Přejít na obsah

Herni konzole a hry obecne


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Chtěl bych se podělit o zkušenost se zařízením, které možná uvítáte. Jde o gadget, který vám umožní používat bezdrátová sluchátka u zařízení které to standardně nepodporují.

 

https://www.amazon.de/dp/B07WD39PZM/ref=pe_3044161_185740101_TE_item

 

Hrozně nutně :) jsem to potřeboval mít rychle, takže jsem kupoval tady. Jinak na eBay se dá sehnat kolem 400 Kč a pošta zdarma a nepochybuju, že to bude to samý. Jen pro info.

 

Primárně jsem to kupoval ke Switchi, protože mi tam ten drát v handheld režimu zavazel. Po cca 20 hodinách v letadle můžu říct, že to fakt funguje a funguje to velmi dobře. Zasouvá se do USB-C konektoru, kam davate nabijecku nebo usazujete konzoli do docku. Kromě jednoho případu, kdy začalo spojení zlobit, ale tam si myslím, že na to mělo vliv lozeni do SXos menu a instalace her, žádný lag, výpadky, nic. Provozuju to s Airpods Pro.

Co je ale fakt dobrý, že je v balení i 90 stupňová redukce z USB A na USB C, kterou můžete vrazit do docku a provozovat tak bezdrát i v TV režimu. A neboooooo a to je nejlepší úplně :D ji dat do USB na PS4 a používat to i tam.

Umí dvě zařízení, takže na Switch mám sparované airpody a na PS4 mám Sony WH-1000XM2. Funguje oboje ;)

 

A takhle to vypadá v plechu.

 

20795d601dff573d282dc7dd4128326c.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výměna Xbox (S) za PS4 (Pro) byl očividně dobrej tah. Ovladač sedne líp, sice to pořád nejni žádná sláva, ale dostávám se do toho.

Zatim rozehráno The Last of Us Remastered, Resident Evil 2 a The Division 2 ; to mně extra chytlo.

Střídáme se s klukem, je to docela prdel, co dneska pidilidi v pěti letech dovedou :D

Jo a taky se občas pomlátíme v Tekkenovi. Tam ho (zatim) rubu. Vybavujou se mi vzpomínky na rok 1997, kdy movitější spolužák měl PS1 a pořádal Tekken turnaje. Pecka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Kluci, doma teorie o pořízení konzole na hry.

Prosím, mluvte na mě jak na debila.

Naposledy jsem hrál Carmagedon a Wolf 3D před cojavim, 20 lety? :D

No možná i před 25 ti :lol:

 

Playstation 4?

Plus takový to ovládání co člověk jen poskakuje před televizí

a jsme ready?

Já bych se viděl na nějaký auto závody, dítě Minecraft

a plus nějaká rodinná zábava, proto to ovládání pohyby.

 

Nebo jsem total mimoň? :D Za nasměrování díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli chceš hopsat s rodinou určitě xbox s kinectem. Jak píše kolega výše, užiješ si i závodění. PS4 bych kupoval jen kvůli exkluzivním titulům jako god of war, days gone, last of us, dark souls, demons souls, bloodborne, uncharted, horizon zero dawn apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skončil, ale to nezmená že si nezaskáče na tituly který vyšly, ne?

Jo to jo, ale nic nového nebude. Moje holky hrajou nejvíc třeba Just Dance a 2020 už na klasický kinect nefunguje ( je to jen na xbox one s tím že musíš mít v mobilu aplikaci a ten mobil držet v ruce - což je vopruz, nehledě na to že až jim vylítne, odnese to třeba telka )

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14titi, Dark Souls není exkluzivita na PS4 a Demon Souls je tuším jen na PS3, nicméně zbytek si trefil :)

 

Jinak ještě k těm "move" věcem. Párkrát jsem zkoušel wii, tam to docela hezky funguje a z bazaru se to dá sehnat skoro za cenu kinectu. Řešil bych to dvěmi konzolemi. Tzn. "hardcore gaming" na xbox/ps a hopsani na wii

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...