Přejít na obsah

Herni konzole a hry obecne


Doporučené příspěvky

Taky se těším na TLOU2, ale čekal jsem, že to vyjde ještě letos. Nezbývá než čekat no, vypadá to peckovně.

Jinak jak tu zaznělo to Uncharted, dycky kolem toho v obchodech chodím a láká mě to vyzkoušet, ale přijde mi, že jich je hrozně moc a ztrácím se v těch dílech a různých edicích. Který díl byste doporučili? Musím to hrát od prvního starýho dílu, abych pochopil souvislosti nebo si užiju i ten nejmodernější poslední díl jen tak? Mám PS4 Pro

 

Tak samozřejmě všechny. Každý díl má moc pěkný příběh. Nejvíc se mi asi líbil 2 + 4, ale opravdu stojí za to všechny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Povidlacku, zavist, ze to mas pred sebou.

 

Je vydana remastrovana edice, Nathan drake colection, tam jsou prvni tri dily s cz titulky a vylepsenou grafikou, delal to blue point games, tzn max zazitek. (Mazlej hry pro Sony)

Zahrej si to pekne od jednicky, docela zavidim, ze to mas pred sebou.

 

A pak je uz jen unch 4 , hra delana cilene na ps4 a posledni dil je lost legacy-tam sice hrajes za buchtu zlodejskou, ale i tak je to stejna zabava - priheh se nenucene prolina a uzavre.

 

Za malo penez hafo zabavy. Na gamebazaru je unch her plna kabelka, ceny kolem 3stovek.  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Povidlacku, zavist, ze to mas pred sebou.

 

Je vydana remastrovana edice, Nathan drake colection, tam jsou prvni tri dily s cz titulky a vylepsenou grafikou, delal to blue point games, tzn max zazitek. (Mazlej hry pro Sony)

Zahrej si to pekne od jednicky, docela zavidim, ze to mas pred sebou.

 

A pak je uz jen unch 4 , hra delana cilene na ps4 a posledni dil je lost legacy-tam sice hrajes za buchtu zlodejskou, ale i tak je to stejna zabava - priheh se nenucene prolina a uzavre.

 

Za malo penez hafo zabavy. Na gamebazaru je unch her plna kabelka, ceny kolem 3stovek.  :)

 

Takže vlastně jediná výhoda zranění s následnou amnézií je fakt, že si člověk může zahrát sérii Uncharted odznova :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem špekuloval, až jsem vzal minulej tejden 4pro a jsem spokojenej parchant. Už mne prudilo vyhazovat a kupovat novej herní ntb co rok... Po pročtení tady jsem objednal komplet serii Uncharted, TLOU remaster. Dále půjde Metro exodus a Days gone. Rád uvítám další tipy na střílečky s příběhem. A zeptám se, máte někdo zkušenost s ovládáním ps4 myší a klávesnicí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže vlastně jediná výhoda zranění s následnou amnézií je fakt, že si člověk může zahrát sérii Uncharted odznova :D

 

:D  zas napisu neco.  

Jak si psal, ze to RDR2 Te nechytlo, kamarada taky ne. Uz pred nakupem byl mrzutej, vyjadroval pochybnosti nad zabavou kun vs auto v GTA5 . 

Vyhajpoval sem ho recma, at se neboji a koupi, ze uzijeme v prerii navzajem hodne radosti, neco jako kovbojove ve Zkrocene hore.

 

Po tydnu........

https://www.dropbox.com/s/rj9yemcg90as7cl/20191011_181510.gif?dl=0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem špekuloval, až jsem vzal minulej tejden 4pro a jsem spokojenej parchant. Už mne prudilo vyhazovat a kupovat novej herní ntb co rok... Po pročtení tady jsem objednal komplet serii Uncharted, TLOU remaster. Dále půjde Metro exodus a Days gone. Rád uvítám další tipy na střílečky s příběhem. A zeptám se, máte někdo zkušenost s ovládáním ps4 myší a klávesnicí?

Uz mam v kosiku ps4 pro, hry TLOU remastered, days gone, far cry primal, crasha a predobjednavku TLOU II :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem špekuloval, až jsem vzal minulej tejden 4pro a jsem spokojenej parchant. Už mne prudilo vyhazovat a kupovat novej herní ntb co rok... Po pročtení tady jsem objednal komplet serii Uncharted, TLOU remaster. Dále půjde Metro exodus a Days gone. Rád uvítám další tipy na střílečky s příběhem. A zeptám se, máte někdo zkušenost s ovládáním ps4 myší a klávesnicí?

Já hraju střílečky na myši a klávesnici na PS4 :-) Není to jako na PC, ale o moc lepší než hrát Dooma na gamepadu nebo jak se to jmenuje :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale zase dá se to. Mám to tak, ze hry typu Zaklínač hraju na velký TV přes Gamepad a hry typu Doom si dám přes redukci k monitoru a hraju to v podstatě jako na PC. Mám nejkou levnější redukci z Alzy což může mít vliv. Koukal jsem, ze teď už jsou k mání fakt super zařízení kde jde přes WiFi nadefinovat co má mít jaká klávesa za funkci přímo za běhu pro konkrétní hru. Kdysi jsem hrál fpska jako Quake 2 po síti a na gempad si prostě v tomhle neumím zvyknout. Přijde mi to zoufale pomalé. Myš a klávesnice je OK :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se asi ptám blbě, ale na co redukci? Vpředu jsou dvě USB...

Ta redukce je taková krabička. Dáš to do USB na PS4 a do té krabičky zpojíš myš, klávesnici a gamepad. Nevím jestli existuje nějaká klávesnice na PS4 i s myší. Jeden čas to PS4 nepodporoval a proto jediná možnost byla redukce. Jestli to jde teď nějak na přímo netuším. Používám tu redukci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci vyvolat flame, co je lepší, to až možná později :))

Umí fungovat nějaká herní konzole jako multimediální centrum ? Myslím tím připojit externí disk k ní a přehrávat filmy z něj ? Nejlépe něco jako kodi ....?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...