej pařeb na Spectru,co jsem si kdy dal.....

 

Více než opěvovaný Starcraft mne bral Warcraft(ORCs rullezzzz)......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Opet jsem propadl Starcraftu 1. Dokonce tak daleko, ze jsem si ho za par dolaru koupil na strankach Blizzardu. cca 15USD (Normální Starcraft + datadisk Brood War). Uz mám dohrané dvě kampaně za Broow War a je to neskutečné šílenství...do dvou do čtyř do rána....na chronomag pak není čas....

 

a vůbec proč se tu s Váma bavím..jdu hrát další misi za Zergy

Od Blizzardu mám nejoblíbenější hru Diablo II, kterou budu hrát i v důchodu :D a následuje Warcraft.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od Blizzardu mám nejoblíbenější hru Diablo II

 

A za koho???Já prošel s Barbarem Diablo II a s Amazonkou Diablo II + datadisk.....já vyloženě magický postavy moc nemusím(mrtvej kouzelník je dobrej kouzelník)......

Narovinu ale,Diablo I je lepší....co se týče atmosféry a tak.....hrál jsem ho raději,než Diablo II.

 

 

 

Občas si rád zajezdím autíčka,poslední dobou,když se dostanu k PS2(málokdy),tak si dávám Drivera III ....série Driver je fajn.

Grand Turismo je taky gut.....nenávidím,NENÁVIDÍM Nurburing...... :grrr:

Upraveno uživatelem Gilius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem zacinal na nejakych klasickych plosinovkach na 486 DX2 100 MHz ;) Pamatuji si na hry Dave a Dave 2, Sam, par dalsich, Transport Tycoon + Deluxe, Doom.. Na novejsim PC, myslim ze Pentium MMX nebo co to tenkrat bylo za silenej stroj jsem objevil Diablo - pro me asi nejlepsi hru u ktere jsem rozhodne stravil nejvice casu ze vsech - nadherna grafika, vyborna hratelnost, pokazde jine mapy a ukoly - proste vyborna zalezitost. Pak jsme obcas s prateli vyrazili na matche v Duke Nukemovi nebo Bloodu, pripadne na zavody Ignition do blizke PC herny a uzivali si "fragu" jak divi. Pripadne pecky jako GTA I, GTA London 1969, GTA II.. Chvilku na jinem kompu jsem hral Unreal Tournament, NFS ruznych cisel, SWAT a dalsi a pak par let dlouho nic (obcas jen hledani min) ;) Tak pred rokem jsem si koupil SWAT 4, Chameleona a chvilku jsem se odreagovaval, ale po chvilce me to prestalo bavit az do doby GTA San Andreas u ktereho jsem vydrzel nekolik dlouhych odpoledni ci veceru - ale po dostani se do posledni casti hry uz muj NTB Pavillion od HP moc nestihal, zacalo se to trhat tak jsem se na to vykaslal.. A vlastne jeste pred GTA SA jsem dohral po celkem dlouhe dobe NFS Underground ktery me celkem bavily..

 

Ale jak jsem rikal jednomu clenovi fora kdyz jsme se setkali, ktery dela do her, tak uz to neni co driv - prislo mi, ze driv hry ac nemely tak dokonalou grafiku jako nyni, nebyly tak rozsahle, tak mely jednu velkou vyhodu a tou byla vynikajici hratelnost a zabava..ale je to mozna i tim, ze clovek jako mladsi a bezstarostnejsi si to dokazal mnohem lepe vychutnat nez nyni.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Narovinu ale,Diablo I je lepší....co se týče atmosféry a tak.....hrál jsem ho raději,než Diablo II.

Diablo II jsem parkrat dohral taky (myslim, ze asi 4x), ale rozhodne me nebavilo tolik jako jednicka, ktera byla systemem zmeny map a prostredi mnohem vychytanejsi, dokonce se mi i graficky porad libila vic a mela svoje nezapomenutelny kouzlo. Jednicku jsem dohral asi 45x a to proto ze jsem se snazil nasbirat veskere unikatni zbrane, ktere tam byly a dostat se na nejvyssi level co to slo (coz se mi take skoro podarilo) ;) Celkem solidni byla i druha cast datadisku Hellfire nebo jak se to jmenovalo, ale ty casti se slizem mi k srdci moc neprirostly..

 

Kdybych mel udelat zebricek toho co me nejvic bavilo z her tak by vypadal nejak takhle:

 

1. Diablo I

2. Duke Nukem 3D

3. Nejake GTA - nebo spis GTA jako celek

 

a dalsi.. tohle byly takovy ty zasadni hry na ktere si vzpominam..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
A za koho???Já prošel s Barbarem Diablo II a s Amazonkou Diablo II + datadisk.....já vyloženě magický postavy moc nemusím(mrtvej kouzelník je dobrej kouzelník)......

Narovinu ale,Diablo I je lepší....co se týče atmosféry a tak.....hrál jsem ho raději,než Diablo II.

Občas si rád zajezdím autíčka,poslední dobou,když se dostanu k PS2(málokdy),tak si dávám Drivera III ....série Driver je fajn.

Grand Turismo je taky gut.....nenávidím,NENÁVIDÍM Nurburing...... :grrr:

Paladin, Barbar někdy Necromancer ........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já začal na kultovních Lumících alias Leemings. No a pak se to hlo k mému koníčku (letecké simulátory) a sem tam něco dalšího (Wolfenstein, Wolfenstein Spear of Destiny, především pak DOOM a pro mne kultovní System Shock). Dneska jsou mi nejoblíbenější Worms na mobilu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opet jsem propadl Starcraftu 1. Dokonce tak daleko, ze jsem si ho za par dolaru koupil na strankach Blizzardu. cca 15USD (Normální Starcraft + datadisk Brood War). Uz mám dohrané dvě kampaně za Broow War a je to neskutečné šílenství...do dvou do čtyř do rána....na chronomag pak není čas....

 

a vůbec proč se tu s Váma bavím..jdu hrát další misi za Zergy

 

SAFI drahoušku!!! Co tak začít hrát multiplayer??? :D Rád tě tam uvidím, ať už to bude SC nebo Broodwar. :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

add Diablo I.........ale hlavně ta atmoška....když jsem poprvé uviděl the Butchera,tak jeho..." he.....FRESH MEAT".....no sodáž největší......

 

 

 

Jo....a nezapomenutelná je pro mne hra DESCENT...první hra,ze které jsem potupně vrhnul....... :wacko:

Upraveno uživatelem Gilius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...