Přejít na obsah

Herni konzole a hry obecne


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No..já ji nesnáším....Laguna Seca,Monaco,Tokyo,Trial Mountain,Seattle,New York...všechno jsem jezdil......stovky kol......ale tendle humus...e-e.....nakrkla mne už licence a potom závody...to jsem bojkotoval a musel někdo jinej.

Heheh :D, je fakt, ze licence ve 190ce Evo je peklo. Tehdy jsem jeste nemel volant a delal jsem ji asi dvacetkrat, nez se povedla a taky jsem zuril ;). Ale od ty doby k ty trati mam nejakej osobni vztah a pote, co jsem tam byl, uz na ni nedam dopustit. Je to legenda ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a taky jsem zuril ;). Ale od ty doby k ty trati mam nejakej osobni vztah a pote, co jsem tam byl, uz na ni nedam dopustit.

 

 

Tak vztah jsem k ní dostal taky a nedám se na ní pustit.....ani za boha.Legenda to je......naživo bych se projel moc rád(i když asi ne v tom Porsche.....když už motor vepředu a hnaná prdel,tak Muscle car....).....ale v GT4 ani kdybych se spletl.No Way....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moja prvá hra bola "Ski or Die". Totálna pecka.

skiordie6.PNG

Neskôr som prešiel k hrám od Accolade: formula, motorky, OH.

grand_prix_circuit.png

V pamäti mi ešte utkveli - Wolf 3D, Monkey Island, Another world.

 

Najlepšia doteraz neprekonaná hra, akú som kedy hral bol potom Half Life I.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je těžký...co se týče originality,tak jasně vedou osmibity + později Amiga(takovej Alien Breed,Lotus,Powermonger,Chaos Engine....).Takový pařby,jako jsem si užíval jako puberťák na Spectru,to už jsem potom moc nezažil.....později na PC jednoznačně Dungeony(Dungeon Master,Eye of Beholder)+adventures(cokoliv od Sierry-King´s quest,Police quest,Space quest,Larry - und klasika od Lucasů-Indy a Monkey Island) a potom Half Life(ale jednička+datadisky,Op.Force a Blue Shift)...dvojka už ee.

No...a autíčka si užívám na PS2,které máme v práci....GT4 a série Driver+NFSMW...to už ale jen tak pro odreagování,na hraní už nemám moc času,raději si jdu zablbnout s děckama,nebo zacvičit.

Takže....autíčka nejvíc.....autodráha se synkama.....jo.......to možu..... :thumbsup_anim:

 

 

Na ZX jsem nejvíc pařil R-Type,Ricka Dangerouse a,i když Lotus Esprit byl na ZX taky,tak tyhle autíčka----

 

Upraveno uživatelem Gilius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neskôr som prešiel k hrám od Accolade: formula, motorky, OH.

Což mi připomíná dvě bomby od Accolade - už nevím, jak se to jmenovalo, ale bylo to v podstatě něco jako desetiboj (letní verze) a alpská kombinace (zimní verze). Pamatujete to někdo? Muselo se u toho strašně řezat do klávesnice, aby člověk přeskočil na koni překážku a tak... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Což mi připomíná dvě bomby od Accolade - už nevím, jak se to jmenovalo, ale bylo to v podstatě něco jako desetiboj (letní verze) a alpská kombinace (zimní verze). Pamatujete to někdo? Muselo se u toho strašně řezat do klávesnice, aby člověk přeskočil na koni překážku a tak... :)

 

To je to OH, čo som tam dal. Letné a zimné Olympijské hry. Tie zimné OH sme robili normálne turnaje. Zjazd,slalom,skoky,bobsled,sánky,biatlon,beh na lyžiach etc.

A áno, pár klávesníc na to zahynulo.

 

Edit: Winter Chalenge sa to volalo. Tu je link na youtube:

post-764-1212347323.gif

post-764-1212347334.gif

Upraveno uživatelem maxs
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už se bavíme o té nostalgii a old school gamesách...nedávno jsem nalezl web,kde se dá stáhnout muzika ze starých her....sosám jako divej muziku z Shadow of the beast,Xenon 2,Turricana a dalších....vrátil jsem se tak o 15 lez nazpět,skoro jsem zamáčknul slzu hrachovku.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8bit: River Ride, Ninja, karate(nazev nevím), Golden Axe, /policajt a zloděj, vrtulník - na IQ 151/

 

PC: Lands Of Lore - Hand Of Fate, Gobblins, Sim City, Mortal Combat, Tomb Rider, The Elder Scrolls Arena, FALLOUT 1 - 2, Doom, Qake III Arena i Team Arena, STARCRAFT i STARCRAFT BROODWAR, DOOM II, Medal Of Honor.

 

To jsou asi tak ty nejdůležitější hry.

 

 

Edit, zapoměl jsem na letecké simulátory, těch bylo hodně, namátkou: Comanche, TFX, Flight simulator, IL-2, a jeden prastarý vesmírný, naneštěstí si název nepamatuju. Byla u něj ovšem špičková hudba. Létalo se na povrchu planet a i tunelech.

Upraveno uživatelem B.F.G.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se jmenoval takovy ten old-school hokej, kde krom davani golu hrac mohl i zmydlit protihrace v pestnim souboji? :D ... NHL-xx to nebylo

 

Ale hra, ktera me drzela asi nejdele, tak tou je bezpochyby Battlefield 1942! A to jak Singleplayer, tak uspesne nekolikrat do roka Multiplayer ve 40 lidech B)

Upraveno uživatelem Jakubisko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...