Přejít na obsah

Herni konzole a hry obecne


Doporučené příspěvky

Já to nějak nestíhám. Koupil jsem Resident Evil 2, chystám se koupit ještě Lost of Us 2 a tohle Metro :-) Teď hraju na něčí doporučení tady ten Horizon Zero Down a to je bomba :-)

Asi tak. Mam rozehrany Horizon, Red Dead redemption, wolfa a ted domtoho vyjde Metro a Last of Us :(

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

A ze jsem tak smely, kde je datum vydani TLOU2?

 

Ja myslim nejake oficialni datum...

 

Ja se tesim na Days Gone v dubnu

Já myslel že už vyšlo, jak jsem četl komentář kolegy výše na to se obzvláště těším, 1ka mně bavila moc.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ze jsem tak smely, kde je datum vydani TLOU2?

 

Ja myslim nejake oficialni datum...

 

Ja se tesim na Days Gone v dubnu

Oficialni datum TLOU2 stale neni, dokonce se spekuluje jestli 2019 nebo pozdeji, jestli az s PS5 nebo jeste na stare konzole, atd. Ale tesi se nas na to hodne

 

Osobne ted nejvic cekam na Division 2 pristi mesic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si jako svou první konzoli nedávno koupil PS4 Pro. 

Dohrál sem TLOU, to byla pecka, jen sem si to mohl užít o chlup víc, kdybych tolik nešetřil zdroje, snažil sem se mít pořád všeho maximální množství, že se to bude hodit později a místo toho hra skočila  :death: :)

Teď hraju God of War, kluk už neposlouchá, tak si myslim, že se blíží taky konec, nebo ne? :)

V šuplíku mám ještě RDR2, Witchera 3 a Fallouta 4, do toho se mi zatim moc pouštět nechce, bojím se, že je to na stovky hodin  :helpsmilie:

Doporučíte nějakou jednohubku? Mad Max?

Mám dva ovladače, jsou dobrý hry pro dva, když nechci sport ani auta?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Witcher 3 to chce v té edici s datadiskama. Pro mne to byla jedna z nejlepších her co jsem kdy hrál. A to jinak považuji za nejlepší kousky Dungeon Master 2, Daggerfall a UFO Terror from the deep :-) Já když chci mastit něco jen chvilku tak jsem teď rozjel Dooma. Od toho se dokážu odtrhnout rychle :-) Relativně krátké mi přišlo to nové UFO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si jako svou první konzoli nedávno koupil PS4 Pro. 

Dohrál sem TLOU, to byla pecka, jen sem si to mohl užít o chlup víc, kdybych tolik nešetřil zdroje, snažil sem se mít pořád všeho maximální množství, že se to bude hodit později a místo toho hra skočila  :death: :)

Teď hraju God of War, kluk už neposlouchá, tak si myslim, že se blíží taky konec, nebo ne? :)

V šuplíku mám ještě RDR2, Witchera 3 a Fallouta 4, do toho se mi zatim moc pouštět nechce, bojím se, že je to na stovky hodin  :helpsmilie:

Doporučíte nějakou jednohubku? Mad Max?

Mám dva ovladače, jsou dobrý hry pro dva, když nechci sport ani auta?

 

Pro více hráčů je třeba Diablo III. a nebo ještě lépe Little Big Planet. Ale to LBP se dá hrát je když spoluhráč není debil nebo manželka, jinak je to o nervy :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Todle mě sestřelilo 25 let zpět. Já, bratranec, babička v práci a na telku připojene Family Games od vietnamců se dvěma ovladači.

 

Nekonečná prdel, zábava, návaly zlosti a vše dokola při opakovaných pokusech dohrát italského instalatéra na (základní) 3 životy :D

 

4c11a20e8a7a9f2387707a5a0be3f511.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...